spyder - en to uk_UA translation catalogue (1051 entries)

en: Main widget toolbar
uk_UA: Головна панель інструментів віджета

en: Main widget corner toolbar
uk_UA: Панель інструментів головного віджета

en: Options menu
uk_UA: Меню параметрів

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Dock
uk_UA: Закріпити

en: Dock the pane
uk_UA: Закріпити панель

en: Undock
uk_UA: Відкріпити

en: Undock the pane
uk_UA: Відкріпити панель

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close the pane
uk_UA: Закрити панель

en: An error occurred while creating a socket needed by Spyder. Please, try to run as an Administrator from cmd.exe the following command and then restart your computer: <br><br><span style='color: {color}'><b>netsh winsock reset </b></span><br>
uk_UA: Сталася помилка при створенні сокету, необхідного для Spyder. Будь ласка, спробуйте запустити з правами адміністратора з cmd.exe наступну команду і потім перезавантажте комп'ютер: <br><br><span style='color: {color}'><b>netsh winsock reset </b></span><br>

en: Loading {}...
uk_UA: Завантаження {}...

en: Welcome to Spyder!
uk_UA: Ласкаво просимо до Spyder!

en: Loading old third-party plugins...
uk_UA: Завантаження старих сторонніх плагінів...

en: File switcher...
uk_UA: Перемикання файлів...

en: Fast switch between files
uk_UA: Швидке перемикання між файлами

en: Symbol finder...
uk_UA: Пошук символу...

en: Fast symbol search in file
uk_UA: Швидкий пошук символу у файлі

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Redo
uk_UA: Повторити

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Select All
uk_UA: Вибрати все

en: Setting up main window...
uk_UA: Налаштування головного вікна...

en: Run
uk_UA: Виконати

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Initializing...
uk_UA: Ініціалізація...

en: It was not possible to close the previous Spyder instance.
    Restart aborted.
uk_UA: Неможливо закрити попередній екземпляр Spyder.
    Перезапуск перервано.

en: Spyder could not reset to factory defaults.
    Restart aborted.
uk_UA: Spyder не вдалося скинути до типових налаштувань.
    Перезапуск перервано.

en: It was not possible to restart Spyder.
    Operation aborted.
uk_UA: Неможливо перезавантажити Spyder.
    Операцію перервано.

en: Spyder exit error
uk_UA: Помилка при виході із Spyder

en: Spyder reset error
uk_UA: Помилка скидання Spyder

en: Spyder restart error
uk_UA: Помилка перезавантаження Spyder

en: Closing Spyder
uk_UA: Закривання Spyder

en: Resetting Spyder to defaults
uk_UA: Скидання Spyder до типових значень

en: Restarting
uk_UA: Перезавантаження

en: Python files
uk_UA: Файли Python

en: Cython/Pyrex files
uk_UA: Файли Cython/Pyrex

en: C files
uk_UA: Файли C

en: C++ files
uk_UA: Файли C++

en: OpenCL files
uk_UA: Файли OpenCL

en: Fortran files
uk_UA: Файли Fortran

en: IDL files
uk_UA: Файли IDL

en: MATLAB files
uk_UA: Файли MATLAB

en: Julia files
uk_UA: Файли Julia

en: Yaml files
uk_UA: Файли Yaml

en: Patch and diff files
uk_UA: Файли патчів та різниць

en: Batch files
uk_UA: Файли Batch

en: Text files
uk_UA: Текстові файли

en: reStructuredText files
uk_UA: Файли reStructuredText

en: gettext files
uk_UA: Файли gettext

en: NSIS files
uk_UA: Файли NSIS

en: Web page files
uk_UA: Файли веб-сторінок

en: XML files
uk_UA: XML файли

en: Javascript files
uk_UA: Файли JavaScript

en: Json files
uk_UA: Файли Json

en: IPython notebooks
uk_UA: Блокноти IPython

en: Configuration files
uk_UA: Файл налаштувань

en: Markdown files
uk_UA: Файли Markdown

en: All files
uk_UA: Усі файли

en: Supported text files
uk_UA: Підтримувані текстові файли

en: Notify macOS that Spyder can open Python files
uk_UA: Сповістити macOS, що Spyder може відкривати файли Python

en: Create projects from cookiecutter templates
uk_UA: Створити проєкти з шаблонів cookiecutter

en: Connect to remote kernels through SSH
uk_UA: Підключення до віддалених ядер через SSH

en: Static code analysis
uk_UA: Статичний аналіз коду

en: Main interface
uk_UA: Головний інтерфейс

en: Automatic
uk_UA: Автоматично

en: Interface theme
uk_UA: Тема інтерфейсу

en: Icon theme
uk_UA: Тема іконки

en: Syntax highlighting theme
uk_UA: Тема для підсвічування синтаксису

en: Edit selected scheme
uk_UA: Редагувати обрану схему

en: Create new scheme
uk_UA: Створити нову схему

en: Delete scheme
uk_UA: Видалити схему

en: Reset to defaults
uk_UA: Відновити до типових

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: Plain text
uk_UA: Звичайний текст

en: Rich text
uk_UA: Форматований текст

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: Are you sure you want to delete this scheme?
uk_UA: Ви дійсно хочете видалити цю схему?

en: Appearance
uk_UA: Зовнішній вигляд

en: Manage application appearance and themes.
uk_UA: Управління зовнішнім виглядом та темами програми.

en: Text
uk_UA: Текст

en: Highlight
uk_UA: Підсвічування

en: Background
uk_UA: Фон

en: Scheme name:
uk_UA: Назва схеми:

en: Color scheme editor
uk_UA: Редактор колірної схеми

en: Language:
uk_UA: Мова:

en: Rendering engine:
uk_UA: Рушій відображення:

en: Use a single instance
uk_UA: Використовувати один екземпляр

en: Prompt when exiting
uk_UA: Запитувати при виході

en: Check for updates on startup
uk_UA: Перевіряти наявність оновлень при запуску

en: Panes
uk_UA: Панелі

en: Vertical tabs in panes
uk_UA: Вертикальні вкладки в панелях

en: pixels
uk_UA: пікселів

en: Cursor blinking:
uk_UA: Блимання курсора:

en: ms
uk_UA: мс

en: Screen resolution
uk_UA: Роздільна здатність екрану

en: Interface
uk_UA: Інтерфейс

en: Advanced settings
uk_UA: Розширені налаштування

en: Spyder documentation
uk_UA: Документація Spyder

en: Tutorial videos
uk_UA: Навчальні відео

en: Troubleshooting...
uk_UA: Вирішення проблем...

en: Report issue...
uk_UA: Повідомити про проблему...

en: Dependencies...
uk_UA: Залежності...

en: Check for updates...
uk_UA: Перевірити наявність оновлень...

en: Spyder support...
uk_UA: Підтримка Spyder...

en: About %s...
uk_UA: Про %s...

en: Show and edit current user environment variables in Windows registry (i.e. for all sessions)
uk_UA: Показати і редагувати поточні змінні середовища користувача у реєстрі Windows (тобто для всіх сеансів)

en: Current user environment variables...
uk_UA: Поточні змінні середовища користувача...

en: &Restart
uk_UA: &Перезавантажити

en: Restart
uk_UA: Перезавантажити

en: New Spyder version
uk_UA: Нова версія Spyder

en: Check for updates at startup
uk_UA: Перевіряти наявність оновлень при запуску

en: Spyder is up to date.
uk_UA: У вас найновіша версія Spyder.

en: Don't show again.
uk_UA: Не показувати знову.

en: Restart now
uk_UA: Перезапустити зараз

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Application
uk_UA: Програма

en: Provide main application base actions.
uk_UA: Вкажіть базові дії основної програми.

en: Installation finished
uk_UA: Встановлення завершено

en: Downloading
uk_UA: Завантажується

en: OK
uk_UA: Гаразд

en: Editor
uk_UA: Редактор

en: Breakpoints
uk_UA: Точки зупинки

en: Manage code breakpoints in a unified pane.
uk_UA: Керуйте точками зупинки коду в об’єднаній панелі.

en: List breakpoints
uk_UA: Показати список точок зупинки

en: Condition
uk_UA: Умова

en: File
uk_UA: Файл

en: Line
uk_UA: Рядок

en: Clear breakpoints in all files
uk_UA: Вилучити точки зупинки у всіх файлах

en: Clear selected breakpoint
uk_UA: Очистити вибрану точку зупинки

en: Edit selected breakpoint
uk_UA: Змінити вибрану точку зупинки

en: Providers
uk_UA: Постачальники

en: Enable {0} provider
uk_UA: Увімкнути {0} постачальника

en: Beyond this timeout the first available provider will be returned
uk_UA: Після цього тайм-ауту, перший доступний постачальник буде повернений

en: Show completion details
uk_UA: Показувати деталі завершення

en: Show completions on the fly
uk_UA: Показувати завершення на льоту

en: Show automatic completions after characters entered:
uk_UA: Показувати автоматичні завершення після введених символів:

en: Enable code snippets
uk_UA: Увімкнути фрагменти коду

en: Completions
uk_UA: Завершення

en: Completion and linting
uk_UA: Завершення та підкладка

en: This plugin is in charge of handling and dispatching, as well as of receiving the responses of completion and linting requests sent to multiple providers.
uk_UA: Цей плагін відповідає за обробку та відсилання, а також отримує відповіді на запити для завершення та лінтингу, надіслані декільком постачальникам.

en: Fallback
uk_UA: Резервний

en: Install Kite completion engine
uk_UA: Встановити рушій завершення Kite

en: No status
uk_UA: Статус відсутній

en: Downloading script installer
uk_UA: Завантаження встановлювача сценарію

en: Downloading installer
uk_UA: Завантаження встановлювача

en: Installing
uk_UA: Встановлення

en: Installation errored
uk_UA: Помилка встановлення

en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

en: Install Kite
uk_UA: Встановити Kite

en: Kite installation error
uk_UA: Помилка встановлення Kite

en: Do you really want to cancel Kite installation?
uk_UA: Ви дійсно хочете скасувати встановлення Kite?

en: Kite completions status
uk_UA: Статус завершень Kite

en: not reachable
uk_UA: недоступно

en: Click here to show the
    installation dialog again
uk_UA: Натисніть тут, щоб знову показати діалогове вікно встановлення

en: Advanced
uk_UA: Розширені

en: Python Language Server configuration
uk_UA: Налаштування мовного сервера Python

en: <b>Warning</b>: Only modify these values if you know what you're doing!
uk_UA: <b>Попередження</b>: Змінюйте ці значення лише тоді, коли ви знаєте, що робите!

en: Enable advanced settings
uk_UA: Увімкнути розширені налаштування

en: This is an external server
uk_UA: Це зовнішній сервер

en: Docstring style
uk_UA: Стиль Docstring

en: <a href='http://www.pydocstyle.org/en/stable/error_codes.html'>page</a>
uk_UA: <a href='http://www.pydocstyle.org/en/stable/error_codes.html'>сторінка</a>

en: Show the following errors:
uk_UA: Показувати наступні помилки:

en: Example codes: D413, D414
uk_UA: Приклад кодів: D413, D414

en: Ignore the following errors:
uk_UA: Ігнорувати наступні помилки:

en: Example codes: D107, D402
uk_UA: Приклад кодів: D107, D402

en: Skip test files: (?!test_).*\.py
uk_UA: Пропустити тестові файли: (?!test_).*\.py

en: Skip dot directories: [^\.].*
uk_UA: Пропустити теки з крапкою: [^\.].*

en: Directory patterns listed for matching should be valid regular expressions
uk_UA: Вказані для співпадіння шаблони каталогів повинні бути правильними регулярними виразами

en: File patterns listed for matching should be valid regular expressions
uk_UA: Вказані для співпадіння шаблони файлів повинні бути правильними регулярними виразами

en: Code style and formatting
uk_UA: Стиль та форматування коду

en: Check Python files: *.py
uk_UA: Перевірити файли Python: *.py

en: Exclude all test files: (?!test_).*\.py
uk_UA: Виключити всі тестові файли: (?!test_).*\.py

en: Show the following errors or warnings:
uk_UA: Відображати наступні помилки або попередження:

en: Example codes: E113, W391
uk_UA: Приклад кодів: E113, W391

en: Example codes: E201, E303
uk_UA: Приклад кодів: E201, E303

en: Default is 79
uk_UA: Типово 79

en: Code style
uk_UA: Стиль коду

en: Line length
uk_UA: Довжина рядка

en: Autoformat files on save
uk_UA: Автоматичне форматування файлів при збереженні

en: Code formatting
uk_UA: Форматування коду

en: Directory patterns listed for exclusion should be valid regular expressions
uk_UA: Вказані для виключення шаблони каталогів повинні бути правильними регулярними виразами

en: File patterns listed for exclusion should be valid regular expressions
uk_UA: Вказані для виключення шаблони файлів повинні бути правильними регулярними виразами

en: Introspection
uk_UA: Самоаналіз

en: Basic features
uk_UA: Основні можливості

en: Enable Go to definition
uk_UA: Увімкнути перехід до визначень

en: Enable hover hints
uk_UA: Увімкнути підказки при наведенні курсору

en: If enabled, hovering the mouse pointer over an object
    name will display that object's signature and/or
    docstring (if present).
uk_UA: Якщо увімкнено, то наведення курсора миші на назву об’єкта
    буде відображати сигнатуру цього об'єкта та/або
    документацію (якщо є).

en: Underline errors and warnings
uk_UA: Підкреслювати помилки та попередження

en: Other languages
uk_UA: Інші мови

en: Available servers:
uk_UA: Доступні сервери:

en: Reset to default values
uk_UA: Відновити типові значення

en: Set up a new server
uk_UA: Налаштувати новий сервер

en: Delete currently selected server
uk_UA: Видалити вибраний сервер

en: Language Server Protocol (LSP)
uk_UA: Протокол мовного сервера (LSP)

en: Do you want to restart Spyder now?
uk_UA: Перезапустити Spyder зараз?

en: Don't show again
uk_UA: Не показувати знову

en: Valid JSON
uk_UA: Вірний JSON

en: Invalid JSON
uk_UA: Невірний JSON

en: External server
uk_UA: Зовнішній сервер

en: Host:
uk_UA: Вузол:

en: Port:
uk_UA: Порт:

en: Command:
uk_UA: Команда:

en: Arguments:
uk_UA: Аргументи:

en: <b>Server Configuration:</b>
uk_UA: <b>Налаштування сервера:</b>

en: Select a language
uk_UA: Виберіть мову

en: TCP port number of the server
uk_UA: TCP порт сервера

en: Additional arguments required to start the server
uk_UA: Додаткові аргументи, необхідні для запуску сервера

en: Additional LSP server configuration set at runtime. JSON required
uk_UA: Додаткова конфігурація LSP сервера встановлена під час роботи. JSON необхідний

en: Language
uk_UA: Мова

en: Language server
uk_UA: Мовний сервер

en: Server address
uk_UA: Адреса сервера

en: Hostname must be valid
uk_UA: Ім'я хоста має бути дійсним

en: Hostname or IP address of the host on which the server is running. Must be non empty.
uk_UA: Ім'я хоста або IP-адреса хоста, на якому працює сервер, повинне бути не порожнім.

en: Hostname is valid
uk_UA: Ім'я хоста є дійсним

en: Command used to start the LSP server locally. Must be non empty
uk_UA: Команда використовується для запуску LSP сервера локально. Повинна бути не порожньою

en: Program was not found on your system
uk_UA: Програму не знайдено у вашій системі

en: Program was found on your system
uk_UA: Програму знайдено у вашій системі

en: Address
uk_UA: Адреса

en: Command to execute
uk_UA: Команда для виконання

en: starting
uk_UA: запускається

en: ready
uk_UA: готово

en: restarting
uk_UA: перезавантажується

en: down
uk_UA: вниз

en: Restart {} Language Server
uk_UA: Перезапустити мовний сервер {}

en: Snippets
uk_UA: Фрагменти

en: Available snippets
uk_UA: Доступні фрагменти

en: Create a new snippet
uk_UA: Створити новий фрагмент

en: Delete currently selected snippet
uk_UA: Видалити вибраний фрагмент

en: Export snippets to JSON
uk_UA: Експортувати фрагменти в JSON

en: Import snippets from JSON
uk_UA: Імпортувати фрагменти з JSON

en: Save snippets
uk_UA: Зберегти фрагменти

en: Load snippets
uk_UA: Завантажити фрагменти

en: All snippets imported
uk_UA: Всі фрагменти імпортовані

en: {0} snippets were loaded successfully
uk_UA: {0} фрагментів успішно завантажено

en: JSON malformed
uk_UA: JSON неправильно сформований

en: There was an error when trying to load the provided JSON file: <tt>{0}</tt>
uk_UA: Сталася помилка при спробі завантажити вказаний файл JSON: <tt>{0}</tt>

en: Invalid snippet file
uk_UA: Невірний файл фрагмента

en: Incorrect snippet format
uk_UA: Некоректний формат фрагмента

en: Text snippets
uk_UA: Фрагменти тексту

en: Valid snippet
uk_UA: Правильний фрагмент

en: Invalid snippet
uk_UA: Невірний фрагмент

en: Trigger text:
uk_UA: Текст тригера:

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: <b>Snippet text:</b>
uk_UA: <b>Текст фрагмента:</b>

en: Snippet editor
uk_UA: Редактор фрагментів

en: Trigger text
uk_UA: Текст тригера

en: Description
uk_UA: Опис

en: Internal console
uk_UA: Внутрішня консоль

en: Internal console running Spyder.
uk_UA: Внутрішня консоль, що запускає Spyder.

en: <h3>Spyder crashed during last session</h3>
uk_UA: <h3>Spyder зазнав краху під час останнього сеансу</h3>

en: Please provide any additional information you might have about the crash.
uk_UA: Будь ласка, надайте додаткову інформацію про аварію, яку ви можливо маєте.

en: Help...
uk_UA: Довідка...

en: Help
uk_UA: Довідка

en: Shell special commands:
uk_UA: Спеціальні команди:

en: Internal editor:
uk_UA: Внутрішній редактор:

en: External editor:
uk_UA: Зовнішній редактор:

en: Run script:
uk_UA: Виконати сценарій:

en: Remove references:
uk_UA: Видалити посилання:

en: System commands:
uk_UA: Команди системи:

en: Python help:
uk_UA: Довідка Python:

en: GUI-based editor:
uk_UA: Редактор GUI:

en: &Quit
uk_UA: &Вийти

en: Quit
uk_UA: Вийти

en: &Run...
uk_UA: &Виконати...

en: Environment variables...
uk_UA: Змінні середовища...

en: Buffer...
uk_UA: Буфер...

en: Set maximum line count
uk_UA: Встановити максимальну кількість рядків

en: External editor path...
uk_UA: Шлях до зовнішнього редактора...

en: Set external editor executable path
uk_UA: Встановити шлях виконуваного файлу зовнішнього редактора

en: Wrap lines
uk_UA: Переносити рядки

en: Automatic code completion
uk_UA: Автозавершення коду

en: Internal console settings
uk_UA: Налаштування внутрішньої консолі

en: Buffer
uk_UA: Буфер

en: Maximum line count
uk_UA: Максимальна кількість рядків

en: External editor
uk_UA: Зовнішній редактор

en: External editor executable path:
uk_UA: Шлях до виконуваного файлу зовнішнього редактора:

en: Save history log...
uk_UA: Зберегти журнал історії...

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Save history log
uk_UA: Зберегти журнал історії

en: History logs
uk_UA: Журнал історії

en: Copy without prompts
uk_UA: Копіювати без повідомлень

en: Clear line
uk_UA: Очистити рядок

en: Clear shell
uk_UA: Очистити оболонку

en: Clear shell contents ('cls' command)
uk_UA: Очистити вміст оболонки (команда 'cls')

en: Show tab bar
uk_UA: Показувати панель вкладок

en: Show selector for classes and functions
uk_UA: Показувати вибір для класів і функцій

en: Show indent guides
uk_UA: Показувати границі відступу

en: Show code folding
uk_UA: Показати складання коду

en: Show line numbers
uk_UA: Показувати номери рядків

en: Show blank spaces
uk_UA: Показувати порожні пробіли

en: Highlight current line
uk_UA: Виділяти поточний рядок

en: Highlight current cell
uk_UA: Виділяти поточну комірку

en: Scroll past the end
uk_UA: Прокрутити до кінця

en: Highlight occurrences after
uk_UA: Виділяти входження після

en:  ms
uk_UA:  мс

en: Automatic insertion of parentheses, braces and brackets
uk_UA: Автоматичне вставлення дужок

en: Automatic insertion of closing quotes
uk_UA: Автоматичне вставлення закриваючих лапок

en: Automatic insertion of colons after 'for', 'if', 'def', etc
uk_UA: Автоматичне вставляння двокрапок після 'for', 'if', 'def', тощо

en: Automatic indentation after 'else', 'elif', etc.
uk_UA: Автоматичний відступ після 'else', 'elif' тощо.

en: Tab always indent
uk_UA: Завжди табуляція відступу

en: If enabled, pressing Tab will always indent,
    even when the cursor is not at the beginning
    of a line (when this option is enabled, code
    completion may be triggered using the alternate
    shortcut: Ctrl+Space)
uk_UA: Якщо увімкнено, натискання клавіші Tab завжди вставлятиме відступ,
    навіть якщо курсор знаходиться не на початку
    рядка (коли ця опція включена, завершення
    коду може викликатись використанням альтернативної
    комбінації клавіш: Ctrl+Space)

en: Automatically strip trailing spaces on changed lines
uk_UA: Автоматично вилучати кінцеві пробіли на змінених рядках

en: Automatically remove trailing spaces when saving files
uk_UA: Автоматично видаляти кінцеві пробіли при збереженні файлів

en: 2 spaces
uk_UA: 2 пропуски

en: 3 spaces
uk_UA: 3 пропуски

en: 4 spaces
uk_UA: 4 пропуски

en: 5 spaces
uk_UA: 5 пропусків

en: 6 spaces
uk_UA: 6 пропусків

en: 7 spaces
uk_UA: 7 пропусків

en: 8 spaces
uk_UA: 8 пропусків

en: Tabulations
uk_UA: Табуляція

en: spaces
uk_UA: пропуски

en: Save all files before running script
uk_UA: Зберігати всі файли перед виконання сценарію

en: Copy full cell contents to the console when running code cells
uk_UA: Копіювати повний вміст комірки в консоль під час запуску комірок коду

en: Edit template for new files
uk_UA: Редагувати шаблон для нових файлів

en: Autosave
uk_UA: Автозбереження

en: Automatically save a copy of files with unsaved changes
uk_UA: Автоматично зберігати копію файлів з незбереженими змінами

en: Autosave interval:
uk_UA: Інтервал автозбережень:

en: seconds
uk_UA: секунд

en: Docstring type
uk_UA: Тип док-рядка

en: Type:
uk_UA: Тип:

en: Annotations
uk_UA: Анотації

en: Display
uk_UA: Відображення

en: Source code
uk_UA: Джерельний код

en: Run code
uk_UA: Виконати код

en: &New file...
uk_UA: &Новий файл...

en: New file
uk_UA: Новий файл

en: O&pen last closed
uk_UA: Ві&дкрити останній

en: Open last closed
uk_UA: Відкрити останній

en: &Open...
uk_UA: &Відкрити...

en: Open file
uk_UA: Відкрити файл

en: &Revert
uk_UA: &Відновити

en: Revert file from disk
uk_UA: Відновити файл з диска

en: &Save
uk_UA: &Зберегти

en: Save file
uk_UA: Зберегти файл

en: Sav&e all
uk_UA: Зберегти &все

en: Save all files
uk_UA: Зберегти всі файли

en: Save &as...
uk_UA: Зберегти &як...

en: Save current file as...
uk_UA: Зберегти поточний файл як...

en: Save copy as...
uk_UA: Зберегти копію як...

en: Save copy of current file as...
uk_UA: Зберегти копію поточного файлу як...

en: Print preview...
uk_UA: Попередній перегляд...

en: &Print...
uk_UA: &Друкувати...

en: Print current file...
uk_UA: Надрукувати поточний файл...

en: &Close
uk_UA: &Закрити

en: Close current file
uk_UA: Закрити поточний файл

en: C&lose all
uk_UA: З&акрити все

en: Close all opened files
uk_UA: Закрити всі відкриті файли

en: &Find text
uk_UA: &Знайти текст

en: Find &next
uk_UA: Знайти &наступне

en: Find &previous
uk_UA: Знайти &попереднє

en: &Replace text
uk_UA: &Замінити текст

en: Set/Clear breakpoint
uk_UA: Встановити/Вилучити точку зупинки

en: Set/Edit conditional breakpoint
uk_UA: Встановити/Редагувати умовну точку зупинки

en: &Debug
uk_UA: &Зневадження

en: Debug file
uk_UA: Зневадження файлу

en: Step
uk_UA: Крок

en: Run current line
uk_UA: Виконати поточний рядок

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Continue execution until next breakpoint
uk_UA: Продовжити виконання до наступної точки зупинки

en: Step Into
uk_UA: Крок всередину

en: Step into function or method of current line
uk_UA: Крок всередину функції чи методу поточного рядка

en: Step Return
uk_UA: Крок повернення

en: Run until current function or method returns
uk_UA: Виконувати, поки поточна функція чи метод не поверне

en: Stop
uk_UA: Зупинити

en: Stop debugging
uk_UA: Зупинити зневадження

en: &Run
uk_UA: &Виконати

en: Run file
uk_UA: Виконати файл

en: &Configuration per file...
uk_UA: &Конфігурація на файл...

en: Run settings
uk_UA: Налаштування виконання

en: Re-run &last script
uk_UA: Перезапустити &останній сценарій

en: Run again last file
uk_UA: Виконати знову останній файл

en: Run &selection or current line
uk_UA: Виконати &вибране або поточний файл

en: Run selection or current line
uk_UA: Виконати вибране або поточний файл

en: Run cell
uk_UA: Виконати комірку

en: Run current cell 
    [Use #%% to create cells]
uk_UA: Виконати поточну комірку 
    [Використовуйте #%% для створення комірок]

en: Run current cell and go to the next one
uk_UA: Виконати поточну комірку і перейти до наступної

en: Debug cell
uk_UA: Зневаджувати комірку

en: Debug current cell (Alt+Shift+Enter)
uk_UA: Зневаджувати поточну комірку (Alt+Shift+Enter)

en: Re-run last cell
uk_UA: Перезапустити останню комірку

en: Re run last cell
uk_UA: Перезапустити останню комірку

en: Show todo list
uk_UA: Показати список завдань

en: Show warning/error list
uk_UA: Показати список попереджень/помилок

en: Show code analysis warnings/errors
uk_UA: Показати попередження/помилки аналізу коду

en: Previous warning/error
uk_UA: Попереднє попередження/помилка

en: Go to previous code analysis warning/error
uk_UA: Перейти до попереднього попередження/помилки аналізу коду

en: Next warning/error
uk_UA: Наступне попередження/помилка

en: Last edit location
uk_UA: Місце останньої зміни

en: Go to last edit location
uk_UA: Перейти до розташування останньої зміни

en: Previous cursor position
uk_UA: Попередня позиція курсору

en: Go to previous cursor position
uk_UA: Перейти до попередньої позиції курсору

en: Next cursor position
uk_UA: Наступна позиція курсору

en: Go to next cursor position
uk_UA: Перейти до наступної позиції курсору

en: Comment
uk_UA: Закоментувати

en: Uncomment
uk_UA: Розкоментувати

en: Comment current line or selection
uk_UA: Закоментувати поточний рядок або вибір

en: Add &block comment
uk_UA: Додати &блочний коментар

en: Add block comment around current line or selection
uk_UA: Додати блочний коментар навколо рядка чи вибору

en: R&emove block comment
uk_UA: Вил&учити блочний коментар

en: Remove comment block around current line or selection
uk_UA: Вилучити блочний коментар навколо рядка чи вибору

en: Indent
uk_UA: Збільшити відступ

en: Indent current line or selection
uk_UA: Додати відступ до рядка чи вибору

en: Unindent
uk_UA: Скасувати відступ

en: Unindent current line or selection
uk_UA: Скасувати відступ для рядка чи вибору

en: Toggle Uppercase
uk_UA: Перемкнути у верхній регістр

en: Change to uppercase current line or selection
uk_UA: Змінити на верхній регістр поточного рядка або вибору

en: Toggle Lowercase
uk_UA: Перемкнути в нижній регістр

en: Change to lowercase current line or selection
uk_UA: Змінити на нижній регістр поточного рядка або вибору

en: Convert end-of-line characters
uk_UA: Перетворити символи кінця рядка

en: Remove trailing spaces
uk_UA: Вилучити кінцеві пробіли

en: Format file or selection with {0}
uk_UA: Форматувати файл або вибране за допомогою {0}

en: Show code style warnings
uk_UA: Показувати попередження щодо стилю коду

en: Show docstring style warnings
uk_UA: Показати попередження до стилю док-рядка

en: Fix indentation
uk_UA: Виправити відступи

en: Go to line...
uk_UA: Перейти до рядка...

en: Clear recent files list
uk_UA: Очистити список останніх файлів

en: Clear this list
uk_UA: Очистити цей список

en: Go to next file
uk_UA: Перейти до наступного файлу

en: Go to previous file
uk_UA: Перейти до попереднього файлу

en: Open &recent
uk_UA: Відкрити &нещодавнє

en: File toolbar
uk_UA: Панель інструментів файлу

en: Run toolbar
uk_UA: Панель інструментів виконання

en: Debug toolbar
uk_UA: Панель інструментів зневадження

en: &File
uk_UA: &Файл

en: &Edit
uk_UA: &Редагування

en: &Search
uk_UA: &Пошук

en: Sour&ce
uk_UA: Джерельний код

en: &Tools
uk_UA: &Інструменти

en: &View
uk_UA: &Вигляд

en: &Help
uk_UA: &Довідка

en: Spyder Editor
uk_UA: Редактор Spyder

en: This is a temporary script file.
uk_UA: Це файл тимчасового сценарію.

en: untitled
uk_UA: без назви

en: Maximum number of recent files
uk_UA: Максимальна кількість останніх файлів

en: Printing...
uk_UA: Друк...

en: Error while removing autosave file {}
uk_UA: Помилка при видаленні файлу автозбереження {}

en: Error while creating autosave directory
uk_UA: Помилка при створенні каталогу автозбереження

en: Error while autosaving {} to {}
uk_UA: Помилка при автозбереженні {} на {}

en: Breakpoint
uk_UA: Точка зупинки

en: Condition:
uk_UA: Умова:

en: Go to Line
uk_UA: Перейти до рядка

en: Go to Symbol in File
uk_UA: Перейти до символу у файлі

en: Start typing the name of an open file
uk_UA: Почніть вводити назву відкритого файлу

en: Select line
uk_UA: Оберіть рядок

en: lines
uk_UA: рядки

en: Go to line
uk_UA: Перейти до рядка

en: Select symbol
uk_UA: Виберіть символ

en: Autosave error
uk_UA: Помилка автозбереження

en: Error message:
uk_UA: Повідомлення про помилку:

en: click to open file
uk_UA: натисніть, щоб відкрити файл

en: click to send email
uk_UA: натисніть, щоб надіслати email

en: click to open url
uk_UA: клацніть, щоб відкрити посилання

en: click to open
uk_UA: натисніть, щоб відкрити

en: Code analysis
uk_UA: Аналіз коду

en: To do
uk_UA: Зробити

en: Removal error
uk_UA: Помилка вилучення

en: Conversion error
uk_UA: Помилка перетворення

en: Clear all ouput
uk_UA: Очистити все виведення

en: Go to definition
uk_UA: Перейти до визначення

en: Inspect current object
uk_UA: Дослідити поточний об'єкт

en: Zoom in
uk_UA: Збільшити масштаб

en: Zoom out
uk_UA: Зменшити масштаб

en: Zoom reset
uk_UA: Скинути масштаб

en: Information
uk_UA: Інформація

en: Find symbols in file...
uk_UA: Знайти символи у файлі...

en: Copy path to clipboard
uk_UA: Копіювати шлях до буфера обміну

en: Close all to the right
uk_UA: Закрити все праворуч

en: Close all but this
uk_UA: Закрити все окрім цього

en: Sort tabs alphabetically
uk_UA: Сортувати вкладки за алфавітом

en: Show in Finder
uk_UA: Показати в пошуку

en: Show in external file explorer
uk_UA: Показати у зовнішньому оглядачі файлів

en: Temporary file
uk_UA: Тимчасовий файл

en: New window
uk_UA: Нове вікно

en: Create a new editor window
uk_UA: Створити нове вікно редактора

en: Split vertically
uk_UA: Розділити вертикально

en: Split vertically this editor window
uk_UA: Розділити вертикально це вікно редактора

en: Split horizontally
uk_UA: Розділити горизонтально

en: Split horizontally this editor window
uk_UA: Розділити горизонтально це вікно редактора

en: Close this panel
uk_UA: Закрити цю панель

en: Close window
uk_UA: Закрити вікно

en: <b>%s</b> has been modified.<br>Do you want to save changes?
uk_UA: <b>%s</b> було змінено.<br>Зберегти зміни?

en: Save Error
uk_UA: Помилка збереження

en: <b>Unable to save file '%s'</b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Не вдалося зберегти файл '%s'</b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: Loading %s...
uk_UA: Завантаження %s...

en: <b>%s</b> contains mixed end-of-line characters.<br>Spyder will fix this automatically.
uk_UA: <b>%s</b> містить змішані символи кінця рядка.<br>Spyder виправить це автоматично.

en: Close this window
uk_UA: Закрити це вікно

en: Go to line:
uk_UA: Перейти до рядка:

en: Current line:
uk_UA: Поточний рядок:

en: Line count:
uk_UA: Кількість рядків:

en: Recover from autosave
uk_UA: Відновити з автозбереження

en: Autosave files found. What would you like to do?
    
    This dialog will be shown again on next startup if any autosave files are not restored, moved or deleted.
uk_UA: Знайдено файли автозбереження. Що ви хотіли б зробити?
    
    Це діалогове вікно буде показано знову при наступному запуску, якщо будь-які файли автозбереження не відновлені, переміщені чи видалені.

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Autosave file
uk_UA: Автозбереження файлу

en: Original file
uk_UA: Оригінальний файл

en: Recover the autosave file to its original location, replacing the original if it exists.
uk_UA: Відновити файл автозбереження в своє вихідне розташування, замінивши оригінальний, якщо він існує.

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Delete the autosave file.
uk_UA: Видалити файл автозбереження.

en: Discard
uk_UA: Відкинути

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Last modified
uk_UA: Остання зміна

en: bytes
uk_UA: байт

en: Size
uk_UA: Розмір

en: <i>File no longer exists</i>
uk_UA: <i>Файл більше не існує</i>

en: Unable to discard {}
uk_UA: Не вдалося відхилити {}

en: File permissions
uk_UA: Права доступу до файлів

en: Encoding
uk_UA: Кодування

en: Cursor position
uk_UA: Позиція курсору

en: Git branch
uk_UA: Гілка Git

en: General options
uk_UA: Загальні налаштування

en: Show hidden files
uk_UA: Показувати приховані файли

en: General
uk_UA: Загальне

en: File associations
uk_UA: Файлові асоціації

en: Files
uk_UA: Файли

en: Explore files in the computer with a tree view.
uk_UA: Оглядайте файли на комп'ютері у вигляді дерева.

en: File...
uk_UA: Файл...

en: Python file...
uk_UA: Файл Python...

en: Folder...
uk_UA: Тека...

en: Python Package...
uk_UA: Пакунок Python...

en: Open in Spyder
uk_UA: Відкрити в Spyder

en: Default external application
uk_UA: Типова зовнішня програма

en: Delete...
uk_UA: Вилучити...

en: Rename...
uk_UA: Перейменувати...

en: Move...
uk_UA: Перемістити...

en: Copy Absolute Path
uk_UA: Копіювати абсолютний шлях

en: Copy Relative Path
uk_UA: Копіювати відносний шлях

en: Show in Folder
uk_UA: Показати в теці

en: Commit
uk_UA: Зафіксувати зміни

en: Browse repository
uk_UA: Переглянути сховище

en: Open IPython console here
uk_UA: Відкрити консоль IPython тут

en: Type
uk_UA: Тип

en: Date modified
uk_UA: Дата зміни

en: New
uk_UA: Новий

en: Open with
uk_UA: Відкрити за допомогою

en:  (Application not found!)
uk_UA:  (Додаток не знайдено!)

en: Do you really want to delete <b>%s</b>?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити <b>%s</b>?

en: delete
uk_UA: видалити

en: Project Explorer
uk_UA: Оглядач проєкту

en: File Explorer
uk_UA: Оглядач файлів

en: New name:
uk_UA: Нове ім'я:

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Do you really want to rename <b>%s</b> and overwrite the existing file <b>%s</b>?
uk_UA: Ви дійсно хочете перейменувати <b>%s</b> і перезаписати існуючий файл <b>%s</b>?

en: <b>Unable to rename file <i>%s</i></b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Неможливо перейменувати файл <i>%s</i></b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: Select directory
uk_UA: Виберіть теку

en: <b>Unable to move <i>%s</i></b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Неможливо перемістити <i>%s</i></b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: <b>Unable to create folder <i>%s</i></b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Неможливо створити теку <i>%s</i></b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: <b>Unable to create file <i>%s</i></b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Неможливо створити файл <i>%s</i></b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: New folder
uk_UA: Нова тека

en: Folder name:
uk_UA: Ім’я теки:

en: File/Folder copy error
uk_UA: Помилка копіювання файлу/теки

en: Recursive copy
uk_UA: Рекурсивна копія

en: No file in clipboard
uk_UA: Немає файлу в буфері обміну

en: No file in the clipboard. Please copy a file to the clipboard first.
uk_UA: Немає файлу в буфері обміну. Будь ласка, спочатку скопіюйте файл в буфер обміну.

en: Blank area
uk_UA: Порожня область

en: Cannot paste in the blank area.
uk_UA: Не вдалося вставити в порожню область.

en: For %s support, please install one of the<br/> following tools:<br/><br/>  %s
uk_UA: Для підтримки %s будь ласка, встановіть один з<br/> наступних інструментів:<br/><br/>  %s

en: <b>Unable to find external program.</b><br><br>%s
uk_UA: <b>Не вдалося знайти зовнішню програму.</b><br><br>%s

en: New package
uk_UA: Новий пакунок

en: Package name:
uk_UA: Ім'я пакунка:

en: New module
uk_UA: Новий модуль

en: Previous
uk_UA: Попереднє

en: Next
uk_UA: Наступне

en: Parent
uk_UA: Батьківський

en: Filter filenames
uk_UA: Фільтрувати назви файлів

en: You don't have the right permissions to open this directory
uk_UA: У вас немає прав на відкриття цього каталогу

en: Browse...
uk_UA: Огляд...

en: Applications
uk_UA: Програми

en: Applications (*.app)
uk_UA: Програми (*.app)

en: Select application
uk_UA: Вибрати програму

en: Applications (*.exe *.bat *.com)
uk_UA: Програми (*.exe *.bat *.com)

en: Applications (*.desktop)
uk_UA: Програми (*.desktop)

en: Choose the application for files of type
uk_UA: Виберіть програму для файлів типу

en: File types:
uk_UA: Типи файлів:

en: Add
uk_UA: Додати

en: Remove
uk_UA: Вилучити

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Associated applications:
uk_UA: Пов'язані додатки:

en: Set default
uk_UA: Встановити за замовчуванням

en: Application not found!
uk_UA: Програму не знайдено!

en: File association
uk_UA: Файлові асоціації

en: Find
uk_UA: Знайти

en: Search for strings of text in files.
uk_UA: Пошук рядків тексту в файлах.

en: Find in files
uk_UA: Знайти у файлах

en: Search text in multiple files
uk_UA: Пошук тексту в декількох файлах

en: Search directory
uk_UA: Тека пошуку

en: Current working directory
uk_UA: Поточна робоча тека

en: Project
uk_UA: Проєкт

en: Select other directory
uk_UA: Виберіть іншу теку

en: Search in:
uk_UA: Шукати в:

en: Exclude:
uk_UA: Виключити:

en: Regular expression
uk_UA: Регулярний вираз

en: Case sensitive
uk_UA: З урахуванням регістру

en: &Find in files
uk_UA: &Знайти у файлах

en: Exclude case sensitive
uk_UA: Без врахування регістру

en: Show advanced options
uk_UA: Відобразити додаткові параметри

en: Set maximum number of results
uk_UA: Встановіть максимальну кількість результатів

en: Hide advanced options
uk_UA: Приховати додаткові параметри

en: String not found
uk_UA: Рядок не знайдено

en: Maximum number of results reached! Try narrowing the search.
uk_UA: Досягнуто максимальної кількості результатів! Спробуйте звужити пошук.

en: matches in
uk_UA: збіги в

en: file
uk_UA: файл

en: Automatic connections
uk_UA: Автоматичні з’єднання

en: IPython Console
uk_UA: Консоль IPython

en: Additional features
uk_UA: Додаткові можливості

en: Get rich text documentation from the editor and the console
uk_UA: Отримайте збагачену текстову документацію з редактора та консолі

en: Spyder tutorial
uk_UA: Підручник по Spyder

en: No further documentation available
uk_UA: Немає жодної подальшої документації

en: No documentation available
uk_UA: Документація не доступна

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Object
uk_UA: Об'єкт

en: Console
uk_UA: Консоль

en: Automatic import
uk_UA: Автоматичний імпорт

en: Show Source
uk_UA: Показати джерельний код

en: Rich Text
uk_UA: Розширений текст

en: Plain Text
uk_UA: Звичайний текст

en: Lock/Unlock
uk_UA: Заблокувати/Розблокувати

en: Home
uk_UA: Домівка

en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: Lock
uk_UA: Заблокувати

en: Retrieving documentation
uk_UA: Отримання документації

en: Preferences > Help
uk_UA: Налаштування > Довідка

en: Usage
uk_UA: Використання

en: New to Spyder? Read our
uk_UA: Вперше в Spyder? Прочитайте наш

en: tutorial
uk_UA: підручник

en: Please consider installing Sphinx to get documentation rendered in rich text.
uk_UA: Будь ласка, розгляньте можливість встановлення Sphinx для отримання документації, відображеної як форматований текст.

en: No source code available.
uk_UA: Джерельний код не доступний.

en: History
uk_UA: Історія

en: Provide command history for IPython Consoles
uk_UA: Надайте історію команд для консолей IPython

en: Display initial banner
uk_UA: Відображати початковий банер

en: This option lets you hide the message shown at
    the top of the console when it's opened.
uk_UA: Цей параметр дозволяє приховати повідомлення, яке відображається у
    верхній частині консолі після її відкриття.

en: Ask for confirmation before closing
uk_UA: Запитувати підтвердження перед закриттям

en: Ask for confirmation before removing all user-defined variables
uk_UA: Запитувати підтвердження перед видаленням всіх користувацьких змінних

en: This option lets you hide the warning message shown
    when resetting the namespace from Spyder.
uk_UA: Ця опція дозволяє приховати попереджувальні повідомлення показувані
    при скиданні простору імен з Spyder.

en: Ask for confirmation before restarting
uk_UA: Запитувати підтвердження перед перезапуском

en: This option lets you hide the warning message shown
    when restarting the kernel.
uk_UA: Ця опція дозволяє приховати попереджувальні повідомлення показувані
    при перезапуску ядра.

en: Completion type
uk_UA: Тип завершення

en: Decide what type of completion to use
uk_UA: Визначте, який тип завершення використовувати

en: Graphical
uk_UA: Графічний

en: Plain
uk_UA: Звичайний

en:  lines
uk_UA:  рядки

en: Inline
uk_UA: Вбудований

en: Format:
uk_UA: Формат:

en: Resolution:
uk_UA: Роздільна здатність:

en: Only used when the format is PNG. Default is 72
uk_UA: Використовується тільки для формату PNG. Типово - 72

en: Width:
uk_UA: Ширина:

en: inches
uk_UA: дюймів

en: Default is 6
uk_UA: Типово 6

en: Height:
uk_UA: Висота:

en: Default is 4
uk_UA: Типово 4

en: Lines:
uk_UA: Рядки:

en: Run a file
uk_UA: Виконати файл

en: Use the following file:
uk_UA: Використовувати наступний файл:

en: Debug
uk_UA: Зневадження

en: Ignore Python libraries while debugging
uk_UA: Ігнорувати бібліотеки Python під час зневадження

en: Use symbolic math
uk_UA: Використовувати символічну математику

en: Prompts
uk_UA: Підказки

en: Modify how Input and Output prompts are shown in the console.
uk_UA: Змініть відображення підказок введення та виведення у консолі.

en: Input prompt:
uk_UA: Підказка введення:

en: Output prompt:
uk_UA: Підказка введення:

en: Graphics
uk_UA: Графіка

en: Startup
uk_UA: Запуск

en: Debugger
uk_UA: Зневаджувач

en: IPython console
uk_UA: Консоль IPython

en: Tunnel '%s' failed to start
uk_UA: Тунель '%s' не вдалося почати

en: Could not connect to remote host
uk_UA: Не вдалося з’єднатися з віддаленим сервером

en: Connecting to kernel...
uk_UA: Підключення до ядра...

en: An error ocurred while starting the kernel
uk_UA: Сталася помилка під час запуску ядра

en: Are you sure you want to restart the kernel?
uk_UA: Ви дійсно хочете перезапустити ядро?

en: Restart kernel?
uk_UA: Перезапустити ядро?

en: Cannot restart a kernel not started by Spyder
uk_UA: Не вдалося перезапустити ядро не запущене Spyder

en: Error restarting kernel: %s
uk_UA: Помилка перезапуску ядра: %s

en: Connect to an existing kernel
uk_UA: Підключитися до існуючого ядра

en: Connection file:
uk_UA: Файл підключення:

en: Kernel connection file path
uk_UA: Шлях до файла підключення ядра

en: Browse
uk_UA: Оглянути

en: This is a remote kernel (via SSH)
uk_UA: Це віддалене ядро (через SSH)

en: Hostname:
uk_UA: Ім'я хоста:

en: Username:
uk_UA: Ім'я користувача:

en: Authentication method:
uk_UA: Метод автентифікації:

en: Password:
uk_UA: Пароль:

en: SSH keyfile:
uk_UA: Файл SSH ключа:

en: Optional
uk_UA: За бажанням

en: Save connection settings
uk_UA: Зберегти налаштування підключення

en: Select kernel connection file
uk_UA: Виберіть файл підключення до ядра

en: New console (default settings)
uk_UA: Нова консоль (стандартні налаштування)

en: Restart kernel
uk_UA: Перезапустити ядро

en: Remove all variables
uk_UA: Видалити всі змінні

en: Interrupt kernel
uk_UA: Перервати роботу ядра

en: Open a new IPython console connected to an existing kernel
uk_UA: Відкрити нову консоль IPython підключену до існуючого ядра

en: Rename tab
uk_UA: Перейменувати вкладку

en: Show environment variables
uk_UA: Показати змінні середовища

en: Show sys.path contents
uk_UA: Показати вміст sys.path

en: Clear line or block
uk_UA: Очистити рядок або блок

en: Clear console
uk_UA: Очистити консоль

en: IPython documentation
uk_UA: Документація з IPython

en: Intro to IPython
uk_UA: Вступ до IPython

en: Quick reference
uk_UA: Швидке посилання

en: Console help
uk_UA: Консольна допомога

en: Unable to connect to <b>%s</b>
uk_UA: Неможливо підключитися до <b>%s</b>

en: Connection error
uk_UA: Помилка з’єднання

en: Do you want to close this console?
uk_UA: Ви хочете закрити цю консоль?

en: Do you want to close all other consoles connected to the same kernel as this one?
uk_UA: Ви хочете закрити всі інші консолі, під'єднані до того ж ядра, що і цей?

en: The error is:<br><br><tt>{}</tt>
uk_UA: Помилка:<br><br><tt>{}</tt>

en: No IPython console is currently available to run <b>{}</b>.<br><br>Please open a new one and try again.
uk_UA: В даний час немає консолі IPython доступної для запуску <b>{}</b>.<br><br>Будь ласка, відкрийте нову консоль і спробуйте знову.

en: No IPython console is currently available to run <b>%s</b>.<br><br>Please open a new one and try again.
uk_UA: В даний час немає консолі IPython доступної для запуску <b>%s</b>.<br><br>Будь ласка, відкрийте нову консоль і спробуйте знову.

en: The kernel is dead
uk_UA: Ядро мертве

en: Data loading
uk_UA: Завантаження даних

en: Data is too big to be loaded
uk_UA: Дані занадто великі для завантаження

en: Data is too big to be saved
uk_UA: Дані занадто великі для збереження

en: Keep Existing Kernels
uk_UA: Зберегти існуючі ядра

en: Restart Current Kernel
uk_UA: Перезапустити поточне ядро

en: Restart All Kernels
uk_UA: Перезапустити всі ядра

en: Kernel died, restarting
uk_UA: Ядро мертве, перезапускаємо

en: Kernel restarting
uk_UA: Перезапуск ядра

en: Close current pane
uk_UA: Закрити поточну панель

en: Maximize current pane
uk_UA: Розгорнути поточну панель

en: Fullscreen mode
uk_UA: Повноекранний режим

en: For fullscreen mode use the macOS built-in feature
uk_UA: Для повноекранного режиму використовуйте вбудовану функцію macOS

en: Save current layout
uk_UA: Зберегти поточне компонування

en: Layout preferences
uk_UA: Налаштування компонувань

en: Reset to Spyder default
uk_UA: Відновити типові значення Spyder

en: Use next layout
uk_UA: Використати наступне компонування

en: Use previous layout
uk_UA: Використати попереднє компонування

en: Window layouts
uk_UA: Компонування вікна

en: Window layout will be reset to default settings: this affects window position, size and dockwidgets.
    Do you want to continue?
uk_UA: Компонування вікна буде скинуте до типових налаштувань: це впливає на позицію вікна, розмір та віджети.
    Хочете продовжити?

en: Spyder Default Layout
uk_UA: Типове компонування Spyder

en: Horizontal split
uk_UA: Горизонтальний поділ

en: Vertical split
uk_UA: Вертикальний поділ

en: testing layout
uk_UA: тестове компонування

en: Layout
uk_UA: Компонування

en: Layout manager
uk_UA: Менеджер компонування

en: Unlock panes and toolbars
uk_UA: Розблокувати панелі та панелі інструментів

en: Lock panes and toolbars
uk_UA: Закріпити панелі та панелі інструментів

en: Move Up
uk_UA: Перемістити вгору

en: Move Down
uk_UA: Перемістити вниз

en: Delete Layout
uk_UA: Видалити компонування

en: Python interpreter
uk_UA: Інтерпретатор Python

en: Please note that these changes will be applied only to new IPython consoles
uk_UA: Зверніть увагу, що ці зміни будуть застосовані лише до нових консолей IPython

en: Main Python interpreter to open consoles.
uk_UA: Головний інтерпретатор Python, що дозволяє відкривати консолі.

en: Main menus
uk_UA: Головні меню

en: Provide main application menu management.
uk_UA: Надає управління головним меню програми.

en: C&onsoles
uk_UA: К&омандні рядки

en: &Projects
uk_UA: &Проєкти

en: Online help
uk_UA: Онлайн-довідка

en: Browse and search the currently installed modules interactively.
uk_UA: Перегляд і пошук уже встановлених час модулів інтерактивно.

en: Package:
uk_UA: Пакунок:

en: Find text
uk_UA: Знайти текст

en: Unnamed Cell
uk_UA: Безіменна комірка

en: Outline
uk_UA: Контури

en: Go to cursor position
uk_UA: Перейти до позиції курсору

en: Show absolute path
uk_UA: Показати абсолютний шлях

en: Show all files
uk_UA: Показати всі файли

en: Show special comments
uk_UA: Показати спеціальні коментарі

en: Display variables and attributes
uk_UA: Показати змінні та атрибути

en: Module
uk_UA: Модуль

en: Namespace
uk_UA: Простір імен

en: Package
uk_UA: Пакунок

en: Class
uk_UA: Клас

en: Method
uk_UA: Метод

en: Property
uk_UA: Властивість

en: Attribute
uk_UA: Атрибут

en: constructor
uk_UA: конструктор

en: Enum
uk_UA: Перелік

en: Function
uk_UA: Функція

en: Variable
uk_UA: Змінна

en: Constant
uk_UA: Константа

en: String
uk_UA: Рядок

en: Number
uk_UA: Число

en: Boolean
uk_UA: Логічний тип

en: Array
uk_UA: Масив

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Cell
uk_UA: Комірка

en: Block comment
uk_UA: Блочний коментар

en: Plots
uk_UA: Діаграми

en: Display, explore and save console generated plots.
uk_UA: Відображайте, досліджуйте та зберігайте діаграми, згенеровані в консолі.

en: Fit plots to window
uk_UA: Підлаштовувати діаграми до розміру вікна

en: Automatically fit plots to Plot pane size.
uk_UA: Автоматично підлаштовувати діаграми до розміру панелі Графіків.

en: Save plot as...
uk_UA: Зберегти діаграму як...

en: Save all plots...
uk_UA: Зберегти всі діаграми...

en: Copy image
uk_UA: Копіювати зображення

en: Copy plot to clipboard as image
uk_UA: Копіювати діаграму в буфер обміну як зображення

en: Remove plot
uk_UA: Видалити діаграму

en: Remove all plots
uk_UA: Видалити всі діаграми

en: Previous plot
uk_UA: Попередня діаграма

en: Next plot
uk_UA: Наступна діаграма

en: Invalid directory path
uk_UA: Недійсний шлях до теки

en: Invalid file path
uk_UA: Недійсний шлях до файлу

en: Select file
uk_UA: Виберіть файл

en: All files (*)
uk_UA: Усі файли (*)

en: Bold
uk_UA: Напівжирний

en: Italic
uk_UA: Курсив

en: Font
uk_UA: Шрифт

en: Font style
uk_UA: Стиль шрифту

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: This plugin provides access to Spyder preferences page
uk_UA: Цей плагін надає доступ до сторінки налаштувань Spyder

en: Reset Spyder to factory defaults
uk_UA: Скинути Spyder на типові значення

en: Results
uk_UA: Результати

en: Profiler
uk_UA: Профілювальник

en: Profile your scripts and find bottlenecks.
uk_UA: Профілюйте свої сценарії та знайдіть вузькі місця.

en: Run profiler
uk_UA: Запустити профілятор

en: Select Python file
uk_UA: Виберіть файл Python

en: Output
uk_UA: Виведення

en: Show program's output
uk_UA: Показати виведення програм

en: Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Collapse one level up
uk_UA: Згорнути один рівень вгору

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Expand one level down
uk_UA: Розширити один рівень вниз

en: Save data
uk_UA: Зберегти дані

en: Save profiling data
uk_UA: Зберегти дані профілювання

en: Load data
uk_UA: Завантажити дані

en: Load profiling data for comparison
uk_UA: Завантажити дані профілювання для порівняння

en: Clear comparison
uk_UA: Очистити порівняння

en: Please install
uk_UA: Будь-ласка, встановіть

en: the Python profiler modules
uk_UA: модулі профайлера Python

en: Save profiler result
uk_UA: Зберегти результат профілювання

en: Total Time
uk_UA: Загальний час

en: Diff
uk_UA: Різниця

en: Local Time
uk_UA: Місцевий час

en: File:line
uk_UA: Файл:рядок

en: recursion
uk_UA: рекурсія

en: Empty project
uk_UA: Порожній проєкт

en: Projects
uk_UA: Проєкти

en: New Project...
uk_UA: Новий проєкт...

en: Open Project...
uk_UA: Відкрити проєкт...

en: Close Project
uk_UA: Закрити проєкт

en: Delete Project
uk_UA: Вилучити проєкт

en: Maximum number of recent projects...
uk_UA: Максимальна кількість нещодавніх проєктів...

en: Recent Projects
uk_UA: Нещодавні проєкти

en: <b>{}</b> is not a registered Spyder project type!
uk_UA: <b>{}</b> не є зареєстрованим типом проекту Spyder!

en: Open project
uk_UA: Відкрити проєкт

en: <b>%s</b> is not a Spyder project!
uk_UA: <b>%s</b> не є проєктом Spyder!

en: Maximum number of recent projects
uk_UA: Максимальна кількість нещодавніх проєктів

en: <b>{}</b> is no longer a valid Spyder project! Since it is the current active project, it will be closed automatically.
uk_UA: <b>{}</b> більше не є правильним проєктом Spyder! Оскільки це поточний проект, то він буде закритий автоматично.

en: New directory
uk_UA: Нова тека

en: Existing directory
uk_UA: Існуюча тека

en: Project name
uk_UA: Назва проєкту

en: Location
uk_UA: Розміщення

en: Project type
uk_UA: Тип проєкту

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create new project
uk_UA: Створити новий проєкт

en: Project explorer
uk_UA: Оглядач проєкту

en: File <b>%s</b> already exists.<br>Do you want to overwrite it?
uk_UA: Файл <b>%s</b> вже існує.<br>Ви хочете перезаписати його?

en: Folder <b>%s</b> already exists.
uk_UA: Тека <b>%s</b> вже існує.

en: copy
uk_UA: копіювати

en: move
uk_UA: перемістити

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Save file before analyzing it
uk_UA: Зберегти файл перед його аналізом

en: History:
uk_UA: Історія:

en:  results
uk_UA:  результати

en: Results are stored here:
uk_UA: Результати збережені тут:

en: Refactor
uk_UA: Рефактор

en: Results for
uk_UA: Результати для

en: Code Analysis
uk_UA: Аналіз коду

en: History...
uk_UA: Історія...

en: Run code analysis
uk_UA: Запустити аналіз коду

en: Maximum entries
uk_UA: Максимальна кількість записів

en: previous run:
uk_UA: попередній запуск:

en: Code analysis output
uk_UA: Вивід аналізу коду

en: Run Code Analysis.
uk_UA: Запустити аналіз коду.

en: PYTHONPATH manager
uk_UA: Менеджер PYTHONPATH

en: Add path
uk_UA: Додати шлях

en: Remove path
uk_UA: Вилучити шлях

en: General settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: Run Settings dialog
uk_UA: Запустити вікно налаштувань

en: Manage run configuration.
uk_UA: Керування налаштуваннями запуску.

en: The current working directory
uk_UA: Поточна робоча тека

en: Command line options:
uk_UA: Параметри командного рядка:

en: this dialog
uk_UA: цей діалог

en: Run configuration
uk_UA: Виконати конфігурацію

en: Run settings for %s
uk_UA: Налаштування запуску для %s

en: Search:
uk_UA: Пошук:

en: Keyboard shortcuts
uk_UA: Комбінації клавіш

en: Manage application, widget and actions shortcuts.
uk_UA: Керування скороченнями клавіш програми, віджету та дій.

en: Shortcuts Summary
uk_UA: Клавіатурні скорочення

en: Default
uk_UA: Типово

en: Ok
uk_UA: Гаразд

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Shortcut: {0}
uk_UA: Комбінація клавіш: {0}

en: Context
uk_UA: Контекст

en: Name
uk_UA: Назва

en: Shortcut
uk_UA: Комбінація клавіш

en: Score
uk_UA: Оцінка

en: Conflicts
uk_UA: Конфлікти

en: Show clock
uk_UA: Показувати годинник

en: Status bar
uk_UA: Рядок стану

en: Provide Core user interface management
uk_UA: Надає управління головним інтерфейсом користувача

en: Global memory usage
uk_UA: Глобальне використання пам'яті

en: CPU usage
uk_UA: Використання ЦП

en: Clock
uk_UA: Годинник

en: Show toolbars
uk_UA: Показати панель інструментів

en: Toolbars
uk_UA: Панелі інструментів

en: Hide toolbars
uk_UA: Приховати панелі інструментів

en: Toolbar
uk_UA: Панель інструментів

en: Application toolbars management.
uk_UA: Керування панелями інструментів програми.

en: Main toolbar
uk_UA: Головна панель інструментів

en: Welcome to the introduction tour!
uk_UA: Ласкаво просимо до вступного туру!

en: Variable Explorer
uk_UA: Оглядач змінних

en: History Log
uk_UA: Журнал історії

en: The end
uk_UA: Кінець

en: Welcome to Spyder introduction tour
uk_UA: Ласкаво просимо до вступного туру по Spyder

en: Go to step:
uk_UA: Перейти до кроку:

en: Request
uk_UA: Запит

en: Start tour
uk_UA: Почати знайомство

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Variable explorer
uk_UA: Оглядач змінних

en: Display, explore load and save variables in the current namespace.
uk_UA: Відображати, вивчати завантаження і зберегти змінні в поточному просторі імен.

en: Format
uk_UA: Формат

en: Float formatting
uk_UA: Плаваюче форматування

en: Format (%s) is incorrect
uk_UA: Формат (%s) неправильний

en: Array editor
uk_UA: Редактор масивів

en: read only
uk_UA: лише для читання

en: Data
uk_UA: Дані

en: Mask
uk_UA: Маска

en: Axis:
uk_UA: Вісь:

en: Index:
uk_UA: Індекс:

en: Resize
uk_UA: Змінити розмір

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Save and Close
uk_UA: Зберегти та закрити

en: Edit item
uk_UA: Редагувати елемент

en: Column separator:
uk_UA: Розділювач стовпців:

en: other
uk_UA: інше

en: Row separator:
uk_UA: Розділювач рядків:

en: Skip rows:
uk_UA: Пропустити рядки:

en: Comments:
uk_UA: Коментарі:

en: Transpose
uk_UA: Транспонувати

en: array
uk_UA: масив

en: list
uk_UA: список

en: Import wizard
uk_UA: Майстер імпортування

en: Raw text
uk_UA: Неформатований текст

en: Variable Name
uk_UA: Ім'я змінної

en: Done
uk_UA: Готово

en: <b>Unable to proceed to next step</b><br><br>Please check your entries.<br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Неможливо перейти до наступного кроку</b><br><br>Будь ласка, перевірте ваші записи.<br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: Exclude private variables
uk_UA: Виключити приватні змінні

en: Exclude variables that start with an underscore
uk_UA: Виключити змінні, які починаються знаком підкреслення

en: Exclude all-uppercase variables
uk_UA: Виключити усі змінні у верхньому регістрі

en: Exclude variables whose name is uppercase
uk_UA: Виключити змінні з назвою у верхньому регістрі

en: Exclude capitalized variables
uk_UA: Виключити змінні з великої літери

en: Exclude variables whose name starts with a capital letter
uk_UA: Виключати змінні, назви яких починаються з великої літери

en: Show minimum and maximum of arrays
uk_UA: Показати мінімальне та максимальне значення масивів

en: Import data
uk_UA: Імпортувати дані

en: Save data as...
uk_UA: Зберегти дані як...

en: Search variable names and types
uk_UA: Пошук імен змінних та типів

en: Refresh variables
uk_UA: Оновити змінні

en: Resize rows to contents
uk_UA: Змінити розмір рядків до вмісту

en: Resize columns to contents
uk_UA: Змінити розмір стовпців до вмісту

en: Plot
uk_UA: Діаграма

en: Histogram
uk_UA: Гістограма

en: Show image
uk_UA: Показати зображення

en: Save array
uk_UA: Зберегти масив

en: Insert
uk_UA: Вставити

en: Duplicate
uk_UA: Дублювати

en: View with the Object Explorer
uk_UA: Переглянути за допомогою оглядача об'єкту

en: Open file as:
uk_UA: Відкрити файл як:

en: <b>Unable to load '%s'</b><br><br>The error message was:<br>%s
uk_UA: <b>Не вдалося завантажити '%s'</b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: <b>Some objects could not be saved:</b>
uk_UA: <b>Не вдалося зберегти деякі об’єкти:</b>

en: <b>Unable to save current workspace</b><br><br>The error message was:<br>
uk_UA: <b>Не вдалося зберегти поточну робочу область</b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>

en: empty {}
uk_UA: порожній {}

en: {} of {} item
uk_UA: {} з {} елементів

en: The name of the object.
uk_UA: Назва об’єкта.

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Text editor
uk_UA: Текстовий редактор

en: Back
uk_UA: Назад

en: Browse a working directory
uk_UA: Переглянути робочу теку

en: Change to parent directory
uk_UA: Змінити на батьківську теку

en: Set the current working directory for various plugins.
uk_UA: Встановити поточний робочий каталог для різних плагінів.

en: unsaved file
uk_UA: незбережений файл

en: Background:
uk_UA: Фон:

en: Current cell:
uk_UA: Поточна комірка:

en: Occurrence:
uk_UA: Входження:

en: Link:
uk_UA: Посилання:

en: Side areas:
uk_UA: Бічні області:

en: Normal text:
uk_UA: Звичайний текст:

en: Keyword:
uk_UA: Ключове слово:

en: Builtin:
uk_UA: Вбудований:

en: Definition:
uk_UA: Визначення:

en: Comment:
uk_UA: Коментар:

en: String:
uk_UA: Рядок:

en: Number:
uk_UA: Номер:

en: Instance:
uk_UA: Екземпляр:

en: Forward
uk_UA: Вперед

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: Inspect
uk_UA: Дослідити

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Address:
uk_UA: Адреса:

en: Unable to load page
uk_UA: Не вдалося завантажити сторінку

en: Tuple
uk_UA: Кортеж

en: List
uk_UA: Список

en: Set
uk_UA: Множина

en: Dictionary
uk_UA: Словник

en: elements
uk_UA: елементи

en: element
uk_UA: елемент

en: Value
uk_UA: Значення

en: New variable name:
uk_UA: Назва нової змінної:

en: Variable name:
uk_UA: Назва змінної:

en: Key:
uk_UA: Ключ:

en: Value:
uk_UA: Значення:

en: Import error
uk_UA: Помилка імпорту

en: NumPy arrays
uk_UA: Масиви NumPy

en: <b>Unable to save array</b><br><br>Error message:<br>%s
uk_UA: <b>Не вдалося зберегти масив</b><br><br>Повідомлення про помилку:<br>%s

en: It was not possible to copy this array
uk_UA: Неможливо скопіювати цей масив

en: Clipboard contents
uk_UA: Вміст буфера обміну

en: Import from clipboard
uk_UA: Імпортувати з буфера обміну

en: Nothing to be imported from clipboard.
uk_UA: Немає нічого для імпортування з буфера обміну.

en: Press enter to validate this entry
uk_UA: Натисніть Enter, щоб перевірити цей запис

en: This entry is incorrect
uk_UA: Цей запис невірний

en: Press enter to validate this path
uk_UA: Натисніть Enter, щоб перевірити цей шлях

en:  Required
uk_UA:  Обов’язково

en: Package name
uk_UA: Назва пакунка

en:  Installed
uk_UA:  Встановлено

en: Mandatory
uk_UA: Обов’язкове поле

en: Spyder plugins
uk_UA: Плагіни Spyder

en: Copy to clipboard
uk_UA: Копіювати в буфер обміну

en: Dependencies
uk_UA: Залежності

en: No matches
uk_UA: Немає збігів

en: Replace text
uk_UA: Замінити текст

en: Find previous
uk_UA: Знайти попереднє

en: Find next
uk_UA: Знайти наступне

en: of
uk_UA: з

en: matches
uk_UA: збігів

en: Invalid credentials
uk_UA: Невірні облікові дані

en: Sign in to Github
uk_UA: Увійти до Github

en: Access Token
uk_UA: Ключ доступу

en: Sign in
uk_UA: Увійти

en: Spyder updates
uk_UA: Оновлення Spyder

en: Collapse all
uk_UA: Згорнути все

en: Expand all
uk_UA: Розгорнути все

en: Restore original tree layout
uk_UA: Відновити початковий вигляд дерева

en: Collapse section
uk_UA: Згорнути розділ

en: Expand section
uk_UA: Розгорнути розділ

en: <b>Title</b>: {}
uk_UA: <b>Заголовок</b>: {}

en: <b>Steps to reproduce:</b> {}
uk_UA: <b>Кроки для відтворення:</b>{}

en: Submit to Github
uk_UA: Надіслати на Github

en: Show details
uk_UA: Показати деталі

en: Hide details
uk_UA: Приховати деталі

en: change view
uk_UA: змінити вигляд

en: Indent Using Spaces
uk_UA: Відступ за допомогою пропусків

en: Indent Using Tabs
uk_UA: Відступ за допомогою табуляції

en: convert file
uk_UA: перетворити файл

en: Convert Indentation to Spaces
uk_UA: Перетворити відступи на пропуски

en: Convert Indentation to Tabs
uk_UA: Перетворити відступи на табуляцію

en: Help me!
uk_UA: Допоможіть мені!

en: Help me 2!
uk_UA: Допоможи мені 2!

en: Help me 3!
uk_UA: Допоможіть мені 3!

en: Some symbol
uk_UA: Якийсь символ

en: another symbol
uk_UA: інший символ

en: Commands
uk_UA: Команди

en: Close current tab
uk_UA: Закрити поточну вкладку
