squeekboard master - en to he translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
he: רגשון

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
he: מסוף

en: Keyboard Settings
he: הגדרות מקלדת

en: On Screen Keyboard
he: מקלדת על המסך

en: An on screen virtual keyboard
he: מקלדת מדומה על המסך
