squeekboard master - en to sr translation catalogue (6 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
sr: Емоџи

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
sr: Терминал

en: Keyboard Settings
sr: Поставке тастатуре

en: Squeekboard
sr: Сквик-табла

en: On Screen Keyboard
sr: Тастатура на екрану

en: An on screen virtual keyboard
sr: Виртуелна тастатура на екрану
