squeekboard master - en to hu translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
hu: Emodzsi

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
hu: Terminál

en: Keyboard Settings
hu: Billentyűzetbeállítások

en: On Screen Keyboard
hu: Képernyő-billentyűzet

en: An on screen virtual keyboard
hu: Egy virtuális képernyő-billentyűzet
