sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to el translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
el: Μπορείτε τώρα να εκτελέσετε το HTML Help Workshop με το αρχείο .htp σε %(outdir)s.

en: copying stopword list
el: αντιγραφή λίστας stopword

en: writing project file
el: εγγραφή αρχείου έργου

en: writing TOC file
el: εγγραφή αρχείου TOC

en: writing index file...
el: εγγραφή αρχείου ευρετηρίου...
