sssd-docs 2.3.0 - en to lv translation catalogue (34 entries)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: timeout (integer)
lv: noildze (vesels skaitlis)

note: type: Content of: <refsect1><refsect2><refsect3><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 10
lv: Noklusējuma: 10

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: services
lv: pakalpojumi

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><para><variablelist><varlistentry><term>
en: domains
lv: domēni

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 60
lv: Noklusējuma: 60

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 300
lv: Noklusējuma: 300

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 15
lv: Noklusējuma: 15

note: type: Content of: <variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 6
lv: Noklusējuma: 6

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><refsect2><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 0 (No limit)
lv: Noklusējuma: 0 (bez ierobežojuma)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 1
lv: Noklusējuma: 1

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 0 (unlimited)
lv: Noklusējuma: 0 (neierobežots)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: <quote>permit</quote>
lv: Noklusējuma: <quote>atļaut</quote>

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: <quote>%1$s@%2$s</quote>.
lv: Noklusējuma: <quote>%1$s@%2$s</quote>.

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Supported values:
lv: Atbalstītās vērtības:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: DESCRIPTION
lv: APRAKSTS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: CONFIGURATION OPTIONS
lv: KONFIGURĒŠANAS IESPĒJAS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: rfc2307
lv: Noklusējuma: rfc2307

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The two mechanisms currently supported are:
lv: Divi pašlaik atbalstītie mehānismi ir:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: password
lv: parole

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: 86400 (24 hours)
lv: Noklusējuma: 86400 (24 stundas)

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: ldap
lv: Noklusējuma: ldap

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Example:
lv: Piemērs:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: The following values are allowed:
lv: Atļautas šādas vērtības:

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: filter
lv: Noklusējuma: filtrēt

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: ADVANCED OPTIONS
lv: PAPLAŠINĀTĀS IESPĒJAS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: EXAMPLE
lv: PIEMĒRS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: NOTES
lv: PIEZĪMES

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><title>
en: OPTIONS
lv: IESPĒJAS

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: /tmp
lv: Noklusējuma: / tmp

note: type: Content of: <refsect1><title>
en: SEE ALSO
lv: SKATĪT ARĪ

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: posixAccount
lv: Noklusējuma: posixAccount

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: shadowMin
lv: Noklusējuma: shadowMin

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: shadowMax
lv: Noklusējuma: shadowMax

note: type: Content of: <reference><refentry><refsect1><para><variablelist><varlistentry><listitem><para>
en: Default: posixGroup
lv: Noklusējuma: posixGroup
