squeekboard master - en to uk translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
uk: Емодзі

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
uk: Термінал

en: Keyboard Settings
uk: Параметри клавіатури

en: On Screen Keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: An on screen virtual keyboard
uk: Екранна віртуальна клавіатура
