Spek - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Spectrum Analyser
gl: Analizador de espectro

en: View spectrograms of your audio files
gl: Ver os espectrogramas dos seus ficheiros de audio

en: Cannot open input file
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro de entrada

en: Cannot find stream info
gl: Non foi posíbel atopara información do fluxo

en: The file contains no audio streams
gl: O ficheiro non contén fluxos de audio

en: Cannot find decoder
gl: Non foi posíbel atopar o decodificador

en: Unknown duration
gl: Duración descoñecida

en: No audio channels
gl: Non hai canles de son

en: Cannot open decoder
gl: Non foi posíbel abrir o decodificador

en: Unsupported sample format
gl: O formato da mostra non é compatíbel

en: Preferences
gl: Preferencias

en: (system default)
gl: (predeterminado do sistema)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
gl: Xeral

en: Language:
gl: Idioma:

en: Check for &updates
gl: Comprobar &actualizacións

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
gl: Spek - Analizador de espectro acústico

en: &File
gl: &Ficheiro

en: &Edit
gl: &Editar

en: &Help
gl: &Axuda

en: Help
gl: Axuda

en: A new version of Spek is available, click to download.
gl: Unha nova versión de Spek está dispoñíbel, prema para descargar.

en: All files
gl: Todos os ficheiros

en: Audio files
gl: Ficheiros de son

en: Open File
gl: Abrir ficheiro

en: PNG images
gl: Imaxes PNG

en: Save Spectrogram
gl: Gardar espectrograma

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
gl: Sen título

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
gl: Dereitos de autor (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov e colaboradores

en: Spek Website
gl: Sitio web do Spek

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
gl: Versión de Spek %s
