sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
sk: teraz môžete spustiť HTML Help Workshop so súborom .htp v %(outdir)s.

en: copying stopword list
sk: kopírovanie zoznamu stop slov

en: writing project file
sk: zapisovanie súboru projektu

en: writing TOC file
sk: zapisovanie súboru s obsahom

en: writing index file...
sk: zapisovanie súboru indexu…
