squeekboard master - en to eu translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
eu: Emojia

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
eu: Terminala

en: Keyboard Settings
eu: Teklatuaren ezarpenak

en: On Screen Keyboard
eu: Pantailako teklatua

en: An on screen virtual keyboard
eu: Gehitu pantailako teklatu birtuala
