Spek - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Spectrum Analyser
he: ספקטרום אנלייזר

en: View spectrograms of your audio files
he: הצג ספקטרום מתוך קבצי השמע שלך

en: Cannot open input file
he: לא ניתן לפתוח קובץ זה

en: Cannot find stream info
he: לא ניתן למצוא מידע זרימה

en: The file contains no audio streams
he: הקובץ אינו מכיל ערוצי שמע

en: Cannot find decoder
he: לא ניתן למצוא מקודד

en: Unknown duration
he: אורך לא ידוע

en: No audio channels
he: אין ערוצי שמע

en: Cannot open decoder
he: לא ניתן לפתוח קידוד זה

en: Unsupported sample format
he: פורמט דגימה לא נתמך

en: Preferences
he: הגדרות

en: (system default)
he: (מערכת ברירת המחדל)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
he: ראשי

en: Language:
he: שפה:

en: Check for &updates
he: בדוק &עדכונים

en: &File
he: &קובץ

en: &Edit
he: &עריכה

en: &Help
he: &עזרה

en: Help
he: עזרה

en: A new version of Spek is available, click to download.
he: גרסה חדשה זמינה, לחץ להורדה.

en: All files
he: כל הקבצים

en: Audio files
he: קבצי שמע

en: Open File
he: פתח קובץ

en: PNG images
he: תמונות PNG

en: Save Spectrogram
he: שמור ספקטרום

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
he: כל הזכויות שמורות: (c) 2010-2013 
    אלכסנדר קוג'בניקוב והכותבים

en: Spek Website
he: Spek אתר הבית

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
he: Spek גרסה %s
