sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
ar: تستطيع الأن  في %(outdir)s

en: copying stopword list
ar: نسخ قائمة كلمات الوقوف

en: writing project file
ar: كتابة ملف المشروع

en: writing TOC file
ar: كتابة ملف فهرس الكتاب

en: writing index file...
ar: كتابة ملف الفهرس ...
