sphinxcontrib-htmlhelp 1.0.0 - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: You can now run HTML Help Workshop with the .htp file in %(outdir)s.
tr: Artık %(outdir)s içindeki .htp dosyası ile HTML Yardım Atölyesi'ni çalıştırabilirsiniz.

en: copying stopword list
tr: gereksiz kelime listesi kopyalanıyor

en: writing project file
tr: proje dosyası yazılıyor

en: writing TOC file
tr: TOC dosyası yazılıyor

en: writing index file...
tr: dizin dosyası yazılıyor...
