Spek - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Spectrum Analyser
cs: Spektrální analyzátor

en: View spectrograms of your audio files
cs: Ukázat spektrogramy zvukových souborů

en: %d bit | %d bits
cs[0]: %d bit
cs[1]: %d bity
cs[2]: %d bitů
cs[3]: %d bitů

en: Cannot open input file
cs: Soubor nelze otevřít

en: Cannot find stream info
cs: Nelze najít informace o stopě

en: The file contains no audio streams
cs: Soubor neobsahuje žádné zvukové stopy

en: Cannot find decoder
cs: Nelze najít dekodér

en: Unknown duration
cs: Neznámá doba trvání

en: No audio channels
cs: Žádné zvukové kanály

en: Cannot open decoder
cs: Dekodér nelze otevřít

en: Unsupported sample format
cs: Vzorkovací formát není podporován

en: Preferences
cs: Nastavení

en: (system default)
cs: (výchozí pro systém)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
cs: Obecné

en: Language:
cs: Jazyk:

en: Check for &updates
cs: Hledat &aktualizace

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
cs: Spek - spektrální analyzátor

en: &File
cs: &Soubor

en: &Edit
cs: Ú&pravy

en: &Help
cs: &Nápověda

en: Help
cs: Nápověda

en: A new version of Spek is available, click to download.
cs: Je dostupná nová verze Speku. Klepněte pro stažení.

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Audio files
cs: Zvukové soubory

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: PNG images
cs: Obrázky PNG

en: Save Spectrogram
cs: Uložit spektrogram

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
cs: Bez názvu

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
cs: Autorské právo (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov a přispěvatelé

en: Spek Website
cs: Stránky programu Spek

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
cs: Spek verze %s
