squeekboard master - en to hi translation catalogue (6 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
hi: इमोजी

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
hi: टर्मिनल

en: Keyboard Settings
hi: कुंजीपट सेंटिग्स

en: Squeekboard
hi: स्क्वीकबोर्ड

en: On Screen Keyboard
hi: ऑनस्क्रीन कुंजीपट

en: An on screen virtual keyboard
hi: एक ऑनस्क्रीन वर्चुअल कुंजीपट
