sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
ja: %(outdir)sに作成された .htp ファイルをHTML Help Workshopで使用できます。

en: copying stopword list
ja: stopword の一覧をコピー

en: writing project file
ja: プロジェクトファイルを書き出し

en: writing TOC file
ja: TOC ファイルを書き出し

en: writing index file...
ja: インデックスファイルを書き出し...
