Spek - en to th translation catalogue (31 entries)

en: Spectrum Analyser
th: วิเคราะห์สเปกตรัม

en: View spectrograms of your audio files
th: ดูสเปกโตรแกรมจากไฟล์เสียง

en: %d kbps
th: %dkbps

en: Cannot open input file
th: ไม่สามารถเปิดไฟล์ได้

en: Cannot find stream info
th: ไม่สามารถหาข้อมูลสตรีมได้

en: The file contains no audio streams
th: ไฟล์ไม่ได้มีข้อมูลเสียงบรรจุอยู่

en: Cannot find decoder
th: ไม่สามารถหาตัวถอดรหัส

en: Unknown duration
th: ไม่ทราบระยะเวลา

en: No audio channels
th: ไม่มีร่องเสียง

en: Cannot open decoder
th: ไม่สามารถเปิดตัวถอดรหัส

en: Unsupported sample format
th: ไม่รองรับ Sample Format

en: Preferences
th: การตั้งค่า

en: (system default)
th: (ค่าระบบดั้งเดิม)

note: TRANSLATORS: The name of a section in the Preferences dialog.
en: General
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Language:
th: ภาษา:

en: Check for &updates
th: ตรวจสอบ &การอัพเดต

en: Spek - Acoustic Spectrum Analyser
th: Spek - อะคูสติกสเปกตรัมอนาไลเซอร์

en: &File
th: &ไฟล์

en: &Edit
th: &แก้ไข

en: &Help
th: &ช่วยเหลือ

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: A new version of Spek is available, click to download.
th: Spek มีเวอร์ชันล่าสุด, คลิกที่นี่เพื่อดาวน์โหลด

en: All files
th: ไฟล์ทั้งหมด

en: Audio files
th: ไฟล์เสียง

en: Open File
th: เปิดไฟล์

en: PNG images
th: รูปภาพ PNG

en: Save Spectrogram
th: บันทึกสเปกโตรแกรม

note: Suggested name is <file_name>.png
en: Untitled
th: ไฟล์ที่ไม่ได้ตั้งชื่อ

en: Copyright (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov and contributors
th: ลิขสิทธิ์ (c) 2010-2013 Alexander Kojevnikov และผู้มีส่วนร่วม

en: Spek Website
th: เว็บไซต์ Spek

note: TRANSLATORS: the %s is the package version.
en: Spek version %s
th: Spek เวอร์ชัน %s
