squeekboard master - en to fa translation catalogue (6 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
fa: شکلک

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
fa: پایانه

en: Keyboard Settings
fa: تنظیمات صفحه‌کلید

en: Squeekboard
fa: اسکوییک‌برد

en: On Screen Keyboard
fa: صفحه‌کلید لمسی

en: An on screen virtual keyboard
fa: یک صفحهٔ کلید لمسی مجازی
