squeekboard master - en to ru translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
ru: Эмодзи

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
ru: Терминал

en: Keyboard Settings
ru: Настройки клавиатуры

en: On Screen Keyboard
ru: Экранная клавиатура

en: An on screen virtual keyboard
ru: Виртуальная клавиатура на экране
