sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
hu: Most már futtathatja a HTML Help Workshopot a(z) %(outdir)s könyvtárban lévő .htp fájllal.

en: copying stopword list
hu: kiszűrendő szavak listájának másolása

en: writing project file
hu: projektfájl írása

en: writing TOC file
hu: tartalomjegyzékfájl írása

en: writing index file...
hu: indexfájl írása…
