Srain 1.1.1 - en to uk translation catalogue (237 entries)

en: "%1$s" has ignored
uk: "%1$s" іґнорується

en: "%1$s" has unignored
uk: "%1$s" не іґнорується

en: "%1$s" is already ignored
uk: "%1$s" вже іґнорується

en: %1$d available server(s):%2$s
uk: %1$d доступних серверів:%2$s

en: %1$s are kicked by %2$s
uk: %1$s вигнано користувачем %2$s

en: %1$s are kicked by %2$s: %3$s
uk: %1$s вигнано користувачем %2$s: %3$s

en: %1$s changed topic to:
    	%2$s
uk: %1$s змінює тему на:
    	%2$s

en: %1$s cleared topic
uk: %1$s очищає тему

en: %1$s has joined
uk: %1$s долучається

en: %1$s has left
uk: %1$s покидає

en: %1$s has left: %2$s
uk: %1$s покидає: %2$s

en: %1$s has quit
uk: %1$s виходить

en: %1$s has quit: %2$s
uk: %1$s виходить: %2$s

en: %1$s invites you into %2$s
uk: %1$s запрошує вас у %2$s

en: %1$s is a member of %2$s
uk: %1$s учасник в %2$s

en: %1$s is attached to %2$s at "%3$s"
uk: %1$s приєднано до %2$s у "%3$s"

en: %1$s is away: %2$s
uk: %1$s відходить: %2$s

en: %1$s is idle for %2$s seconds since %3$s
uk: %1$s простоює %2$s сек. від %3$s

en: %1$s is now known as %2$s
uk: %1$s тепер називається %2$s

en: %1$s%2$s
    Running against GTK+ %3$d.%4$d.%5$d
uk: %1$s%2$s
    Працює на GTK+ %3$d.%4$d.%5$d

en: <big>Welcome to Srain!</big>
uk: <big>Вітаємо у Srain!</big>

en: A message has been sent to "%1$s"
uk: Повідомлення надіслано до "%1$s"

en: About
uk: Про програму

en: About Srain
uk: Про Srain

en: Acknowledged capabilities: %1$s
uk: Визнані можливості: %1$s

en: Advanced Mode
uk: Розширений режим

en: All config reloaded
uk: Усі налаштування перезавантажено

en: Already reconnecting
uk: Уже перезʼєднується

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Application
uk: Програма

en: At line %1$d: %2$s
uk: У рядку %1$d: %2$s

en: Autorun command: %1$s
uk: Команда автозапуску: %1$s

en: Available regex patterns:
uk: Доступні шаблони рег. виразів:

en: By %1$s at %2$s
uk: Від %1$s о %2$s

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot disconnect from a unconnected server
uk: Не можливо відʼєднатися від не підʼєднаного сервера

en: Cannot send message directly to a server
uk: Не можливо надіслати повідомлення прямо на сервер

en: Channel
uk: Канал

en: Channel password
uk: Пароль каналу

en: Channel:
uk: Канал:

en: Configuration is reloaded
uk: Конфіґурацію перезавантажено

en: Connect
uk: Зʼєднати

en: Connected to %1$s(%2$s:%3$d)
uk: Зʼєднано з %1$s(%2$s:%3$d)

en: Copy message
uk: Копіювати повідомлення

en: Disconnected from %1$s(%2$s:%3$d): %4$s
uk: Відʼєднано від %1$s(%2$s:%3$d): %4$s

en: Do not verify certificate
uk: Не перевіряти сертифікат

en: Don't auto connect to servers
uk: Не зʼєднуватися автоматично з серверами

en: ERROR: %1$s
uk: ПОМИЛКА: %1$s

en: ERROR[%1$3d] %2$s
uk: ПОМИЛКА[%1$3d] %2$s

en: Enable CSD:
uk: Дозволити CSD:

en: Enable Client-Side Decorations, this will take effect after restart.
uk: Дозволити декорації на стороні клієнта, набере чинності після перезапуску.

en: Enabled capabilities:
uk: Дозволені можливості:

en: Error
uk: Помилка

en: Error occurred while looking up channel password: %1$s
uk: Помилка відбулася під час перегляду пароля каналу: %1$s

en: Error occurred while looking up server password: %1$s
uk: Помилка відбулася під час перегляду пароля сервера: %1$s

en: Error occurred while looking up user password: %1$s
uk: Помилка відбулася під час перегляду пароля користувача: %1$s

en: Error occurred while reading application config in %1$s: %2$s
uk: Помилка відбулася під час читання конфіґурації програми в %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading chat config in %1$s: %2$s
uk: Помилка відбулася під час читання конфіґурації чату в %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading log config in %1$s: %2$s
uk: Помилка відбулася під час читання конфіґурації журналу в %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading server config in %1$s: %2$s
uk: Помилка відбулася під час читання конфіґурації сервера в %1$s: %2$s

en: Error occurred while reading server list config in %1$s: %2$s
uk: Помилка відбулася під час читання конфіґурації списку серверів у %1$s: %2$s

en: Exceed max content length
uk: Перевищено максимальну довжину вмісту

en: Exit
uk: Вихід

en: Expand message:
uk: Розгорнути повідомлення:

en: Failed to add chat "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося додати чат "%1$s": %2$s

en: Failed to add regex pattern "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося додати шаблон рег. виразу "%1$s": %2$s

en: Failed to add server "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося додати сервер "%1$s": %2$s

en: Failed to apply theme from file "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося застосувати тему з файлу "%1$s": %2$s

en: Failed to attach pattern to chat "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося застосувати шаблон до чату "%1$s": %2$s

en: Failed to attach pattern to user %1$s" of chat "%2$s": %3$s
uk: Не вдалося застосувати шаблон до користувача %1$s" чату "%2$s": %3$s

en: Failed to chat config "%1$s" of server config "%2$s": %3$s
uk: Не вдалося сконфіґурувати чат "%1$s" кофіґурації сервера "%2$s": %3$s

en: Failed to clear channel password: %1$s
uk: Не вдалося очистити пароль каналу: %1$s

en: Failed to clear server password: %1$s
uk: Не вдалося очистити пароль сервера: %1$s

en: Failed to clear user password: 1$%s
uk: Не вдалося очистити пароль користувача: 1$%s

en: Failed to connect to %1$s(%2$s:%3$d): %4$s
uk: Не вдалося зʼєднатися з %1$s(%2$s:%3$d): %4$s

en: Failed to create chat logs directory: %1$s
uk: Не вдалося створити каталог журналів чату: %1$s

en: Failed to create user cache directory: %1$s
uk: Не вдалося створити каталог користувацького кешу: %1$s

en: Failed to create user configuration directory: %1$s
uk: Не вдалося створити каталог конфіґурації користувача: %1$s

en: Failed to create user configuration file: %1$s
uk: Не вдалося створити файл налаштувань користувача: %1$s

en: Failed to create user data directory: %1$s
uk: Не вдалося створити каталог користувацьких даних: %1$s

en: Failed to dettach pattern from chat "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося зняти шаблон з чату "%1$s": %2$s

en: Failed to dettach pattern from user "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося зняти шаблон з користувача "%1$s": %2$s

en: Failed to instantiate server "%1$s"
uk: Не вдалося створити екземпляр сервера "%1$s"

en: Failed to join channel on server "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося долучитися до каналу на сервері "%1$s": %2$s

en: Failed to open URL "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося відкрити URL "%1$s": %2$s

en: Failed to parse "%1$s" as URL
uk: Не вдалося розпізнати "%1$s" як URL

en: Failed to quit from server: %1$s
uk: Не вдалося вийти з сервера: %1$s

en: Failed to read system configuration file: %1$s
uk: Не вдалося зчитати системний файл конфіґурації: %1$s

en: Failed to read user configuration file: %1$s
uk: Не вдалося зчитати користувацький файл налаштувань: %1$s

en: Failed to register on server "%1$s"
uk: Не вдалося зареєструватися на сервері "%1$s"

en: Failed to reload application config: %1$s
uk: Не вдалося перезавантажити конфіґурацію програми: %1$s

en: Failed to reload configuration: %s
uk: Не вдалося перезавантажити конфіґурацію: %s

en: Failed to reload logger config: %1$s
uk: Не вдалося перезавантажити конфіґурацію журналу: %1$s

en: Failed to remove regex pattern "%1$s": %2$s
uk: Не вдалося вилучити шаблон рег. виразу "%1$s": %2$s

en: Failed to render markup text: %1$s
uk: Не вдалося відобразити текст розмітки: %1$s

en: Failed to send action message: %1$s
uk: Не вдалося надіслати повідомлення дії: %1$s

en: Failed to send message: %1$s
uk: Не вдалося надіслати повідомлення: %1$s

en: Failed to store channel password: %1$s
uk: Не вдалося зберегти пароль каналу: %1$s

en: Failed to store server password: %1$s
uk: Не вдалося зберегти пароль сервера: %1$s

en: Failed to store user password: %1$s
uk: Не вдалося зберегти пароль користувача: %1$s

en: Forward to...
uk: Переслати в...

en: Hold on, srain is connecting to the server, please do not repeat the action
uk: Зачекайте, srain зʼєднується з сервером, будь ласка, не повторюйте дію

en: Invalid IRC config instance
uk: Невірний екземпляр конфіґурації IRC

en: Invalid SuiBufferConfig instance
uk: Невірний екземпляр SuiBufferConfig

en: Invalid chat config instance
uk: Невірний екземпляр конфіґурації чату

en: Invalid encoding in IRC config: %1$s
uk: Неправильне кодування в конфіґурації IRC: %1$s

en: Invalid error id, maybe this error is removed because out of date
uk: Неправильний id помилки, можливо, ця помилка вилучена, бо застаріла

en: Invalid server config instance
uk: Невірний екземпляр конфіґурації сервера

en: Invite to...
uk: Запросити в...

en: It seems that you connect to a TLS port(%1$d) without enable TLS connection, try to enable it and reconnect
uk: Схоже, ви намагаєтеся зʼєднатися з портом TLS (%1$d) без дозволеного TLS-зʼєднання, спробуйте дозволити його і повторіть зʼєднання

en: Join
uk: Долучитися

en: Join Channel
uk: Долучитися до каналу

en: Latency between %1$s: %2$lums
uk: Затримка між %1$s: %2$lumс

en: Local connection closed
uk: Локальне зʼєднання закрито

en: Logging in with %1$s as %2$s...
uk: Вхід через %1$s як %2$s...

en: Logging in with %1$s...
uk: Вхід через %1$s...

en: Login certificate:
uk: Сертифікат входу:

en: Login password:
uk: Пароль входу:

en: Match channel name
uk: Відбирати за назвою каналу

en: Max users
uk: Макс. користувачів

en: Message from unknown chat
uk: Повідомлення з невідомого чату

en: Messages of chat "%1$s" are no longer filtered by pattern "%2$s"
uk: Повідомлення чату "%1$s" не фільтруватимуться за шаблоном "%2$s"

en: Messages of chat "%1$s" will be filtered by pattern "%2$s"
uk: Повідомлення чату "%1$s" фільтруватимуться за шаблоном "%2$s"

en: Messages of user "%1$s" of chat "%2$s" are no longer rendered by pattern "%3$s"
uk: Повідомлення користувача "%1$s" чату "%2$s" більше не відображаються за шаблоном "%3$s"

en: Messages of user "%1$s" of chat "%2$s" will be rendered by pattern "%3$s"
uk: Повідомлення користувача "%1$s" чату "%2$s" відображатимуться за шаблоном "%3$s"

en: Min users
uk: Мін. користувачів

en: Missing argument <addr>
uk: Відсутній арґумент <addr>

en: Missing argument, expect %1$d, actually %2$d
uk: Відсутній арґумент, очікується %1$d, наявний %2$d

en: Missing field in SuiApplicationConfig: %1$s
uk: Відсутнє поле у SuiApplicationConfig: %1$s

en: Missing field in server config: %1$s
uk: Відсутнє поле в конфіґурації сервера: %1$s

en: Missing field in user config: %1$s
uk: Відсутнє поле в конфіґурації користувача: %1$s

en: Missing value for option %1$s
uk: Відсутнє значення для параметра %1$s

en: Nickname:
uk: Псевдо:

en: No acknowledged capability
uk: Немає визнаних можливостей

en: No capability to be requested
uk: Немає запитуваних можливостей

en: No new capability to be requested
uk: Немає можливостей, які можна запитувати

en: No server selected
uk: Не вибрано сервер

en: No topic is set
uk: Не задано тему

en: Not a directory
uk: Не каталог

en: Not a regular file
uk: Не звичайний файл

en: OK
uk: Гаразд

en: Open one or more IRC URLs
uk: Відкрити одну або більше url-адрес IRC

en: Optional
uk: Необовʼязково

en: Password:
uk: Пароль:

en: Pattern "%1$s" not found
uk: Шаблон "%1$s" не знайдено

en: Ping time out
uk: Час пінґу вийшов

en: Please connect to a server before joining any channel
uk: Будь ласка, зʼєднайтеся з сервером перед долученням до каналу

en: Please connect to a server before searching any channel
uk: Будь ласка, зʼєднайтеся з сервером перед пошуком каналу

en: Quick Mode
uk: Швидкий режим

en: Quitting the server
uk: Вихід з сервера

en: Received CTCP %1$s request form %2$s
uk: Отримано запит CTCP %1$s від %2$s

en: Received CTCP %1$s response from %2$s: %3$s
uk: Отримано відповідь CTCP %1$s від %2$s: %3$s

en: Received unsupported CTCP %1$s request form %2$s
uk: Отримано непідтримуваний запит CTCP %1$s від %2$s

en: Received unsupported CTCP %1$s response form %2$s
uk: Отримано відповідь непідтримуваного CTCP %1$s від %2$s

en: Reconnection stopped
uk: Перезʼєднання зупинено

en: Regex pattern "%1$s" has added
uk: Шаблон рег. виразу "%1$s" додано

en: Regex pattern "%1$s" has removed
uk: Шаблон рег. виразу "%1$s" вилучено

en: Reload Configuration
uk: Перезавантажити конфіґурацію

en: Remember login password
uk: Памʼятати пароль входу

en: Remember password
uk: Памʼятати пароль

en: Remote connection closed
uk: Віддалене зʼєднання закрито

en: Requesting capabilities: %1$s
uk: Запит можливостей: %1$s

en: Requesting new capabilities: %1$s
uk: Запит нових можливостей: %1$s

en: SASL authentication is not supported on this server, login skipped
uk: Автентифікація через SASL не підтримується цим сервером, вхід пропущено

en: Search Channel
uk: Шукати канал

en: Select a certificate file
uk: Вибрати файл сертифікату

en: Server
uk: Сервер

en: Server "%1$s" already exists
uk: Сервер "%1$s" вже існує

en: Server capabilities: %1$s
uk: Можливості сервера: %1$s

en: Server has deleted capabilities: %1$s
uk: Сервер має видалені можливості: %1$s

en: Server has new capabilities: %1$s
uk: Сервер має нові можливості: %1$s

en: Server is already connected
uk: Сервер уже підʼєднано

en: Server is already disconnected
uk: Сервер уже відʼєднано

en: Server is disconnecting
uk: Сервер відʼєднано

en: Server password
uk: Пароль сервера

en: Server:
uk: Сервер:

en: Show _Topic
uk: Показувати _тему

en: Show _User List
uk: Показувати _список користувачів

en: Show version information
uk: Показати дані про версію

en: Showing %1$d of %2$d channels
uk: Показано %1$d з %2$d каналів

en: Some error occurred
uk: Відбулася якась помилка

en: Sorry, command parsing failed, please report a bug to <
uk: Вибачте, не вдалося розпізнати команду, надішліть звіт про помилку до

en: Srain Preferences
uk: Налаштування Srain

en: TLS: %1$s, TLS verify certificate: %2$s, Encoding: %3$s
uk: TLS: %1$s, сертифікат перевірки TLS: %2$s, Кодування: %3$s

en: The assigned nickname does not match the requested nickname, login skipped
uk: Призначене псевдо не відповідає запитуваному псевдо, вхід скинуто

en: The topic of this channel is:
    	%1$s
uk: Тема цього каналу:
    	%1$s

en: Theme:
uk: Тема:

en: Too many arguments, expect %1$d
uk: Забагато арґументів, очікуєтья %1$d

en: Too many optional arguments (maximum allowed: %1$d)
uk: Забагато необовʼязкових арґументів (найбільше дозволено: %1$d)

en: Topic
uk: Тема

en: Trying nickname: "%1$s"...
uk: Перевірка псевдо: "%1$s"...

en: Trying reconnect to %1$s(%2$s:%3$d) after %4$.1lfs...
uk: Спроба повторного зʼєднання з %1$s(%2$s:%3$d) через %4$.1lfc...

en: URL of %1$s is: %2$s
uk: URL %1$s: %2$s

en: Unallowed action: %1$s
uk: Не дозволена дія: %1$s

en: Unclosed single quotation
uk: Не закрито одинарну лапку

en: Unknown command: %1$s
uk: Не відома команда: %1$s

en: Unknown login method
uk: Не відомий метод входу

en: Unknown option %1$s
uk: Невідомий параметр %1$s

en: Unknown sub command: %1$s
uk: Невідома підкоманда: %1$s

en: Unsupported URL content type
uk: Непідтримуваний тип вмісту URL

en: Unsupported protocol: %1$s
uk: Непідтримуваний протокол: %1$s

en: Use secure connection
uk: Використовувати безпечне зʼєднання

en: User
uk: Користувач

en: User config not found
uk: Не знайдено користувацьку конфіґурацію

en: User password
uk: Пароль користувача

en: Users
uk: Користувачі

en: Users: %d, <span color="#157915">%d@</span>,<span color="#856117">%d%%</span>,<span color="#451984">%d+</span>
uk: Користувачі: %d, <span color="#157915">%d@</span>,<span color="#856117">%d%%</span>,<span color="#451984">%d+</span>

en: You are kicked by %1$s
uk: Вас вигнано користувачем %1$s

en: You are kicked by %1$s: %2$s
uk: Вас вигнано користувачем %1$s: %2$s

en: You have joined the channel
uk: Ви долучилися до каналу

en: You need to set the field %2$s in order to use login method %1$s
uk: Вам потрібно задати відповідний %2$s, щоб використовувати метод входу %1$s

en: _About
uk: _Про програму

en: _Address:
uk: _Адреса:

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Chat
uk: _Чат

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Disconnect
uk: _Відʼєднатися

en: _Exit
uk: _Вихід

en: _Ignore
uk: _Іґнорувати

en: _Kick
uk: _Вигнати

en: _Leave
uk: За_лишити

en: _Login method:
uk: _Метод входу:

en: _Nickname:
uk: _Псевдо:

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Password:
uk: Па_роль:

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Preview
uk: _Передвигляд

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Reconnect
uk: _Перезʼєднати

en: _Reload
uk: _Перезавантажити

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: _Whois
uk: Хто це?

en: g_regex_new() failed: %1$s
uk: Не вдалося виконати g_regex_new(): %1$s

en: mode %1$s %2$s by %3$s
uk: режим %1$s %2$s для %3$s

en: server-list[%1$d] doesn't have a name
uk: server-list[%1$d] не має назви

en: user "%1$s" not found
uk: користувача "%1$s" не знайдено
