Sphinx - en to sr translation catalogue (137 entries)

en: Cannot find source directory (%s)
sr: Нема изворног директоријума (%s)

en: Source directory and destination directory cannot be identical
sr: Изворни и одредишни директоријум не могу бити једнаки

en: Running Sphinx v%s
sr: Покрећем Sphinx v%s

en: This project needs at least Sphinx v%s and therefore cannot be built with this version.
sr: Овај пројекат захтева верзију Sphinx v%s или већу, не може се изградити инсталираном верзијом.

en: loading translations [%s]...
sr: учитавање превода [%s]...

en: done
sr: готово

en: failed: %s
sr: Неуспешно: %s

en: succeeded
sr: успешно

en: finished with problems
sr: са грешкама

en: config directory doesn't contain a conf.py file (%s)
sr: Конфигурациони директоријум не садржи conf.py датотеку (%s).

en: Section %s
sr: Одељак %s

en: Fig. %s
sr: Сл. %s

en: Table %s
sr: Табела %s

en: Listing %s
sr: Списак %s

en: Event %r already present
sr: Догађај %r већ постоји

en: Unknown event name: %s
sr: Непознат догађај: %s

en: Translator for %r already exists
sr: Преводилац за %r већ постоји

en: all source files
sr: све изворне датотеке

en: updating environment:
sr: ажурирање окружења:

en: preparing documents
sr: припремање докумената

en: copying images...
sr: пребацивање слика...

en: copying source files...
sr: пребацивање изворних датотека...

en:  (in
sr:  (у

en: index
sr: индекс

en: next
sr: напред

en: previous
sr: назад

en: %s %s documentation
sr: документација %s %s

en: The LaTeX files are in %(outdir)s.
sr: LaTeX датотеке су у %(outdir)s.

en: 
    Run 'make' in that directory to run these through (pdf)latex
    (use `make latexpdf' here to do that automatically).
sr: 
    Покрените 'make' у том директоријуму да бисте их пропустили кроз (pdf)latex
    (или употребите `make latexpdf' овде да се то одради аутоматски).

en: Index
sr: Индекс

en: Release
sr: Издање

en: Project name
sr: Име пројекта

en: Author name(s)
sr: Име(на) аутора

en: Project version
sr: Верзија пројекта

en: Project release
sr: Издање пројекта

en: Project language
sr: Језик пројекта

en: Source file suffix
sr: Суфикс изворне датотеке

en: project name
sr: име пројекта

en: author names
sr: имена аутора

en: version of project
sr: верзија пројекта

en: release of project
sr: издање пројекта

en: document language
sr: језик пројекта

en: source file suffix
sr: суфикс изворне датотеке

en: use epub
sr: користи epub

en: Section author:
sr: Аутор одељка:

en: Module author:
sr: Аутор модула:

en: Code author:
sr: Аутор кода:

en: Author:
sr: Аутор:

en: Parameters
sr: Параметри

en: Returns
sr: Резултат

en: Return type
sr: Тип резултата

en: variable
sr: променљива

en: function
sr: функција

en: type
sr: тип

en: New in version %s
sr: Додато у верзији %s

en: Changed in version %s
sr: Измењено у верзији %s

en: Deprecated since version %s
sr: Застарело почевши од верзије %s

en: class
sr: класа

en: %s() (built-in function)
sr: %s() (уграђена функција)

en: %s() (%s method)
sr: %s() (%s метода)

en: %s() (class)
sr: %s() (класа)

en: %s (global variable or constant)
sr: %s (глобална променљива или константа)

en: %s (%s attribute)
sr: %s (атрибут %s)

en: Arguments
sr: Аргументи

en: %s (module)
sr: %s (модул)

en: method
sr: метода

en: attribute
sr: атрибут

en: module
sr: модул

en: Variables
sr: Променљиве

en: %s() (in module %s)
sr: %s() (у модулу %s)

en: %s (in module %s)
sr: %s (у модулу %s)

en: %s (built-in variable)
sr: %s (уграђена променљива)

en: %s (built-in class)
sr: %s (уграђена класа)

en: %s (class in %s)
sr: %s (класа у %s)

en: %s() (%s class method)
sr: %s() (метода класе %s)

en: %s() (%s static method)
sr: %s() (статичка метода %s)

en: modules
sr: модули

en: Deprecated
sr: Застарело

en: exception
sr: изузетак

en: class method
sr: метода класе

en: static method
sr: статичка метода

en: directive
sr: директива

en: environment variable; %s
sr: променљива окружења; %s

en: document
sr: документ

en: see %s
sr: погледајте %s

en: see also %s
sr: такође погледајте %s

en: Symbols
sr: Симболи

en: file suffix (default: rst)
sr: суфикс датотеке (подразумевани: rst)

en: (in %s v%s)
sr: (у %s v%s)

en: (in %s)
sr: (у %s)

en: [source]
sr: [изворни код]

en: Todo
sr: План

en: [docs]
sr: [документација]

en: Module code
sr: Код модула

en: <h1>Source code for %s</h1>
sr: <h1>Изворни код %s</h1>

en: Overview: module code
sr: Преглед: код модула

en: Example
sr: Пример

en: Examples
sr: Примери

en: Notes
sr: Белешке

en: Warns
sr: Упозорења

en: Attention
sr: Пажња

en: Error
sr: Грешка

en: Hint
sr: Путоказ

en: Important
sr: Важно

en: Note
sr: Белешка

en: Tip
sr: Савет

en: Warning
sr: Упозорење

en: continued from previous page
sr: настављено са претходне стране

en: continues on next page
sr: наставак на следећој страни

en: Numbers
sr: Бројеви

en: page
sr: страна

en: Table of Contents
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Go
sr: Тражи

en: Show Source
sr: Изворни код

en: Overview
sr: Преглед

en: Welcome! This is
sr: Добро дошли! Ово је

en: the documentation for
sr: документација

en: last updated
sr: последња измена

en: Navigation
sr: Навигација

en: Previous topic
sr: Претходни одељак

en: previous chapter
sr: претходна глава

en: Next topic
sr: Следећи одељак

en: next chapter
sr: наредна глава

en: search
sr: тражи

en: Search Results
sr: Резултати претраге

en: Quick search
sr: Брза претрага

en: This Page
sr: Ова страница

en: Changes in Version %(version)s &#8212; %(docstitle)s
sr: Измене у верзији %(version)s &#8212; %(docstitle)s

en: Library changes
sr: Измене у библиотеци

en: Other changes
sr: Друге измене

en: Searching
sr: Претражује се

en: Preparing search...
sr: Припрема претраге...

en: , in
sr: , у

en: Contents
sr: Садржај

en: [image: %s]
sr: [слика: %s]

en: [image]
sr: [слика]
