Spek - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Spectrum Analyser
lv: Spektra Analīze

en: View spectrograms of your audio files
lv: Skatīt audiofailu spektrogrammas

en: %d kbps
lv: %d kb/s

en: %d bit | %d bits
lv[0]: %d biti
lv[1]: %d bits
lv[2]: %d biti

en: Cannot open input file
lv: Nevar atvērt ievades failu

en: Cannot find stream info
lv: Nevar atrast plūsmas informāciju

en: The file contains no audio streams
lv: Fails nesatur audio plūsmu

en: Cannot find decoder
lv: Nevar atrast dekoderi

en: Unknown duration
lv: Nezināms ilgums

en: No audio channels
lv: Nav audio kanālu

en: Cannot open decoder
lv: Nevar atvērt dekoderi

en: Unsupported sample format
lv: Neatbalstīts formāts

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

en: (system default)
lv: (sistēmas noklusējums)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
lv: Pamata

en: Language:
lv: Valoda:

en: Check for &updates
lv: Pārbaudīt &atjauninājumus

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
lv: Spek - Akustiskā Spektra Analīze

en: &File
lv: &Fails

en: &Edit
lv: &Labot

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: Help
lv: Palīdzība

en: A new version of Spek is available, click to download.
lv: Ir pieejama jauna Spek versija, klikšķini lai lejupielādētu.

en: All files
lv: Visi faili

en: Audio files
lv: Audio faili

en: Open File
lv: Atvērt Failu

en: PNG images
lv: PNG attēli

en: Save Spectrogram
lv: Saglablabāt Spektrogrammu

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
lv: Visas tiesības aizsargātas (c) 2010-2013 Aleksandrs Kojevņikovs un atbalstītāji

en: Spek Website
lv: Spek interneta vietne

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
lv: Spek versija %s
