squeekboard master - en to be translation catalogue (5 entries)

note: translators: This is a emmoji keyboard layout
en: Emoji
be: Эмодзі

note: translators: This is a terminal keyboard layout
en: Terminal
be: Тэрмінал

en: Keyboard Settings
be: Налады клавіятуры

en: On Screen Keyboard
be: Экранная клавіятура

en: An on screen virtual keyboard
be: Віртуальная экранная клавіятура
