sssd-docs 2.3.0 - en to cs translation catalogue (180 entries)

note: type: Content of: <reference><title>
en: SSSD Manual pages
cs: Manuálové stránky SSSD

note: type: Content of: <reference><refentry><refmeta><refmiscinfo>
en: File Formats and Conventions
cs: Formáty souborů a konvence

note: type: Content of: <reference><refentry><refnamediv><refpurpose>
en: the configuration file for SSSD
cs: soubor s nastaveními pro SSSD

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: FILE FORMAT
cs: FORMÁT SOUBORU

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><programlisting>
en: <replaceable>[section]</replaceable>
    <replaceable>key</replaceable> = <replaceable>value</replaceable>
    <replaceable>key2</replaceable> = <replaceable>value2,value3</replaceable>
cs: <replaceable>[sekce]</replaceable>
    <replaceable>klíč</replaceable> = <replaceable>hodnota</replaceable>
    <replaceable>klíč2</replaceable> = <replaceable>hodnota2,hodnota3</replaceable>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: The file has an ini-style syntax and consists of sections and parameters. A section begins with the name of the section in square brackets and continues until the next section begins. An example of section with single and multi-valued parameters: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
cs: Forma zápisu v souboru je ve stylu ini a sestává se ze sekcí a parametrů. Sekce začíná jejím názvem (v hranatých závorkách) a pokračuje až po začátek následující sekce. Příklad jedné sekce s jedno a vícehodnotovými parametry: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: The data types used are string (no quotes needed), integer and bool (with values of <quote>TRUE/FALSE</quote>).
cs: Používané datové typy jsou řetězce (není třeba obklopovat uvozovkami), celá čísla bolean (s hodnotami <quote>TRUE/FALSE</quote>).

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: A comment line starts with a hash sign (<quote>#</quote>) or a semicolon (<quote>;</quote>).  Inline comments are not supported.
cs: Řádek s komentářem začíná na znak # (křížek) (<quote>#</quote>) nebo středník (<quote>;</quote>). Komentáře v rámci řádku nejsou podporovány.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: All sections can have an optional <replaceable>description</replaceable> parameter. Its function is only as a label for the section.
cs: Všechny sekce mohou mít volitelný <replaceable>popis</replaceable> parametry. Jeho funkcí je pouze oštítkování sekce.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: <filename>sssd.conf</filename> must be a regular file that is owned, readable, and writeable only by 'root'.
cs: <filename>sssd.conf</filename> musí být běžný soubor, který vlastní, čte a zapisuje pouze 'root'.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para>
en: The configuration file <filename>sssd.conf</filename> will include configuration snippets using the include directory <filename>conf.d</filename>.
cs: Konfigurační soubor <filename>sssd.conf </filename> bude obsahovat fragmenty konfigurace pomocí adresáře include <filename>conf.d </filename>.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: GENERAL OPTIONS
cs: OBECNÉ VOLBY

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: Options usable in all sections
cs: Volby použitelné ve všech sekcích

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: debug_level (integer)
cs: debug_level (celé kladné číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: debug (integer)
cs: debug (celé kladné číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: true
cs: Výchozí: pravda

note: type: Content of: <variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: false
cs: Výchozí: false (nepravda)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: Options usable in SERVICE and DOMAIN sections
cs: Volby použitelné v sekcích SERVICE a DOMAIN

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: timeout (integer)
cs: timeout (celé kladné číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 10
cs: Výchozí: 10

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: The [sssd] section
cs: Sekce [sssd]

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><title>
en: Section parameters
cs: Parametry sekce

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: services
cs: služby

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: domains
cs: domény

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: full_name_format (string)
cs: full_name_format (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: user name
cs: uživatelské jméno

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Controls if SSSD should monitor the state of resolv.conf to identify when it needs to update its internal DNS resolver.
cs: Ovládá zda SSSD má sledovat stav resolv.conf a zjišťovat tak, zda je zapotřebí aktualizovat svůj vestavěný překlad DNS názvů.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: krb5_rcache_dir (string)
cs: krb5_rcache_dir (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Directory on the filesystem where SSSD should store Kerberos replay cache files.
cs: Složka na souborovém systému kde by SSSD mělo ukládat soubory pro kerberos replay.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: not set (spaces will not be replaced)
cs: Výchozí: nenastaveno (mezery nebudou nahrazovány)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 60, KCM: 300
cs: Výchozí: 60, KCM: 300

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 60
cs: Výchozí: 60

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: offline_timeout_max (integer)
cs: offline_timeout_max (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 3600
cs: Výchozí: 3600

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: offline_timeout_random_offset (integer)
cs: offline_timeout_random_offset (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 30
cs: Výchozí: 30

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 300
cs: Výchozí: 300

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The entry cache can be set to automatically update entries in the background if they are requested beyond a percentage of the entry_cache_timeout value for the domain.
cs: Mezipaměť položek může být nastavena na automatické aktualizování položek na pozadí, pokud jsou požadovány za procentem hodnoty entry_cache_timeout pro doménu.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 50
cs: Výchozí: 50

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 15
cs: Výchozí: 15

note: type: Content of: <varlistentry><listitem><para>
en: example: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
cs: příklad: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Specifies time in seconds for which the list of subdomains will be considered valid.
cs: Určuje dobu (v sekundách) po které bude seznam dílčích domén považován za platný.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: memcache_size_group (integer)
cs: memcache_size_group (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: memcache_size_sid (integer)
cs: memcache_size_sid (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 1
cs: Výchozí: 1

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Display a warning N days before the password expires.
cs: Zobrazit varování N dnů před skončením platnosti hesla.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: none
cs: Výchozí: nic

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: True
cs: Výchozí: true (pravda)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: False
cs: Výchozí: false (nepravda)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default:
cs: Výchozí:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: How many seconds will pam_sss wait for p11_child to finish.
cs: Kolik sekund bude pam_sss čekat na dokončení p11_child.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: passkey_child_timeout (integer)
cs: passkey_child_timeout (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: pam_p11_allowed_services (string)
cs: pam_p11_allowed_services (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><itemizedlist><listitem><para>
en: login
cs: přihlášení

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><term>
en: always
cs: vždy

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><itemizedlist><listitem><para>
en: never
cs: nikdy

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
cs: Příklad: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: pac_check (string)
cs: pac_check (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><term>
en: "all"
cs: "vše"

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: All users are recorded.
cs: Všichni uživatelé jsou zaznamenáni.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: One of the following strings specifying the scope of session recording: <placeholder type="variablelist" id="0"/>
cs: Jeden z následujících řetězců určujících rozsah záznamu relace: <placeholder type="variablelist" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: "none"
cs: Výchozí: nic

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: A comma-separated list of users which should have session recording enabled. Matches user names as returned by NSS. I.e. after the possible space replacement, case changes, etc.
cs: Čárkou oddělovaný seznam uživatelů, kterým zapnout zaznamenávání relace. Shodující se uživatelská jména jsou vrácena z NSS. T.j. po možném nahrazení mezer, změně velikosti písmen, atd.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: A comma-separated list of groups, members of which should have session recording enabled. Matches group names as returned by NSS. I.e. after the possible space replacement, case changes, etc.
cs: Čárkou oddělovaný seznam skupin, dále členů, pro které zapnout zaznamenávání relace. Odpovídající názvy skupin jsou vráceny z NSS. Tj. po možném nahrazení mezer, změn velikosti písmen, atd.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><term>
en: exclude_users (string)
cs: exclude_users (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: A comma-separated list of users to be excluded from recording, only applicable with 'scope=all'.
cs: Čárkou oddělený seznam uživatelů, kteří mají být vyloučeni ze záznamu, použitelný pouze s 'scope=all'.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><term>
en: exclude_groups (string)
cs: exclude_groups (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: A comma-separated list of groups, members of which should be excluded from recording. Only applicable with 'scope=all'.
cs: Seznam skupin oddělených čárkou, jejichž členové mají být vyloučeni ze záznamu. Použitelné pouze s 'scope=all'.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><informaltable><tgroup><tbody><row><entry><para>
en: enabled
cs: povoleno

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: How many seconds to keep a host ssh key after refresh. IE how long to cache the host key for.
cs: Kolik sekund ponechat ssh klíč hostitele po opětovném načtení. T.j. po jak dlouhou dobu ponechávat klíč hostitel v mezipaměti.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: If 2-Factor-Authentication (2FA) is used and credentials should be saved this value determines the minimal length the first authentication factor (long term password) must have to be saved as SHA512 hash into the cache.
cs: Pokud je používáno dvoufaktorové ověřování (2FA) a přihlašovací údaje mají být ukládány, tato hodnota určuje nejkratší umožněnou délku pro hlavní faktor ověřování (dlouhodobé heslo), od které je třeba ho uložit jako SHA512 otisk do mezipaměti.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: dns_resolver_server_timeout (integer)
cs: dns_resolver_server_timeout (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 1000
cs: Výchozí: 1000

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: dns_resolver_op_timeout (integer)
cs: dns_resolver_op_timeout (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 3
cs: Výchozí: 3

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: dns_resolver_use_search_list (bool)
cs: dns_resolver_use_search_list (logická hodnota)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: TRUE
cs: Výchozí: PRAVDA

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: failover_primary_timeout (integer)
cs: failover_primary_timeout (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 31
cs: Výchozí: 31

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><term>
en: False
cs: Nepravda

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Various tags stored by the realmd configuration service for this domain.
cs: Různé štítky uložené službou nastavování realmd pro tuto doménu.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: local_auth_policy (string)
cs: local_auth_policy (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><informaltable><tgroup><thead><row><entry>
en: local_auth_policy = match (default)
cs: local_auth_policy = shoda (výchozí)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><informaltable><tgroup><thead><row><entry>
en: Smartcard
cs: Čipová karta

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><informaltable><tgroup><tbody><row><entry><para>
en: disabled
cs: zakázáno

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: match
cs: Výchozí: shoda

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><term>
en: true
cs: pravda

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para><variablelist><varlistentry><term>
en: false
cs: nepravda

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: EXAMPLES
cs: PŘÍKLADY

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: DESCRIPTION
cs: POPIS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Examples:
cs: Příklady:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The type of the authentication token of the default bind DN.
cs: Typ ověřovacího tokenu výchozího bind DN.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: password
cs: heslo

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The authentication token of the default bind DN.
cs: Ověřovací token výchozího bind DN.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 2
cs: Výchozí: 2

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Optional. Use the given string as search base for host objects.
cs: Volitelně. Použijte zadaný řetězec jako základnu pro vyhledávání hostitelských objektů.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_connection_idle_timeout (integer)
cs: ldap_connection_idle_timeout (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Disable Active Directory range retrieval.
cs: Zakázat načítání rozsahu služby Active Directory.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: If set to true, the LDAP library would perform a reverse lookup to canonicalize the host name during a SASL bind.
cs: Pokud je nastavena na hodnotu true, knihovna LDAP provede zpětné vyhledávání za účelem kanonizace názvu hostitele během vazby SASL.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: false;
cs: Výchozí: nepravda;

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example:
cs: Příklad:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Allows to retain local users as members of an LDAP group for servers that use the RFC2307 schema.
cs: Umožňuje držet místní uživatele coby členy LDAP skupiny pro servery, které používají schéma dle normy RFC2307.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_library_debug_level (integer)
cs: ldap_library_debug_level (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_ppolicy_pwd_change_threshold (integer)
cs: ldap_ppolicy_pwd_change_threshold (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_sudo_random_offset (integer)
cs: ldap_sudo_random_offset (celé číslo)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The name of the automount master map in LDAP.
cs: Název v LDAP hlavní mapy pro automatické připojování.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: EXAMPLE
cs: PŘÍKLAD

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><para>
en: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
cs: syntaxe: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: NOTES
cs: POZNÁMKY

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: OPTIONS
cs: VOLBY

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Error in service module.
cs: Chyba v modulu služby.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: FILES
cs: SOUBORY

note: type: Content of: <reference><refentry><refsynopsisdiv><cmdsynopsis>
en: <command>pam_sss_gss.so</command> <arg choice='opt'> <replaceable>debug</replaceable> </arg>
cs: <command>pam_sss_gss.so</command> <arg choice='opt'> <replaceable>ladění</replaceable> </arg>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Print debugging information.
cs: Vypsat ladící informaci.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Authentication failure.
cs: Neúspěšné ověření.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: TROUBLESHOOTING
cs: ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: simple_allow_users (string)
cs: simple_allow_users (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: simple_deny_users (string)
cs: simple_deny_users (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: simple_allow_groups (string)
cs: simple_allow_groups (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: simple_deny_groups (string)
cs: simple_deny_groups (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: &lt;SUBJECT&gt;.*,DC=MY,DC=DOMAIN
cs: Příklad: &lt;SUBJECT&gt;.*,DC=MOJE,DC=DOMENA

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (userCertificate;binary={cert!bin})
cs: Příklad: (userCertificate;binary={cert!bin})

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (|(userPrincipal={subject_pkinit_principal})(uid={subject_pkinit_principal.short_name}))
cs: Příklad: (|(userPrincipal={subject_pkinit_principal})(uid={subject_pkinit_principal.short_name}))

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (|(userPrincipalName={subject_nt_principal})(samAccountName={subject_nt_principal.short_name}))
cs: Příklad: (|(userPrincipalName={subject_nt_principal})(samAccountName={subject_nt_principal.short_name}))

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (|(mail={subject_rfc822_name})(uid={subject_rfc822_name.short_name}))
cs: Příklad: (|(mail={subject_rfc822_name})(uid={subject_rfc822_name.short_name}))

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (|(fqdn={subject_dns_name})(host={subject_dns_name.short_name}))
cs: Příklad: (|(fqdn={subject_dns_name})(host={subject_dns_name.short_name}))

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: (uri={subject_uri})
cs: Příklad: (uri={subject_uri})

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><refsect3><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: LDAPU1:(serial={serial_number})
cs: Příklad: LDAPU1:(serial={serial_number})

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><refsect3><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: LDAPU1:(ski={subject_key_id})
cs: Příklad: LDAPU1:(ski={subject_key_id})

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><refsect3><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example: LDAPU1:(uid={subject_dn_component.uid})
cs: Příklad: LDAPU1:(uid={subject_dn_component.uid})

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ipa_access_order (string)
cs: ipa_access_order (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ipa_subid_ranges_search_base (string)
cs: ipa_subid_ranges_search_base (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Enables DNS sites - location based service discovery.
cs: Povoluje DNS umístění - vyhledávání služeb založených na poloze.

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 200000
cs: Výchozí: 200000

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 2000200000
cs: Výchozí: 2000200000

note: type: Content of: <refsect1><title>
en: SEE ALSO
cs: VIZ TAKÉ

note: type: Content of: <reference><refentry><refsynopsisdiv><cmdsynopsis>
en: <command>sss_ssh_knownhosts</command> <arg choice='opt'> <replaceable>options</replaceable> </arg> <arg choice='plain'><replaceable>HOST</replaceable></arg>
cs: <command>sss_ssh_knownhosts</command> <arg choice='opt'> <replaceable>volby</replaceable> </arg> <arg choice='plain'><replaceable>HOST</replaceable></arg>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: NULL
cs: Výchozí: NULL

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: probe sssd_transaction_commit_after
cs: vyzkoušet sssd_transaction_commit_after

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Probes the sysdb_transaction_commit_after()  function.
cs: Vyzkouší funkci sysdb_transaction_commit_after().

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: probe sdap_search_send
cs: vyzkouší sdap_search_send

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Probes the sdap_get_generic_ext_send()  function.
cs: Vyzkouší funkci sdap_get_generic_ext_send().

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Probes the sdap_search_user_save_begin()  function.
cs: Zkouší funkci sdap_search_user_save_begin().

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: probe sdap_search_user_save_end
cs: vyzkoušet sdap_search_user_save_end

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Probes the sdap_search_user_save_end()  function.
cs: Vyzkouší funkci sdap_search_user_save_end().

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><title>
en: MISCELLANEOUS FUNCTIONS
cs: RŮZNÉ FUNKCE

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: function sssd_acct_req_probestr(fc_name, entry_type, filter_type, filter_value, extra_value)
cs: funkce sssd_acct_req_probestr(fc_name, entry_type, filter_type, filter_value, extra_value)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: function dp_target_str(target)
cs: funkce dp_target_str(target)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><term>
en: function dp_method_str(target)
cs: funkce dp_method_str(target)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Convert method to string and return string
cs: Převést metodu na řetězec a vrátit řetězec

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_user_passkey (string)
cs: ldap_user_passkey (řetězec)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Name of the LDAP attribute containing the passkey mapping data of the user.
cs: Název atributu LDAP obsahujícího údaje o mapování přístupového klíče uživatele.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The object class of a netgroup entry in LDAP.
cs: Třída objektu položky dané netgroup v LDAP.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The LDAP attribute that corresponds to the netgroup name.
cs: LDAP atribut, který odpovídá názvu netgroup.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The LDAP attribute that contains the names of the netgroup's members.
cs: LDAP atribut, který obsahuje jména členů síťové skupiny.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The object class of a host entry in LDAP.
cs: Třída objektu položky hostitele v LDAP.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The LDAP attribute that contains the host's SSH public keys.
cs: LDAP atribut, který obsahuje veřejné části SSH klíčů hostitele.

note: type: Content of: <refsect1><title>
en: SERVICE DISCOVERY
cs: OBJEVOVÁNÍ SLUŽBY

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: Configuration
cs: Nastavení

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: The domain name
cs: Název domény

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: The protocol
cs: Protokol

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: See Also
cs: Viz také

note: type: Content of: <refsect1><title>
en: ID MAPPING
cs: MAPOVÁNÍ IDENTIFIKÁTORŮ

note: type: Content of: <refsect1><para><itemizedlist><listitem><para>
en: Stopping the SSSD service
cs: Zastavování služby SSSD

note: type: Content of: <refsect1><para><itemizedlist><listitem><para>
en: Removing the database
cs: Odebrání databáze

note: type: Content of: <refsect1><para><itemizedlist><listitem><para>
en: Starting the SSSD service
cs: Spuštění služby SSSD

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: Mapping Algorithm
cs: Mapovací algoritmus

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><title>
en: Advanced Configuration
cs: Pokročilé nastavení

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_range_min (integer)
cs: ldap_idmap_range_min (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_range_max (integer)
cs: ldap_idmap_range_max (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_range_size (integer)
cs: ldap_idmap_range_size (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_default_domain_sid (string)
cs: ldap_idmap_default_domain_sid (řetězec)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_default_domain (string)
cs: ldap_idmap_default_domain (řetězec)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><term>
en: ldap_idmap_helper_table_size (integer)
cs: ldap_idmap_helper_table_size (celé číslo)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><para><itemizedlist><listitem><para>
en: Built-in
cs: Vestavěné

note: type: Content of: <varlistentry><listitem><para>
en: Display help message and exit.
cs: Zobraz nápovědu a ukonči program.

note: type: Content of: <listitem><para>
en: syntax: <placeholder type="programlisting" id="0"/>
cs: syntaxe: <placeholder type="programlisting" id="0"/>

note: type: Content of: <varlistentry><term>
en: override_homedir (string)
cs: override_homedir (řetězec)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: NSS configuration
cs: Nastavení NSS

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><title>
en: LDAP Provider - General
cs: LDAP poskytovatel – obecné
