Spek - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Spectrum Analyser
eo: Spektro Analizilo

en: View spectrograms of your audio files
eo: Rigardi spektrogramojn de via sondosieroj

en: %d bit | %d bits
eo[0]: %d bito
eo[1]: %d bitoj

en: Cannot open input file
eo: Ne eblas malfermi la enigan dosieron

en: Cannot find stream info
eo: Ne eblas trovi la informon de la fluo

en: The file contains no audio streams
eo: Doserio ne enhavas sonfluojn

en: Cannot find decoder
eo: Ne eblas trovi malkodilon

en: Unknown duration
eo: Nekonata daŭro

en: No audio channels
eo: Ne sonkanaloj

en: Cannot open decoder
eo: Ne eblas malfermi malkodilon

en: Unsupported sample format
eo: Nesubtenata sonpecformo

en: Preferences
eo: Agordoj

en: (system default)
eo: (defaŭlto de sistemo)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
eo: Ĝeneralo

en: Language:
eo: Lingvo:

en: Check for &updates
eo: &Kontroli por ĝisdatigoj

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
eo: Spek - Akustika Spektro Analizilo

en: &File
eo: &Dosiero

en: &Edit
eo: &Redakto

en: &Help
eo: &Helpo

en: Help
eo: Helpo

en: A new version of Spek is available, click to download.
eo: Nova versio de Spek estas disponebla, klaku por elŝuti.

en: All files
eo: Ĉiuj dosieroj

en: Audio files
eo: Sondosieroj

en: Open File
eo: Malfermi dosieron

en: PNG images
eo: PNG bildoj

en: Save Spectrogram
eo: Konservi spektron

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
eo: Sentitola

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
eo: Kopirajto  (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov kaj kontribuistoj.

en: Spek Website
eo: Spek Retejo

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
eo: Spek versio %s
