squeekboard master - en to cs translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
cs: Emodži

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
cs: Terminál

en: Keyboard Settings
cs: Nastavení klávesnice

en: On Screen Keyboard
cs: Klávesnice na obrazovce

en: An on screen virtual keyboard
cs: Přidat virtuální klávesnici na obrazovce
