Spek - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Spectrum Analyser
fi: Spektrianalysaattori

en: View spectrograms of your audio files
fi: Tarkastele äänitiedostojesi spektrogrammeja

en: %d bit | %d bits
fi[0]: %d bittiä
fi[1]: %d bittiä

en: Cannot open input file
fi: Syötetiedostoa ei voida avata

en: Cannot find stream info
fi: Äänidatan tietoja ei löydy

en: The file contains no audio streams
fi: Tiedosto ei sisällä äänidataa

en: Cannot find decoder
fi: Dekooderia ei löydy

en: Unknown duration
fi: Kesto tuntematon

en: No audio channels
fi: Ei äänikanavia

en: Cannot open decoder
fi: Dekooderia ei voida avata

en: Unsupported sample format
fi: Näytteen tiedostomuotoa ei tueta

en: Preferences
fi: Asetukset

en: (system default)
fi: (oletusasetus)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
fi: Yleiset

en: Language:
fi: Kieli:

en: Check for &updates
fi: Etsi &päivityksiä

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
fi: Spek - Akustinen Spektrianalysaattori

en: &File
fi: &Tiedosto

en: &Edit
fi: &Muokkaa

en: &Help
fi: &Ohje

en: Help
fi: Ohje

en: A new version of Spek is available, click to download.
fi: Uusi versio Spekistä on saatavilla, lataa tästä.

en: All files
fi: Kaikki tiedostot

en: Audio files
fi: Äänitiedostot

en: Open File
fi: Avaa tiedosto

en: PNG images
fi: PNG-kuva

en: Save Spectrogram
fi: Tallenna spektrogrammi

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
fi: Nimetön

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
fi: Tekijänoikeuden haltija (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov ja avustajat

en: Spek Website
fi: Spek-verkkosivusto

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
fi: Spek versio %s
