Srain 1.0.0 - en to nl translation catalogue (234 entries)

en: "%1$s" has ignored
nl: '%1$s' wordt genegeerd

en: "%1$s" has unignored
nl: '%1$s' wordt niet meer genegeerd

en: "%1$s" is already ignored
nl: '%1$s' wordt al genegeerd

en: %1$d available server(s):%2$s
nl: %1$d beschikbare server(s):%2$s

en: %1$s are kicked by %2$s
nl: %1$s is weggestuurd door %2$s

en: %1$s are kicked by %2$s: %3$s
nl: %1$s is weggestuurd door %2$s: %3$s

en: %1$s changed topic to:
    	%2$s
nl: %1$s heeft het onderwerp veranderd in:
    	%2$s

en: %1$s cleared topic
nl: %1$s heeft het onderwerp weggehaald

en: %1$s has joined
nl: %1$s is binnengekomen

en: %1$s has left
nl: %1$s is weggegaan

en: %1$s has left: %2$s
nl: %1$s is weggegaan: %2$s

en: %1$s has quit
nl: %1$s heeft afgesloten

en: %1$s has quit: %2$s
nl: %1$s heeft afgesloten: %2$s

en: %1$s invites you into %2$s
nl: %1$s heeft u uitgenodigd voor %2$s

en: %1$s is a member of %2$s
nl: %1$s is lid van %2$s

en: %1$s is attached to %2$s at "%3$s"
nl: %1$s is bijgevoegd aan %2$s op '%3$s'

en: %1$s is away: %2$s
nl: %1$s is afwezig: %2$s

en: %1$s is idle for %2$s seconds since %3$s
nl: %1$s is %2$s seconden afwezig sinds %3$s

en: %1$s is now known as %2$s
nl: %1$s draagt nu de naam %2$s

en: %1$s%2$s
    Running against GTK+ %3$d.%4$d.%5$d
nl: %1$s%2$s
    Wordt uitgevoerd met GTK+ %3$d.%4$d.%5$d

en: <big>Welcome to Srain!</big>
nl: <big>Welkom bij Srain!</big>

en: A message has been sent to "%1$s"
nl: Er is een bericht verstuurd aan '%1$s'

en: About
nl: Over

en: About Srain
nl: Over Srain

en: Acknowledged capabilities: %1$s
nl: Erkende functionaliteit: %1$s

en: Advanced Mode
nl: Uitgebreide modus

en: All config reloaded
nl: Alle configuratie is opnieuw geladen

en: Already reconnecting
nl: Bezig met opnieuw verbinden…

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Application
nl: Programma

en: At line %1$d: %2$s
nl: Op regel %1$d: %2$s

en: Autorun command: %1$s
nl: Automatisch uit te voeren opdracht: %1$s

en: Available regex patterns:
nl: Beschikbare regex-patronen:

en: By %1$s at %2$s
nl: Door %1$s op %2$s

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot disconnect from a unconnected server
nl: Kan de verbinding niet verbreken als u niet verbonden bent

en: Cannot send message directly to a server
nl: Kan geen direct bericht versturen aan een server

en: Channel
nl: Kanaal

en: Channel password
nl: Kanaalwachtwoord

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Configuration is reloaded
nl: De configuratie is opnieuw geladen

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connected to %1$s(%2$s:%3$d)
nl: Verbonden met %1$s(%2$s:%3$d)

en: Copy message
nl: Bericht kopiëren

en: Disconnected from %1$s(%2$s:%3$d): %4$s
nl: Verbinding verbroken met %1$s(%2$s:%3$d): %4$s

en: Do not verify certificate
nl: Certificaat niet verifiëren

en: Don't auto connect to servers
nl: Niet automatisch verbinden met servers

en: ERROR: %1$s
nl: FOUT: %1$s

en: ERROR[%1$3d] %2$s
nl: FOUT[%1$3d] %2$s

en: Enable CSD:
nl: CSD gebruiken:

en: Enable Client-Side Decorations, this will take effect after restart.
nl: Schakel decoraties aan de cliëntzijde in. Herstart om toe te passen.

en: Enabled capabilities:
nl: Ingeschakelde functionaliteit:

en: Error
nl: Fout

en: Error occurred while looking up channel password: %1$s
nl: Fout tijdens opzoeken van kanaalwachtwoord: %1$s

en: Error occurred while looking up server password: %1$s
nl: Fout tijdens opzoeken van serverwachtwoord: %1$s

en: Error occurred while looking up user password: %1$s
nl: Fout tijdens opzoeken van gebruikerswachtwoord: %1$s

en: Error occurred while reading application config in %1$s: %2$s
nl: Fout tijdens uitlezen van programmaconfiguratie in %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading chat config in %1$s: %2$s
nl: Fout tijdens uitlezen van chatconfiguratie in %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading log config in %1$s: %2$s
nl: Fout tijdens uitlezen van logboekconfiguratie in %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading server config in %1$s: %2$s
nl: Fout tijdens uitlezen van serverconfiguratie in %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading server list config in %1$s: %2$s
nl: Fout tijdens uitlezen van serverlijstconfiguratie in %1$s: %2$s

en: Exceed max content length
nl: Maximum inhoudslengte overschreden

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Expand message:
nl: Bericht uitklappen:

en: Failed to add chat "%1$s": %2$s
nl: Kan chat '%1$s' niet toevoegen: %2$s

en: Failed to add regex pattern "%1$s": %2$s
nl: Kan regex-patroon '%1$s' niet toevoegen: %2$s

en: Failed to add server "%1$s": %2$s
nl: Kan server '%1$s' niet toevoegen: %2$s

en: Failed to apply theme from file "%1$s": %2$s
nl: Kan thema uit bestand '%1$s' niet toepassen: %2$s

en: Failed to attach pattern to chat "%1$s": %2$s
nl: Kan patroon niet bijvoegen aan '%1$s': %2$s

en: Failed to attach pattern to user %1$s" of chat "%2$s": %3$s
nl: Kan patroon niet bijvoegen aan gebruiker '%1$s' in gesprek '%2$s': %3$s

en: Failed to chat config "%1$s" of server config "%2$s": %3$s
nl: De chatinstellingen '%1$s' kunnen niet worden toegevoegd aan '%2$s': %3$s

en: Failed to clear channel password: %1$s
nl: Kan het kanaalwachtwoord niet wissen: %1$s

en: Failed to clear server password: %1$s
nl: Kan het serverwachtwoord niet wissen: %1$s

en: Failed to clear user password: 1$%s
nl: Kan het gebruikerswachtwoord niet wissen: %1$s

en: Failed to connect to %1$s(%2$s:%3$d): %4$s
nl: Kan niet verbinden met %1$s(%2$s:%3$d): %4$s

en: Failed to create chat logs directory: %1$s
nl: Kan de logboekmap niet aanmaken: %1$s

en: Failed to create user cache directory: %1$s
nl: Kan de gebruikerscachemap niet aanmaken: %1$s

en: Failed to create user configuration directory: %1$s
nl: Kan de gebruikersconfiguratiemap niet aanmaken: %1$s

en: Failed to create user configuration file: %1$s
nl: Kan het gebruikersconfiguratiebestand niet aanmaken: %1$s

en: Failed to create user data directory: %1$s
nl: Kan de gebruikersgegevensmap niet aanmaken: %1$s

en: Failed to dettach pattern from chat "%1$s": %2$s
nl: Kan patroon niet verwijderen uit '%1$s': %2$s

en: Failed to dettach pattern from user "%1$s": %2$s
nl: Kan patroon niet verwijderen van gebruiker '%1$s': %2$s

en: Failed to instantiate server "%1$s"
nl: Kan server '%1$s' niet opzetten

en: Failed to join channel on server "%1$s": %2$s
nl: Kan niet verbinden met kanaal op server '%1$s': %2$s

en: Failed to open URL "%1$s": %2$s
nl: Kan de url '%1$s' niet openen: %2$s

en: Failed to parse "%1$s" as URL
nl: Kan '%1$s' niet verwerken als url

en: Failed to quit from server: %1$s
nl: Kan niet weggaan van server: %1$s

en: Failed to read system configuration file: %1$s
nl: Kan het systeemconfiguratiebestand niet uitlezen: %1$s

en: Failed to read user configuration file: %1$s
nl: Kan het gebruikersconfiguratiebestand niet uitlezen: %1$s

en: Failed to register on server "%1$s"
nl: Kan niet registreren op server '%1$s'

en: Failed to reload application config: %1$s
nl: Kan de programmaconfiguratie niet opnieuw laden: %1$s

en: Failed to reload configuration: %s
nl: Kan de programmaconfiguratie niet opnieuw laden: %s

en: Failed to reload logger config: %1$s
nl: Kan de logboekconfiguratie niet opnieuw laden: %1$s

en: Failed to remove regex pattern "%1$s": %2$s
nl: Kan regex-patroon '%1$s' niet verwijderen: %2$s

en: Failed to render markup text: %1$s
nl: Kan de opgemaakte tekst niet tonen: %1$s

en: Failed to send action message: %1$s
nl: Kan het actiebericht niet versturen: %1$s

en: Failed to send message: %1$s
nl: Kan het bericht niet versturen: %1$s

en: Failed to store channel password: %1$s
nl: Kan het kanaalwachtwoord niet opslaan: %1$s

en: Failed to store server password: %1$s
nl: Kan het serverwachtwoord niet opslaan: %1$s

en: Failed to store user password: %1$s
nl: Kan het gebruikerswachtwoord niet opslaan: %1$s

en: False
nl: Onjuist

en: Forward to...
nl: Doorsturen naar…

en: Hold on, srain is connecting to the server, please do not repeat the action
nl: Even geduld: srain is bezig met verbinden - doe dit niet nog eens

en: Invalid IRC config instance
nl: Verkeerd irc-configuratieproces

en: Invalid SuiBufferConfig instance
nl: Onjuiste SuiBufferConfig-instantie

en: Invalid chat config instance
nl: Onjuiste chatconfiguratie-instantie

en: Invalid encoding in IRC config: %1$s
nl: Onjuiste opmaak in irc-configuratie: %1$s

en: Invalid error id, maybe this error is removed because out of date
nl: Ongeldige fout-id. Wellicht is deze foutmelding verwijderd omdat hij verouderd was.

en: Invalid server config instance
nl: Onjuiste serverconfiguratie-instantie

en: Invite to...
nl: Uitnodigen voor…

en: It seems that you connect to a TLS port(%1$d) without enable TLS connection, try to enable it and reconnect
nl: Het lijkt er op dat u probeert te verbinden met een tls-poort(%1$d) zonder tls-verbinding. Zet deze op en probeer het opnieuw.

en: Join
nl: Binnengaan

en: Join Channel
nl: Kanaal binnengaan

en: Latency between %1$s: %2$lums
nl: Vertraging tussen %1$s: %2$lums

en: Local connection closed
nl: Lokale verbinding afgesloten

en: Logging in with %1$s as %2$s...
nl: Bezig met inloggen met %1$s als %2$s…

en: Logging in with %1$s...
nl: Bezig met inloggen met %1$s…

en: Login certificate:
nl: Inlogcertificaat:

en: Login password:
nl: Inlogwachtwoord:

en: Match channel name
nl: Kanaalnaam moet overeenkomen

en: Max users
nl: Max. aantal gebruikers

en: Message from unknown chat
nl: Bericht uit onbekende chat

en: Messages of chat "%1$s" are no longer filtered by pattern "%2$s"
nl: Berichten uit '%1$s' worden niet langer gefilterd op basis van '%2$s'

en: Messages of chat "%1$s" will be filtered by pattern "%2$s"
nl: Berichten uit '%1$s' worden gefilterd op basis van '%2$s'

en: Messages of user "%1$s" of chat "%2$s" are no longer rendered by pattern "%3$s"
nl: Berichten van '%1$s' in '%2$s' worden niet langer getoond op basis van '%3$s'

en: Messages of user "%1$s" of chat "%2$s" will be rendered by pattern "%3$s"
nl: Berichten van '%1$s' in '%2$s' worden getoond op basis van '%3$s'

en: Min users
nl: Min. aantal gebruikers

en: Missing argument <addr>
nl: Ontbrekend argument <addr>

en: Missing argument, expect %1$d, actually %2$d
nl: Ontbrekend argument: %1$d werd verwacht, %2$d werd verkregen

en: Missing field in SuiApplicationConfig: %1$s
nl: Ontbrekend veld in SuiApplicationConfig: %1$s

en: Missing field in server config: %1$s
nl: Ontbrekend veld in serverconfiguratie: %1$s

en: Missing field in user config: %1$s
nl: Ontbrekend veld in gebruikersconfiguratie: %1$s

en: Missing value for option %1$s
nl: Ontbrekende waarde voor optie '%1$s'

en: Nickname:
nl: Bijnaam:

en: No acknowledged capability
nl: Geen erkende functionaliteit

en: No capability to be requested
nl: Geen functionaliteit aangevraagd

en: No new capability to be requested
nl: Geen nieuwe functionaliteit aangevraagd

en: No server selected
nl: Geen server gekozen

en: No topic is set
nl: Geen onderwerp ingesteld

en: Not a directory
nl: Geen map

en: Not a regular file
nl: Geen regulier bestand

en: OK
nl: Oké

en: Open one or more IRC URLs
nl: Open één of meer irc-url's

en: Optional
nl: Optioneel

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pattern "%1$s" not found
nl: '%1$s' is niet aangetroffen

en: Ping time out
nl: Ping-time-out

en: Please connect to a server before joining any channel
nl: U dient verbinding te maken met een server voordat u een kanaal kunt binnengaan

en: Please connect to a server before searching any channel
nl: U dient verbinding te maken met een server voordat u een kanaal kunt zoeken

en: Quick Mode
nl: Snelle modus

en: Quitting the server
nl: Bezig met weggaan…

en: Received CTCP %1$s request form %2$s
nl: CTCP %1$s-verzoek %2$s ontvangen

en: Received CTCP %1$s response from %2$s: %3$s
nl: CTCP %1$s-antwoord ontvangen van %2$s: %3$s

en: Received unsupported CTCP %1$s request form %2$s
nl: Niet-ondersteund CTCP %1$s-verzoek %2$s ontvangen

en: Received unsupported CTCP %1$s response form %2$s
nl: Niet-ondersteund CTCP %1$s-antwoord %2$s ontvangen

en: Reconnection stopped
nl: Opnieuw verbinden afgebroken

en: Regex pattern "%1$s" has added
nl: Regex-patroon '%1$s' is toegevoegd

en: Regex pattern "%1$s" has removed
nl: Regex-patroon '%1$s' is verwijderd

en: Reload Configuration
nl: Configuratie opnieuw laden

en: Remember login password
nl: Inlogwachtwoord onthouden

en: Remember password
nl: Wachtwoord onthouden

en: Remote connection closed
nl: Externe verbinding afgesloten

en: Requesting capabilities: %1$s
nl: Functionaliteit aangevraagd: %1$s

en: Requesting new capabilities: %1$s
nl: Nieuwe functionaliteit aangevraagd: %1$s

en: SASL authentication is not supported on this server, login skipped
nl: Deze server heeft geen ondersteuning voor SASL-authenticatie - inloggen overgeslagen

en: Search Channel
nl: Kanaal zoeken

en: Select a certificate file
nl: Kies een certificaatbestand

en: Server "%1$s" already exists
nl: ‘%1$s’ is al toegevoegd

en: Server capabilities: %1$s
nl: Serverfunctionaliteit: %1$s

en: Server has deleted capabilities: %1$s
nl: De server heeft functionaliteit verwijderd: %1$s

en: Server has new capabilities: %1$s
nl: De server beschikt over nieuwe functionaliteit: %1$s

en: Server is already connected
nl: Reeds verbonden met server

en: Server is already disconnected
nl: Verbindig met server reeds verbroken

en: Server is disconnecting
nl: Bezig met verbreken van verbinding…

en: Server password
nl: Serverwachtwoord

en: Show _Topic
nl: _Onderwerp tonen

en: Show _User List
nl: Gebr_uikerslijst tonen

en: Show version information
nl: Versie-informatie tonen

en: Showing %1$d of %2$d channels
nl: Er worden %1$d van %2$d kanalen getoond

en: Some error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Sorry, command parsing failed, please report a bug to <
nl: Sorry, de opdracht kan niet worden verwerkt. Meld dit aan <

en: Srain Preferences
nl: Srain-voorkeuren

en: TLS: %1$s, TLS verify certificate: %2$s, Encoding: %3$s
nl: TLS: %1$s, TLS-certificaatverificatie: %2$s, Tekenreeks: %3$s

en: The assigned nickname does not match the requested nickname, login skipped
nl: De toegewezen bijnaam komt niet overeen met de aangevraagde - inloggen overgeslagen

en: The topic of this channel is:
    	%1$s
nl: Het onderwerp van dit kanaal is:
    	%1$s

en: Theme:
nl: Thema:

en: Too many arguments, expect %1$d
nl: Te veel argumenten - verwacht werd %1$d

en: Too many optional arguments (maximum allowed: %1$d)
nl: Te veel optionele argumenten (maximaal toegestaan: %1$d)

en: Topic
nl: Onderwerp

en: True
nl: Waar

en: Trying nickname: "%1$s"...
nl: Bezig met uitproberen van '%1$s'…

en: Trying reconnect to %1$s(%2$s:%3$d) after %4$.1lfs...
nl: Opnieuw verbinden met %1$s(%2$s:%3$d) vindt plaats na %4$.1lfs…

en: URL of %1$s is: %2$s
nl: De url van %1$s is: %2$s

en: Unallowed action: %1$s
nl: Niet-toegestane actie: %1$s

en: Unclosed single quotation
nl: Onafgemaakt citaat

en: Unknown command: %1$s
nl: Onbekende opdracht: %1$s

en: Unknown login method
nl: Onbekende inlogmethode

en: Unknown option %1$s
nl: Onbekende optie: %1$s

en: Unknown sub command: %1$s
nl: Onbekende achterliggende opdraht: %1$s

en: Unsupported URL content type
nl: Niet-ondersteunde url

en: Unsupported protocol: %1$s
nl: Niet-ondersteund protocol: %1$s

en: Use secure connection
nl: Beveiligde verbinding gebruiken

en: User
nl: Gebruiker

en: User config not found
nl: Geen gebruikersconfiguratie aangetroffen

en: User password
nl: Gebruikerswachtwoord

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users: %d, <span color="#157915">%d@</span>,<span color="#856117">%d%%</span>,<span color="#451984">%d+</span>
nl: Gebruikers: %d, <span color="#157915">%d@</span>,<span color="#856117">%d%%</span>,<span color="#451984">%d+</span>

en: You are kicked by %1$s
nl: U bent weggestuurd door %1$s

en: You are kicked by %1$s: %2$s
nl: U bent weggestuurd door %1$s: %2$s

en: You have joined the channel
nl: U bent het kanaal binnengegaan

en: You need to set the field %2$s in order to use login method %1$s
nl: Stel het veld '%2$s' in om de inlogmethode '%1$s' te kunnen gebruiken

en: _About
nl: _Over

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Disconnect
nl: Verbin_ding verbreken

en: _Exit
nl: _Afsluiten

en: _Ignore
nl: _Negeren

en: _Kick
nl: _Wegsturen

en: _Leave
nl: _Weggaan

en: _Login method:
nl: In_logmethode:

en: _Nickname:
nl: Bij_naam:

en: _OK
nl: _Oké

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Preview
nl: _Voorvertoning

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Reconnect
nl: _Opnieuw verbinden

en: _Reload
nl: He_rladen

en: g_regex_new() failed: %1$s
nl: g_regex_new() is mislukt: %1$s

en: mode %1$s %2$s by %3$s
nl: modus %1$s %2$s door %3$s

en: server-list[%1$d] doesn't have a name
nl: server-list[%1$d] is naamloos

en: user "%1$s" not found
nl: '%1$s' is niet gevonden
