Spek - en to el translation catalogue (29 entries)

en: View spectrograms of your audio files
el: Εμφανιση φασματογραφήματων των αρχείων ήχου σας

en: Cannot open input file
el: Δεν μπορεί να ανοίχθει το αρχείο εισόδου

en: Cannot find stream info
el: Δεν μπορεί να βρεθει πληροφορία για το stream

en: The file contains no audio streams
el: Το αρχείο δεν περιέχει ροές ήχου

en: Cannot find decoder
el: Δεν μπορει να βρεθει αποκωδικοποιητής

en: Unknown duration
el: Άγνωστη διάρκεια

en: No audio channels
el: Δεν υπαρχουν κανάλια ήχου

en: Cannot open decoder
el: Δεν μπορεί να ανοίχθει ο αποκωδικοποιητής

en: Unsupported sample format
el: Μη υποστηριζόμενη μορφή του δείγματος

note: TRANSLATORS: first %d is the stream number, second %d is the total number of streams, %s is the stream description.
en: Stream %d / %d: %s
el: Ροή%d / %d: %s

en: Preferences
el: Ρυθμισεις

en: (system default)
el: (Προκαθορισμος συστηματος)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
el: Γενικα

en: Language:
el: Γλωσσα:

en: Check for &updates
el: Ελεγχος για καινουργιες εκδοσεις

en: &File
el: Αρχειο

en: &Edit
el: Επεξεργασια

en: &Help
el: Βοηθεια

en: Help
el: Βοηθεια

en: A new version of Spek is available, click to download.
el: Μια νεα εκδοση του Spek ειναι διαθεσιμη, πατηστε για λυψη.

en: All files
el: Ολα τα αρχεια

en: Audio files
el: Αρχεια ηχου

en: Open File
el: Ανοιγμα αρχειου

en: PNG images
el: PNG εικονες

en: Save Spectrogram
el: Αποθήκευση φασματόγραμματος

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
el: Χωρίς τίτλο

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
el: Πνευματική ιδιοκτησία (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov και συντελεστές

en: Spek Website
el: Spek Ιστοσελιδα

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
el: Spek εκδοση %s
