Spek - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Spectrum Analyser
sk: Spektrálny analyzátor

en: View spectrograms of your audio files
sk: Zobraziť spektrogramy audio súborov

en: %d bit | %d bits
sk[0]: %d bit
sk[1]: %d bitov
sk[2]: %d bity
sk[3]: %d bity

en: Cannot open input file
sk: Súbor nie je možné otvoriť

en: Cannot find stream info
sk: Nie je možné výhľadať stream informácie

en: The file contains no audio streams
sk: Súbor neobsahuje zvukovú stopu

en: Cannot find decoder
sk: Nemožno vyhľadať dekóder

en: Unknown duration
sk: Neznáma dĺžka

en: No audio channels
sk: Žiadne audio kanály

en: Cannot open decoder
sk: Nemožno otvoriť dekóder

en: Unsupported sample format
sk: Nepodporovaný zvukový formát

en: Preferences
sk: Možnosti

en: (system default)
sk: (predvolené nastavenia)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
sk: Všeobecné

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Check for &updates
sk: Skontrolovať &aktualizácie

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
sk: Spek - Akustický Spektrálny Analyzátor

en: &File
sk: &Súbor

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &Help
sk: &Nápoveda

en: Help
sk: Nápoveda

en: A new version of Spek is available, click to download.
sk: Nová verzia programu Spek je dostupná, kliknite pre stiahnutie.

en: All files
sk: Všetky súbory

en: Audio files
sk: Audio súbory

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: PNG images
sk: PNG obrázky

en: Save Spectrogram
sk: Uložiť Spektrogram

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
sk: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov a prispievatelia

en: Spek Website
sk: Spek Webová stránka

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
sk: Spek verzia %s
