sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
fa: هم اکنون می توانید کارگاه راهنمای HTML را با فایل .htp در %(outdir)s اجرا کنید.

en: copying stopword list
fa: رونوشت از فهرست واژگان پالایشی

en: writing project file
fa: نوشتن فایل پروژه

en: writing TOC file
fa: نوشتن فایل فهرست عنوان ها

en: writing index file...
fa: نوشتن فایل نمایه...
