squeekboard master - en to sl_SI translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
sl_SI: Izrazne ikone

en: Keyboard Settings
sl_SI: Nastavitve tipkovnice

en: Squeekboard
sl_SI: Cvilkovnica

en: On Screen Keyboard
sl_SI: Zaslonska tipkovnica

en: An on screen virtual keyboard
sl_SI: Navidezna zaslonska tipkovnica
