springlobby - en to pl translation catalogue (456 entries)

en: Session Closed at %s
pl: Sesja przerwana w %s

en: Session started at %s
pl: Sesja rozpoczęta w %s

en: Anonymous Proxy
pl: Anonimowe Proxy

en: Satellite Provider
pl: Internet satelitarny

en: Other Country
pl: Inny kraj

en: Andorra
pl: Andora

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emoraty Arabskie

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Antarctica
pl: Antarktyka

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Åland Islands
pl: Wyspy Aland

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Brunei Darussalam
pl: Brunea

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bhutan
pl: Butan

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Canada
pl: Kanada

en: Central African Republic
pl: Republika Centralnej Afryki

en: Congo
pl: Kongo

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Cote D'Ivoire (Ivory Coast)
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Chile
pl: Czile

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: China
pl: Chiny

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cuba
pl: Kuba

en: Christmas Island
pl: Wyspy Wielkanocne

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Czeska Republika

en: Germany
pl: Niemcy

en: Denmark
pl: Dania

en: Dominican Republic
pl: Dominikana

en: Algeria
pl: Algieria

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Egypt
pl: Egipt

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Finland
pl: Finlandia

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy

en: France
pl: Francja

en: France, Metropolitan
pl: Francja, Metropolitan

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Greece
pl: Grecja

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Hong Kong
pl: Hong-Kong

en: Croatia (Hrvatska)
pl: Chorwacja

en: Hungary
pl: Węgry

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: India
pl: Indie

en: Iraq
pl: Irak

en: Iceland
pl: Islandia

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Jordan
pl: Jordania

en: Japan
pl: Japoniaponia

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kyrgyzstan (Kyrgyz Republic)
pl: Kirgistan

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Korea (North) (People's Republic)
pl: Korea Północna

en: Korea (South) (Republic)
pl: Korea Południowa

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Cayman Islands
pl: Wyspy Kajman

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Lebanon
pl: Liban

en: Liechtenstein
pl: Lichtensztajn

en: Sri Lanka
pl: Sri-Lanka

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Libya
pl: Libia

en: Morocco
pl: Maroko

en: Monaco
pl: Monako

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Norway
pl: Norwegia

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: French Polynesia
pl: Franciska Polinezja

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Poland
pl: Polska

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Qatar
pl: Katar

en: Romania
pl: Rumunia

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Singapore
pl: Singapur

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja

en: Chad
pl: Czad

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Trinidad and Tobago
pl: Trinidad i Tobago

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: US Minor Outlying Islands
pl: Stany Zjednoczone Ameryki

en: United States
pl: Stany Zjednoczone Ameryki

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Vatican City State (Holy See)
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Virgin Islands (British)
pl: Wyspy Dziewicze

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: South Africa
pl: Republika Południowej Afryki

en: (Full country name not found)
pl: (Pełna nazwa kraju nieznaleziona)

en:  is a cross-platform lobby client for the Spring RTS engine
pl:  to klient dedykowany grom na siniku Spring RTS

en: The numerous contributors from launchpad.net
pl: Liczni Kontrybutorzy z launchpad.net

en: Accept Agreement
pl: Akceptuję

en: Do you accept the terms of this agreement?
pl: Czy akceptujesz warunki tej umowy?

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: Tak

en: Description
pl: Opis

en: Map
pl: Mapa

en: Game
pl: Gra

en: Spectators
pl: Obserwatorzy

en: Players
pl: Gracze

en: Running
pl: W trakcie

en: Engine
pl: Silnik

en: Download &map
pl: Pobierz &mapę

en: Download &game
pl: Pobierz &grę

en: Download &engine
pl: Pobierz &silnik

en: Notify me when game has ended
pl: Powiadom mnie, gdy gra się skończy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Passworded
pl: Wymagane hasło

en: Highlighted only
pl: Tylko wyróżnione

en: Rank Limit:
pl: Mimimalna ranga:

en: All
pl: Wszystko

en: Description:
pl: Opis:

en: Started
pl: Rozpoczęta

en: Full
pl: Pełny

en: Open
pl: Otwarte

en: Player:
pl: Gracz

en: Map:
pl: Mapa

en: Only maps i have
pl: Tylko mapy które mam

en: Max.Player:
pl: Max. Graczy:

en: Game:
pl: Gra

en: Only games I have
pl: Tylko gry które mam

en:     Spectator:
pl:     Obserwator:

en: Players:
pl: Gracze:

en: Spectators:
pl: Obserwatorzy:

en:  Filter
pl:  Filtr

en: Activated
pl: Aktywny

en:  Battle infos
pl:  Informacje o rozgrywce

en: 0 battles displayed
pl: brak rozgrywek do wyświetlenia

en: Host new...
pl: Załóż nową grę sieciową...

en: Join
pl: Dołącz

en: %d battles displayed
pl: Wyświetlam %d rozgrywek

en: You cannot host a game while being offline. Please connect to a lobby server.
pl: Nie można założyć gry, będąc offline. Połącz się z serwerem lobby.

en: Not Online.
pl: Rozłączony.

en: Already in a battle
pl: Już w jednej rozgrywce

en: You are already in a battle.
    
    Do you want to leave current battle to start a new?
pl: Jesteś już w innej bitwie
    
    Czy chcesz opuścić rozgrywkę by dołączyć do nowej?

en: Already in another battle
pl: Jesteś już w innej bitwie

en: You are already in a battle.
pl: Jesteś już w innej bitwie.

en: Do you want to leave your current battle and join this one?
pl: Czy chcesz opuścić rozgrywkę by dołączyć do nowej?

en: Battle password
pl: Hasło do rozgrywki

en: Enter password (spaces will be stripped)
pl: Wprowadź hasło

en: Edit auto-joined channels
pl: Edytuj automatyczne kanały czatu

en: Add one channel per line like this:
    channelname password
    (passwords for existing channels are not displayed)
pl: Wprowadź jeden kanał na linię:
    nazwa_kanału hasło
    (hasła do istniejących kanałów są ukryte)

en: Double click to join
pl: Kliknij dwukrotnie by dołączyć

en: Find channel:
pl: Znajdź kanał:

en: Choose channels to join
pl: Wybiuerz kanały, zktóymi chcesz się połączyć

en: Channel
pl: Kanał

en: # users
pl: # użytkownicy

en: Topic
pl: Temat

en: Displaying %d out of %d channels
pl: Wyświetlono %d a %d kanałów

en: Hide bots
pl: Ukryj boty

en: right click for options (like autojoin)
pl: Przyciśnij PPM by otworzyć opcje

en: Send
pl: Wyślij

en: !! Command: "
pl: !! Komenda: "

en: " params: "
pl: " parmetry: "

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: the channel
pl: kanał

en: the battle
pl: bitwa

en: the server
pl: serwer

en: %s joined %s.
pl: %s dołączył %s.

en: %s left %s (%s).
pl: %s opuścił %s (%s).

en: Channel topic
pl: Temat kanału

en: Set by %s
pl: Ustawiony przez %s

en: Are you sure you want to paste %d lines?
pl: Jesteś pewien, że chcesz wkleić %d linii tekstu?

en: Failed to post to %s
pl: Nie udało się zamieścić w %s

en: You have SpringLobby v
pl: Masz SpringLobby v

en: You are not in channel or channel does not exist.
pl: Nie jesteś na kanale, lub kanał nie istnieje.

en: Command (%s) does not exist, use /help for a list of available commands.
pl: Komenda (%s) nie istnieje, wpisz /help by otrzymać listę dostępnych komend.

en: You are not in battle or battle does not exist, use /help for a list of available commands.
pl: Nie jesteś w rozgrywce, lub rozgrywka nie istnieje, wpisz /help by otrzymać listę dostępnych komend.

en: User is offline.
pl: Użytkownik jest rozłączony

en: Not connected to server
pl: Nie połączono z serwerem

en: Sent: "
pl: Wysłano: "

en: User is now offline.
pl: Użytkownik wylogował się

en: User just got online.
pl: Użytkownik zalogował się

en: Left Battle.
pl: Opuszczono rozgrywkę

en: Joined Battle.
pl: Dołączono do rozgrywki.

en: %d users
pl: %d użytkowników

en: Disable text appending
pl: Zatrzymaj przewijanie tekstu

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy link location
pl: Kopiuj link

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Leave
pl: Opuść

en: Display Join/Leave Messages
pl: Wyświetl powiadomienia o Dołączeniu/Opuszczeniu

en: Show mute list
pl: Wyświetl listę wyciszonych użytkowników

en: Channel info
pl: Informacje o kanale

en: Set topic...
pl: Ustaw temat...

en: Channel message...
pl: Wiadomość od kanału...

en: Lock...
pl: Zablokuj...

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Register...
pl: Zarejestruj...

en: Unregister
pl: Wyrejestruj

en: On
pl: Włącz

en: Off
pl: Wyłącz

en: Is on?
pl: Działa?

en: Spam protection
pl: Ochrona przed spamem

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Reconnect
pl: Połącz ponownie

en: Remove...
pl: Usuń...

en: Change password...
pl: Zmiana hasła...

en: Set access...
pl: Ustaw dostęp...

en: Accounts
pl: Konta

en: Broadcast...
pl: Wyświetl...

en: User
pl: Użytkownik

en: Open log in editor
pl: Otwórz logi w edytorze tekstu

en: Open Chat
pl: Otwórz Czat

en: Join same battle
pl: Dołącz do tej samej rozgrywki

en: Ingame time
pl: Czas w grze

en: Retrieve IP and Smurfs
pl: Ustal IP i Smurfy

en: Mute...
pl: Wycisz...

en: Mute for 5 minutes
pl: Wycisz na 5 minut

en: Mute for 10 minutes
pl: Wycisz na 10 minut

en: Mute for 30 minutes
pl: Wycisz na 30 minut

en: Mute for 2 hours
pl: Wycisz na 2 godziny

en: Mute for 1 day
pl: Wycisz na cały dzień

en: Unmute
pl: Wyłącz wyciszenie

en: Mute
pl: Wycisz

en: Kick...
pl: Wykop...

en: Ban...
pl: Zbanuj...

en: Unban
pl: Zdejmij bana

en: Ring
pl: Dzwoń

en: Slap!
pl: Klepnij!

en: Op
pl: Daj OPeratora

en: DeOp
pl: Zabierz OPeratora

en: ChanServ error
pl: Błącz Chanserv

en: ChanServ is not in this channel.
pl: Chanserv nie jest na tym kanale

en: What should be the new topic?
pl: Jaki powinien być nowy temat?

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Lock channel...
pl: Zablokuj kanał...

en: What should the new password be?
pl: Jakie powinno być nowe hasło?

en: Unlock Channel
pl: Odblokuj kanał

en: Are you sure you want to unlock this channel?
pl: Jesteś pewnien, że chcesz odblokować ten kanał?

en: Register Channel
pl: Zarejestruj kanał

en: Who should be appointed founder of this channel?
pl: Kto powinien być wyświetlany jako założyciel?

en: Unregister Channel
pl: Wyrejestruj kanał

en: Are you sure you want to unregister this channel?
pl: Jesteś pewnien, że chcesz wyrejestrować ten kanał?

en: Remove User Acount
pl: Usuń konto użytkownika

en: What user account do you want to remove today?
pl: Które konto chcesz usunąć?

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Are you sure you want to remove the account
pl: Jesteś pewnien, że chcesz usunąć to konto?

en: Change User Acount Password
pl: Zmień hasło do konta

en: What user account do you want to change the password for?
pl: Dla którego konta chcesz zmienić hasło?

en: What would be the new password?
pl: Wpisz nowe hasło:

en: Error
pl: Błąd

en: Not Implemented
pl: Nie wporowadzono

en: Broadcast Message
pl: Wiadomość ogłoszona

en: Message to be broadcasted:
pl: Wiadomość do ogłoszenia:

en: Mute User
pl: Wycisz Użytownika

en: For how many minutes should the user be muted?
pl: Na ile minut chcesz wyciszyć użytkownika?

en: Kick User
pl: Wykop Użytkownika

en: Reason:
pl: Powód:

en: Kick user
pl: Wykop użytkownika

en: Mute user
pl: Wycisz użytkownika

en: Duration:
pl: Czas trwania

en: Enter name
pl: Wpisz Nick

en: Please enter the name for the new group.
    After clicking ok you will be taken to adjust its settings.
pl: Wprowadź nazwę nowej grupy
    Po kliknięciu OK zostaniesz przeniesiony do konfiguracji.

en: couldn't add user
pl: nie można dodać użytkownika

en: Connect to lobby server
pl: Połącz z serwerem Lobby

en: Server
pl: Serwer

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Password
pl: Hasło

en: Remember password
pl: Zapamiętaj hasło

en: Autoconnect next time
pl: Połącz automatycznie

en: remember connection details and automatically connect to server on next lobby startup
pl: zapamiętaj dane logowania i następnym razem loguj się automatycznie start lobby

en: Note: If you do not have an account, you can register one for free on the Register tab.
pl: Uwaga: Jeśli nie posiadasz jeszcze konta możesz zarejestrować się w zakładka:Rejestracja.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Login
pl: Zaloguj

en: Register
pl: RZarejestruj

en: Retype password
pl: Wpisz ponownie hasło

en: The entered nickname contains invalid characters like )? &%.
     Please try again
pl: Wprowadzone hasło zawiera niedozwolone znaki jak )? &%.
     Spróbuj jeszcze raz

en: Registration failed, the reason was:
    Password / confirmation mismatch (or empty passwort)
pl: Rejestracja nie powiodła się z powodu:
    Hasła nie zgadzają się, lub nie wprowadzono hasła

en: Enter search query (wildcard * can be used)
pl: Wprowadź wyszukiwaną frazę (nieznane znaki zastąp *)

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Download
pl: Pobierz

en: Close
pl: Zamknij

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Type
pl: Typ

en: Size
pl: Rozmiar

en: Downloaded
pl: Pobrano

en: Please standby %d seconds
pl: Proszę czekać %d sekund

en: Hide this column
pl: Ukryj kolumnę

en: Show all columns
pl: Pokaż wszystkie kolumny

en: complete
pl: ukończono

en: KB/s down
pl: KB/s

en: ETA
pl: Pozostało

en: Filesize (MB)
pl: Rozmiar pliku (MB)

en: downloading
pl: pobieram

en: Add bot
pl: Dodaj bota

en: Add bot: high nimber of bots can cause performance problems
pl: Dodaj bota: duża liczna botów może wpłynąć negatywnie na wydajność

en: Nickname:
pl: Pseudonim:

en: Choose the AI library to use with this bot.
pl: Wybierz bibliotekę AI do działania z tym botem.

en: property
pl: właściwość

en: value
pl: wartość

en: Add Bot
pl: Dodaj bota

en: No AI bots found in your Spring installation.
pl: Nie znaleziono botów

en: No bot-libs found
pl: Nie znaleziono biblioteki botów

en: Autobalance players into teams
pl: Balans automatyczny

en: Method
pl: Metoda

en: Divide ranks evenly
pl: Rozłóż rangi po równo

en: Random
pl: Losowo

en: Clans
pl: Klany

en: None
pl: Brak

en: Always
pl: Zawsze

en: Put members of same clan ( users having same clantag, like '[smurfzor]Alice' and '[smurfzor]Bob' ) together into same alliance. 
    None: nothing special for clans.
    Fair: put clanmembers into alliance, unless this makes alliances unfair.
    Always: always put clanmembers into alliance, even if that alliance is unfair.
pl: Umieść członków jednego klanu (korzystających z tego samego taga, np. '[smurfzor]Alice' i '[smurfzor]Bob' ) w jednym Teamie 
    Brak: Ignoruj klany
    Fair: Umieść członków klanu w drużynie, chyba, że zrujnuje to balans.
    Zawsze: zawsze umieszczajczłonków klanu w jednej drużynie, nawet jeśli balans jest nie-fair.

en: Number of allies
pl: Liczba sprzymierzeńców

en: Auto select
pl: Wybór automatyczny

en: Select
pl: Zaznacz

en: Option
pl: Opcje

en: Value
pl: Wartość

en: Windspeed
pl: Prędkość wiatru

en: Tidal strength
pl: Siła pływów

en: Gravity
pl: Grawitacja

en: Extractor radius
pl: Promień wydobycia metalu

en: Max metal
pl: Maksimum metalu

en: Fixed
pl: Ustalone

en: Choose in game
pl: Do wyboru w grze

en: Chose before game
pl: Do wyboru przed grą

en: Startpositions
pl: Pozycja startowa

en: Unit restrictions
pl: Wykluczone jednostki

en: Allowed units
pl: Dozwolone jednostki

en: Units in this list will be available in the game.
pl: Jednostki na tej liście będą dostępne w grze.

en: Disable selected units.
pl: Wyklucz zaznaczone

en: Re-enable selected units.
pl: Cofnij wykluczenie

en: Enable all units.
pl: Pozwól na użycie wszytkich jednostek.

en: Restricted units
pl: Wylkuczone jednostki

en: Units in this list will not be available in the game.
pl: Jednbostki na tej liśie będą niedostępne w grze.

en: How many units of this type do you wish to allow?
pl: Na ile jednostek tego typu chcesz zezwolić?

en: Unit restriction
pl: Wykluczenie jednostek

en: Ingame
pl: W grze

en: Faction
pl: Frakcja

en: Colour
pl: Kolor

en: Country
pl: Kraj

en: Rank
pl: Ranga

en: Team
pl: Drużyna

en: Ally
pl: Sojusznik

en: Resource Bonus
pl: Bonus surowców

en: Spectator
pl: Obserwator

en: Kick
pl: Wykop

en: Side
pl: Strona

en: Set color
pl: Wybierz kolor

en: Set Resource Bonus
pl: Ustaw bonus surowców

en: Please enter a value between 0 and 100
pl: Wprowadź wartość od 0 do 100

en: Manage Presets
pl: Zarządzaj presetami

en: Set name.
pl: Ustaw nazwę.

en: Load...
pl: Wczytaj...

en: Load a saved set of options.
pl: Wczytaj zapisane opcje.

en: Save...
pl: Zapisz...

en: Save a set of options.
pl: Sapisz ustawienia.

en: Delete...
pl: Usuń...

en: Delete a set of options.
pl: Usuń ustawienia.

en: Set default...
pl: Ustaw domyślne...

en: Use the current set of options as game's default.
pl: Użyj obecnych opcji jako domyślne.

en: Game Options
pl: Opcje gry

en: Map Options
pl: Opcje Mapy

en: no options available
pl: brak dostępnych opcji

en: other
pl: inne

en: Cannot load an options set without a name
    Please select one from the list and try again.
pl: Nie można wczytać ocji bez przypisanej nazwy
    Wybierz jedną z listy i spróbuj ponownie.

en: error
pl: błąd

en: Enter preset name
pl: Wpisz nazwę presetu

en: Enter a name to save the current set of options
    If a preset with the same name already exist, it will be overwritten
pl: Wprowadź nazwę, by zapisać obecny zsetaw opcji
    Jeśli preset już istnieje pod tą nazwą, zostanie nadpisany

en: Cannot save an options set without a name.
pl: Nie można zapisać presetu bez nazwy.

en: Pick an existing option set from the list
pl: Wybierz istniejącą opcję z listy.

en: Delete preset
pl: Usuń preset

en: Set game default preset
pl: Ustaw domyślny preset

en: Players with the same team number share control of their units.
pl: Gracze z tym samym nr. drużyny mogą wspólnie kontrolować jednostki.

en: Players with the same ally number work together to achieve victory.
pl: Gracze o tym samym nr. sojuszu współpracują ze sobą.

en: Select a color to identify your units in-game
pl: Wybierz kolor jednostek w grze

en: Select your faction
pl: Wybierz frakcję

en: Spectate (watch) the battle instead of playing
pl: Obserwuj walkę, zamiast brać w niej udział

en: Auto un-spectate
pl: Automatycznie wyłącz tryb obserwatora

en: automatically unspec when there's a free slot
pl: automatycznie wyłącz tryb obserwacji, jeśli zwolni się miejsce

en: I'm ready
pl: Jestem gotowy

en: Click this if you are content with the battle settings.
pl: Przyciśnij, jeśli zgadzasz się na ustalone składy, mapę itp.

en: Color
pl: Kolor

en: A preview of the selected map.  You can see the starting positions, or (if set) starting boxes.
pl: Podgląd wybranej mapy. Możesz zobaczyć pozycje startowe, lub(jeśli ustalone) obszary startowe (boxy).

en: Host new
pl: Załóż

en: Host a new battle
pl: Załóż nową grę

en: Leave the battle and return to the battle list
pl: Opuść rozgrywkę i powróć do listy

en: Promote
pl: Promuj

en: Promote the battle in some chat channels
pl: Promuj rozgrywkę w wybranych kanałów czatu

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Start the battle
pl: Rozpocznij bitwe

en: Player Management
pl: Zarządzaj graczami

en: Various functions to make team games simplers to setup
pl: Różne funkcje ułatwiające ustawienie gier drużynowych

en: Add Bot...
pl: Dodaj bota...

en: Not ready
pl: Niegotowy

en: No maps found
pl: Nie znaleziono żadnych map

en: Options
pl: Opcje

en: Normal
pl: Normalny

en: Background
pl: Tło

en: My messages
pl: Moje wiadomości

en: Client
pl: Klient

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Font:
pl: Czcionka:

en: Select...
pl: Wybierz...

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: off
pl: Wyłącz

en: automatically kick users from battles hosted by yourself
pl: automatycznie wyrzucaj z gry, którą prowadzisz

en: popup a message box when user hosts a new battle
pl: pokaż powiadomienie, gdy użytkownik założy nową grę

en: popup a message box when user changes away status
pl: pokaż powiadomienie, gdy użytkownik zmieni status

en: Default
pl: Domyślny

en: Ignore chat
pl: Ignoruj czat

en: Battle Autokick
pl: Automatyczne wyrzucanie z bitwy.

en: Friends
pl: Znajomi

en: To prevent logical inconsistencies, adding a user to more than one group is not allowed
pl: Nie można dodać użytkownika do więcej niż jednej grupy.

en: Cannot add user to group
pl: Nie można dodać użytkownika do grupy.

en: Directory %s is not accessible!
pl: Ścieżka %s jest niedostępna!

en: SlPaths::ValidatePaths() : Failed to validate data directories!
pl: Próba potwierdzenia ścieżki danych zakończyła się niepowodzeniem!

en: English
pl: Angielski

en: SEARCHING FOR %s
pl: Wyszukuję %s

en:  (Default)
pl:  (Domyślny)

en: Select the language
pl: Wybierz język

en: Language
pl: Język
