sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
sq: Tani mund të xhironi HTML Help Workshop me kartelën .htp te %(outdir)s.

en: copying stopword list
sq: po kopjohet listë fjalësh të ndaluara

en: writing project file
sq: po shkruhet kartelë ndihme

en: writing TOC file
sq: po shkruhet kartelë TL

en: writing index file...
sq: po shkruhet kartelë treguesi
