sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to da translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
da: Du kan nu afvikle HTML Help Workshop med .htp-filen i %(outdir)s.

en: copying stopword list
da: kopierer stopword-liste

en: writing project file
da: skriver projektfil

en: writing TOC file
da: skriver TOC-fil

en: writing index file...
da: skriver indeksfil ...
