master - en to kk translation catalogue (536 entries)

en: stardict application
kk: stardict қолданбасы

en: Lookup words
kk: Сөздерді іздеу

en: StarDict is an international dictionary for GNOME.
kk: StarDict - GNOME үшін сөздік қолданбасы.

en: Scan selection
kk: Таңдалғанды бақылау

en: Whether to scan the selection or not. When the user selects text, StarDict will popup a flat window showing the meaning of that text.
kk: Таңдалғанды бақылау керек пе, соны көрсетеді. Пайдаланушы мәтінді ерекшелейтін болса, StarDict ол сөздің мағынасын көрсететін қалқымалы терезені көрсетеді.

en: Only scan while modifier key is being pressed
kk: Тек түрлендіргіш перне басылған кезде бақылау

en: Only scan while the modifier key is being pressed. The modifier key is set by "scan_modifier_key".
kk: Түрлендіргіш перне басулы кезінде ғана бақылау. Ол перне "scan_modifier_key" арқылы орнатылады.

en: Hide floating window when modifier key is released
kk: Түрлендіргіш перне жіберілген кезде қалқымалы терезені жасыру

en: Hide floating window when modifier key is released. It only take effect when only_scan_while_modifier_key is turned on.
kk: Түрлендіргіш перне жіберілген кезде қалқымалы терезені жасыру. Тек  only_scan_while_modifier_key қосулы тұрса іске асырылады.

en: Scan-modifier key
kk: Бақылаудың түрлендіргіш пернесі

en: Only scan while this modifier key is being pressed. It can be Win(0), Shift(1), Alt(2) or Ctrl(3).
kk: Бұл түрлендіргіш перне басулы кезінде ғана бақылау. Ол перне Win(0), Shift(1), Alt(2) не Ctrl(3) болуы мүмкін.

en: Use Custom Font
kk: Басқа қаріпті қолдану

en: Whether to use a user-defined font in StarDict, instead of the default system font. If this option is turned on, then the font named in the "Custom Font" option will be used instead of the system font.
kk: StarDict ішінде пайдаланушы көрсеткен, не жүйелік қаріпті қолдану керек пе, соны көрсетеді. Бұл опция қосулы тұрса, "Таңдауыңызша қаріп" опциясында көрсетілген қаріп қолданылады.

en: Custom Font
kk: Таңдауыңызша қаріп

en: A custom font that will be used in StarDict. This will only take effect if the "Use Custom Font" option is turned on.
kk: StarDict ішінде қолдану үшін таңдауыңызша қаріп. "Басқа қаріпті қолдану" қосулы тұрса ғана іске асырылады.

en: Enable sound event
kk: Дыбыспен ескертуді іске қосу

en: Whether to enable sound events or not. StarDict will play a sound event when a button is active or released, and when a menu pops up.
kk: Дыбыс эффектілерін қосу керек пе, соны анықтайды. Батырма басылған не жіберілген кезде, не мәзір көрсетілген кезде StarDict дыбысты ойнатады.

en: Enable the use of TTS program
kk: TTS бағдарламасын қолдануды іске қосу

en: Whether to enable StartDict to use an external TTS program for pronounciation, or not.
kk: StartDict сыртқы TTS бағдарламасын сөздерді айту үшін қолдану керек пе, жоқ па, соны анықтайды.

en: TTS program command-line
kk: TTS бағдарламасының командалық жолы

en: The command-line to use in order to enable pronunciation of words via an external TTS program.
kk: Сыртқы TTS бағдарламасы көмегімен сөзді айту үшін қолданылатын командалық жол.

en: Hide the window on startup
kk: Қосылғанда, терезені жасыру

en: Whether to hide the main window on startup, or not.
kk: Қосылғанда, басты терезені жасыру керек пе, соны анықтайды.

en: Search website list
kk: Іздеу веб сайттар тізімі

en: List the search websites.
kk: Іздеу веб сайттарын тізіп шығу.

en: Window-width
kk: Терезе ені

en: The width of the main stardict window.
kk: Басты stardict терезесінің ені.

en: Window-height
kk: Терезе биіктігі

en: The height of the main stardict window.
kk: Басты stardict терезесінің биіктігі.

en: Whether the window is maximized or not
kk: Терезе жазық па, жоқ па, соны анықтайды

en: Whether the main window is maximized or not.
kk: Басты терезе жазық па, жоқ па, соны анықтайды.

en: Hpaned 's position
kk: Hpaned орналасуы

en: The hpaned's position, between the listview and the textview.
kk: hpaned орны, тізім мен мақала өрісі арасында.

en: Hide the list
kk: Тізімді жасыру

en: Whether to hide the word-list view or not.
kk: Сөздер тізім көрінісін жасыру керек пе, соны көрсетеді.

en: Engine index
kk: Қозғаушы мазмұны

en: The index of the translation engine.
kk: Аударма қозғаушының мазмұны.

en: Source language index
kk: Түпнұсқа тілінің мазмұны

en: The index of the source language for translating.
kk: Аудару үшін түпнұсқа тілінің мазмұны.

en: Target language index
kk: Мақсат тілінің мазмұны

en: The index of the target language for translating.
kk: Аудару үшін мақсат тілінің мазмұны.

en: Query in the floating window when middle mouse button is clicked
kk: Тышқанның орта батырмасы басылған кезде қалқымалы терезеде сұраным жасау

en: Whether to query in the floating window, or in the main window. Query is activated by the user clicking the middle mouse button on the notification area icon.
kk: Сұранымды қалқымалы не басты терезеде орындалатынын көрсетеді. Сұраным трейдегі таңбашаға орта шерту арқылы іске асырылады.

en: Pronounce the word when it pops up.
kk: Сөз қалқымалы түрде шыққан кезде оны айту.

en: Pronounce the word when the floating window pops up.
kk: Қалқымалы терезе шыққан кезде сөзді айту.

en: Maximum window-width
kk: Максималды терезе ені

en: The maximum width of the floating stardict window.
kk: Қалқымалы stardict терезесінің максималды ені.

en: Maximum window-height
kk: Максималды терезе биіктігі

en: The maximum height of the floating stardict window.
kk: Қалқымалы stardict терезесінің максималды биіктігі.

en: whether to lock the window or not
kk: терезені блоктау керек пе, жоқ па

en: Whether to lock the floating window or not. While locked, the window will not disappear.
kk: Қалқымалы терезені блоктау керек пе, соны көрсетеді. Блокталса, терезе жоқ болмайды.

en: lock position (x)
kk: блоктау орны (x)

en: the window's x position while locked.
kk: блокталған терезенің x орны.

en: lock position (y)
kk: блоктау орны (y)

en: the window's y position while locked.
kk: блокталған терезенің y орны.

en: Dictionary order
kk: Сөздіктер реті

en: List the dictionaries in order.
kk: Сөздіктерді ретпен тізіп шығару.

en: Dictionary configuration XML
kk: Сөздіктің баптау XML файлы

en: Save the dictionary management configuration.
kk: Сөздіктерді басқару баптауларын сақтау.

en: Tree Dictionary order
kk: Ағаш тектес сөздіктер реті

en: List the tree dictionaries in order.
kk: Ағаш тектес сөздіктерді ретімен тізіп шығару.

en: Disabled tree dictionaries list
kk: Сөндірілген ағаш тектес сөздіктер тізімі

en: List the tree dictionaries which are disabled.
kk: Сөндірулі тұрған ағаш тектес сөздіктерді тізіп шығару.

en: Plug-in order
kk: Плагин реті

en: List the plugins in order.
kk: Плагиндерді ретпен тізіп шығару.

en: Disabled plugins list
kk: Сөндірілген плагиндер тізімі

en: List the plugins which are disabled.
kk: Сөндірілген плагиндерді ретпен тізіп шығару.

en: XDXF data parsing plug-in is not found!
kk: XDXF деректерді өңдеу плагині табылмады!

en: PowerWord data parsing plug-in is not found!
kk: PowerWord деректерді өңдеу плагині табылмады!

en: Wiki data parsing plug-in is not found!
kk: Wiki деректерді өңдеу плагині табылмады!

en: HTML data parsing plug-in is not found!
kk: HTML деректерді өңдеу плагині табылмады!

en: WordNet data parsing plug-in is not found!
kk: WordNet деректерді өңдеу плагині табылмады!

en: <span foreground="red">[Missing Image]</span>
kk: <span foreground="red">[Сурет жоқ]</span>

en: Unknown data type, please upgrade StarDict!
kk: Мәлімет түрі белгісіз, StarDict бағдарламасын жаңартыңыз!

en: <span foreground="red">[Resource file list: incorrect format!]</span>
kk: <span foreground="red">[Ресурс файлдар тізімі: пішімі қате!]</span>

en: Save File
kk: Файлды сақтау

en: How many messages print to console (0-6)
kk: Консольге қанша хабарламаны шығару керек (0-6)

en: How many messages print to log (0-6)
kk: Логқа қанша хабарламаны шығару керек (0-6)

en: Hide the main window, do not show splash screen
kk: Басты терезені жасыру, сплэш терезесін көрсетпеу

en: Start a new instance of stardict
kk: Жаңа stardict көшірмесін жөнелту

en: Quit an existing instance of stardict
kk: Іске қосулы тұрған stardict көшірмесін сөндіру

en: StarDict directories configuration file
kk: StarDict бумалар баптау файлы

en: Activate portable mode
kk: Тасымалы режимдге өту

en: Unable to resolve StarDict directories config file: %s.
kk: StarDict бумалар баптаулар файлын табу мүмкін емес: %s.

en: Unable to resolve user config directory: %s.
kk: %s пайдаланушы баптаулар бумасын табу мүмкін емес.

en: Cannot create user config directory %s.
kk: %s пайдаланушы баптаулар бумасын жасау мүмкін емес.

en: Unable to resolve user cache directory: %s.
kk: Пайдаланушы кэш бумасын табу мүмкін емес: %s.

en: Unable to resolve data directory: %s.
kk: Мәліметтер бумасын табу мүмкін емес: %s.

en: Unable to resolve log directory: %s.
kk: Лог бумасын табу мүмкін емес: %s.

en: Cannot create log directory %s.
kk: %s лог бумасын жасау мүмкін емес.

en: Unable to resolve DLL directory: %s.
kk: DLL бумасын табу мүмкін емес: %s

en: Unable to resolve plugin directory: %s.
kk: Плагиндер бумасын табу мүмкін емес: %s.

en: Unable to resolve locale directory: %s.
kk: Аудармалар бумасын табу мүмкін емес: %s.

en: Show help action failed with the following error message: "%s"
kk: Көмекті көрсету әрекеті сәтсіз аяқталды, қате туралы хабарлама: "%s"

en: Unable to find help file %s.
kk: %s көмек файлын табу мүмкін емес.

en: You are about to enable network dictionaries. Be aware that enabling network dictionaries poses a security risk. Your text will be sent to remote servers. Additionally, since network requests do not use any encryption, anyone able to sniff communication can see that text. Text will be send when you type into the Search field of the Main window and when you select some text if Scan selection feature is enabled. There may be other cases when network queries are done.
    
    Do you want to enable network dictionaries anyway?
kk: Сіз желідегі сөздіктері қолдануды іске қосуды таңдадыңыз. Желілік сөздіктерді қолдану қауіпсіздікді төмендетеді. Сіз енгізген мәтін қашықтағы серверлерге жіберілетін болады. Одан әрі, желілік сөздіктер шифрлеуді қолданбағандықтан, әркім де ол мәтінді көре алатын мүмкіндікке ие болады. Мәтін сіз оны басты терезесінің Іздеу өрісіне терген кезде, және, Бақылау функциясы іске қосулы тұрып, сіз кез-келген мәтінді таңдаған кезінде қашықтағы серверге жіберілетін болады. Және басқа да жағдайларды желілік сұранымдар болуы мүмкін.
    
    Сонда да желілік сөздіктерді қолдануды іске қосуды қалайсыз ба?

en: Default Group
kk: Бастапқы топ

en: Unable to remove file: %s
kk: Файлды өшіру мүмкін емес: %s

en: Only level %d user can choose this dictionary!
kk: Тек %d деңгейлі пайдаланушы бұл сөздікті таңдай алады!

en: You can only choose %d dictionaries.
kk: Сіз тек %d сөздікті таңдағансыз.

en: Dictionary Name
kk: Сөздік аты

en: Word count
kk: Сөздер саны

en: Browse Dictionaries
kk: Сөздіктерді қарап шығу

en: These settings will take effect the next time you run StarDict.
kk: Бұл баптаулар тек StarDict келесі рет қосылғанда іске асады.

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: <span foreground="red">Query Dict</span>
kk: <span foreground="red">Сөздіктен сұрау</span>

en: <span foreground="red">Scan Dict</span>
kk: <span foreground="red">Сөздіктен бақылау</span>

en: Virtual Dictionary
kk: Виртуалды сөздік

en: Network Dictionary
kk: Желілік сөздік

en: Local
kk: Жергілікті

en: Virtual
kk: Виртуалды

en: Network
kk: Желі

en: You can have multiple groups of dictionaries, such as "Study English", "Learn German", and switch them instantly.
kk: Сізде сөздіктердің бірнеше тобы болуы мүмкін, мысалы, "Ағылшынды үйрену", "Неміс тілін үйрену", және сіз олар арасында жылдам ауыса аласыз.

en: The Query Dict will show in the main window, the Scan Dict will show in the floating window.
kk: Сөздіктен сұраным оны бас терезеде көрсетеді, ал сөздіктен бақылау - қалқымалы терезеде.

en: Dictionary Information
kk: Сөздік ақпараты

en: Author
kk: Авторы:

en: Email
kk: Эл. пошта

en: Website
kk: Веб сайт

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Date
kk: Уақыты

en: File name
kk: Файл аты

en: Enable
kk: Іске қосу

en: Type
kk: Түрі

en: Are you sure you want to delete this group of dictionaries?
kk: Сөздіктердің осы тобын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to delete this sub-group of dictionaries?
kk: Сөздіктердің осы ішкі тобын өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: New dict group
kk: Жаңа сөздіктер тобы

en: Group name:
kk: Топ аты:

en: Add dictionary
kk: Сөздікті қосу

en: Path
kk: Жолы

en: Add
kk: Қосу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Information
kk: Ақпараты

en: Move to top
kk: Үстіге жылжыту

en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Move to bottom
kk: Төменге жылжыту

en: D_ict List
kk: Сө_здіктер тізімі

en: Manage _Dict
kk: Сөзді_ктерді басқару

en: T_ree dictionaries
kk: Аға_ш тектес сөздіктер

en: _Network dictionaries
kk: Ж_елілік сөздіктер

en: _Show information
kk: Ақ_паратын көрсету

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: _Unselect all
kk: Т_аңдауды алып тастау

en: Visit
kk: Сөздіктерді жүктеп алу үшін

en:  to download dictionaries!
kk: сайтына өтіңіз!

en: Upgrade Now!
kk: Қазір жаңарту!

en: Manage Dictionaries
kk: Сөздіктерді басқару

en: Synonym word count
kk: Синоним сөздердің саны

en: Download Now!
kk: Қазір жүктеп алу!

en: Scan
kk: Бақылау

en: Quit
kk: Шығу

en: _Scan
kk: Б_ақылау

en: _Quit
kk: _Шығу

en: StarDict - Scanning
kk: StarDict - Бақылау

en: <Not Found!>
kk: <Табылмады!>

en: Fuzzy query
kk: Дәлсіз сұраным

en: has succeeded.
kk: сәтті аяқталды.

en: Found 1 word:
kk: 1 сөз табылды:

en: Found %d words:
kk: %d сөз табылды:

en: Query in the main window
kk: Басты терезеде сұрау

en: Save to file
kk: Файлға сақтау

en: Pronounce the word
kk: Сөзді айту

en: Stop selection-scanning
kk: Таңдалғанды бақылауды тоқтату

en: Help
kk: Көмек

en: Lock floating window
kk: Қалқымалы терезені бекіту

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Query
kk: Сұр_ау

en: _Play
kk: Ой_нату

en: _Fuzzy query
kk: Дәл_сіз сұраным

en: Looking up...
kk: Ізделуде...

en: Error
kk: Қате

en: Log window
kk: Лог тарихы терезесі

en: Go back (Alt+Left)
kk: Артқа (Alt+Left)

en: Go forward (Alt+Right)
kk: Алға (Alt+Right)

en: Clear the search box
kk: Іздеу өрісін тазарту

en: Show the main menu (Alt+M)
kk: Бас мәзірді көрсету (Alt+M)

en: _Glob-style pattern matching
kk: Үл_гі бойынша іздеу

en: _Regular expressions matching
kk: Тұрақты өр_нектер сәйкестіктері

en: Full-_text search
kk: Толық мәті_нді іздеу

en: Clear _history
kk: Тар_ихты тазарту

en: Pr_eferences
kk: Ба_птаулар

en: Manage _dictionaries
kk: Сөзді_ктерді басқару

en: Manage _plugins
kk: П_лагиндерді басқару

en: Download dict_ionaries
kk: Сөздікт_ерді жүктеп алу

en: _New version
kk: Жаңа _нұсқасы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _About
kk: Осы т_уралы

en: List
kk: Тізім

en: Result
kk: Нәтижесі

en: Full-Text Translation
kk: Мәтінді толығымен аудару

en: Tree
kk: Ағаш

en: Choose dict group
kk: Сөздіктер тобын таңдау

en: Next word (Alt+Down)
kk: Келесі сөз (Alt+Down)

en: Previous word (Alt+Up)
kk: Алдыңғы сөз (Alt+Up)

en: Enable Net Dict
kk: Желілік сөздікті іске қосу

en: Show the word list
kk: Сөздер тізімін көрсету

en: Hide the word list
kk: Сөздер тізімін жасыру

en: Copy
kk: Көшіру

en: Pronounce the word (Enter)
kk: Сөзді айту (Enter)

en: Save to file (Alt+E)
kk: Файлға сақтау (Alt+E)

en: Print
kk: Баспаға шығару

en: Search in the definition text (Ctrl+F)
kk: Анықтама мәтінінде іздеу (Ctrl+F)

en: Warning! No dictionary is loaded.
    Please go to StarDict's website, download some dictionaries:
    %s%s%s and put them in %s.
kk: Ескерту! Бірде-бір сөздік жүктелмеген.
    Сөздіктерді StarDict веб сайтынан жүктей аласыз:
    %s%s%s және оларды %s жеріне сақтаңыз.

en:         Welcome to StarDict!
    
       Press Ctrl+Q to quit. Press Alt+Z to iconify (minimize) the window or Alt+X to minimize to tray.
       Press Alt+C or ESC to clear the input entry's text.
       Press Space key to move focus to the input entry.
       If the query word was not found, you can press Tab key to select the first word in the word list.
       After selected some text, clicking the middle mouse button on the main window's Definition area or on the notification area icon will look up that word.
       StarDict can match strings against patterns containing '*' (wildcard) and '?' (joker).
       Input a word beginning with '/' to do a Fuzzy query.
       When the floating window reports that a word was not found, double clicking will perform a fuzzy query.
kk:         StarDict қолданбасына қош келдіңіз!
    
       Шығу үшін Ctrl+Q басыңыз. Терезені трейге жинау үшін Alt+Z, ал қайыру үшін Alt+X басыңыз.
       Енгізу өрісінің мәтінін тазарту үшін Alt+C не ESC басыңыз.
       Енгізу фокусын іздеу өрісіне апару үшін Space пернесін басыңыз.
       Ізделген сөз табылмаса, сөздер тізіміндегі бірінші сөзге ауысу үшін Tab пернесін басыңыз.
       Бір мәтінді ерекшелеп, одан кейін тышқанның орта батырмасын анықтама өрісінде не трейдегі таңбашаға шерту ол сөзді іздейді.
       StarDict сөздерді '*' (wildcard) мен '?' (joker) бар үлгілер арқылы да іздей алады.
       Анық емес сұранымды жасау үшін сөздің басына '/' таңбасын қойыңыз.
       Қалқымалы терезе ізделген сөздің табылмағаны туралы айтқан кезде, оған қос шерту арқылы анық емес сұраным жасалынады.

en:        Welcome to StarDict
    StarDict is a Cross-Platform and international dictionary written in Gtk. It has powerful features, such as "Glob-style pattern matching," "Scan selected word," "Fuzzy query" and "Full-text search".
    
           Here is an introduction to using StarDict:
    
           1. Glob-style pattern matching
           You can input strings containing '*' (wildcard) and '?' (joker) as the pattern. '*' matches an arbitrary, possibly empty, string, and '?' matches an arbitrary character. After pressing Enter, the words that match this pattern will be shown in the list.
           2. Regular expressions matching
           You can input strings as Perl-compatible regular expressions with a beginning ":" character as the identifier. After pressing Enter, the words that match this regex will be shown in the list.
           3. Fuzzy query
           When you can't remember how to spell a word exactly, you can try StarDict's Fuzzy query. It uses "Levenshtein Edit Distance" to compute the similarity between two words, and gives the match results which are most similar to the word that you input. To create a fuzzy query, just input the word with a beginning "/", and then press Enter.
           4. Full-text search
           Full-text search searches for a word in the data. To create a Full-text search, just input the word with a beginning "|", and then press Enter. For example, "|ab cd" searches data which contain both "ab" and "cd". If the words contain Space character, you can use "\ ", such as "|apple\ pie", other escaping characters are "\\" for '\', "\t" for Tab and "\n" for new line.
           5. Special character search
           If your words contain special characters, you can use '\' to escape it, for example, "a\*b\?" searches "a*b?", "\/abc" searches "/abc".
           6. Scan the selected word
           Turn on the check button at the bottom-left corner of the StarDict window to activate this feature. When this feature is on, StarDict will automatically look up words, phrases, and Chinese characters in other applications. Just highlight a word or phrase with your mouse, and a floating window will pop up showing the definition of the selected word.
           7. Dictionary management
           Click the "Manage dictionaries" button at the bottom-right corner of the window to access the dictionary management dialog. From here, you can disable some dictionaries that you don't need, and set the dictionaries' querying order.
    
    
           Statement: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without the warranty that the word spelling, definition, and phonetic information are correct.
kk:        StarDict қолданбасына қош келдіңіз
    StarDict - бұл Gtk қолданып жазылған платформа- және халықаралық сөздік. Оның мүмкіндіктері көп, олар "Үлгі бойынша іздеу," "Ерекшеленген сөзді бақылау," "Анық емес сұраным" және "Толық мәтінді іздеу".
    
           Міне, StarDict қолданудың бірнеше мысалы:
    
           1. Үлгі бойынша іздеу
           Сіз құрамында '*' (wildcard) пен '?' (joker) бар мәтіндерді үлгі ретінде енгізе аласыз. '*' кездейсоқ, бос болуы де мүмкін, жолға сәйкес, ал '?' кездейсоқ таңбаға сәйкес келеді. Enter басылғаннан кейін, үлгіге сәйкес сөздер тізімде көрсетіледі.
           2. Тұрақты өрнектер сәйкестіктері
           Сіз жолдарды Perl-үйлесімді тұрақты өрнектер ретінде де енгізе аласыз, олардың анықтауышы ретінде, басында ":" таңбасымен басталуы тиіс. Enter басылғаннан кейін, үлгіге сәйкес сөздер тізімде көрсетіледі.
           3. Анық емес сұраным
           Егер сіз сөздің дәл жазылуын еске түсіре алмасаңыз, StarDict ұсынатын Анық емес сұранымын жасай аласыз. Ол екі сөздің өзара ұқсастығын есептеу үшін "Levenshtein Edit Distance" қолданады, және сіз енгізген сөзге ең ұқсас болып келетін нәтижелерді береді. Анық емес сұранымын жасау үшін, сөздің басында "/" таңбасын қолданып жазыңыз, одан кейін Enter басыңыз.
           4. Толық мәтінді іздеу
           Толық мәтінді іздеу кезінде мәліметтердегі сөз ізделінеді. Оны іске асыру үшін, сөзді басындағы "|", қосып енгізіңіз, одан кейін Enter басыңыз. Мысалы үшін, "|ab cd" енгізсеңіз, құрамында "ab" мен "cd" екеуі де бар мәлімет ізделінеді. Егер сөздерде Бос аралық болса, сіз "\ " қолдана аласыз, мысалы "|тоқсан\ тоғыз", басқа жабу таңбалары '\' үшін "\\", Tab үшін "\t" және жаңа жол үшін "\n" болады.
           5. Арнайы таңбаларды іздеу
           Егер сіздің сөзіңізде арнайы таңбалар бар болса, сіз оларды '\'  көмегімен жаба аласыз, мысалы, "a\*b\?" енгізсеңіз, "a*b?" ізделінеді, "\/abc" енгізсеңіз "/abc" ізделінеді.
           6. Ерекшеленген сөзді бақылау
           Бұл мүмкіндікті іске қосу үшін, StarDict терезесінің төменгі сол жағындағы белгіше батырмасын белгілеңіз. Ол қосулы кезінде, StarDict басқа қолданбалардың терезелерінде сөздер, жолдар және Қытай таңбаларын бақылап отырады. Сөз не жолды тышқанмен ерекшелеңіз, көрсетілген сөздің анықтамасын көрсететін қалқымалы терезе шыға келеді.
           7. Сөздіктерді басқару
           Сөздіктерді басқару сұхбат терезесін ашу үшін басты терезенің төменгі оң жағындағы "Сөздіктерді басқару" батырмасын басыңыз. Осыдан, сіз керек емес сөздіктерді сөндіріп, және сөздіктердің сұраным ретін орната аласыз.
    
    
           Ескерту: Бұл бағдарлама пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕСІЗ; сөздердің айтылуы, анықтамасы не фонетикалық ақпараттың дұрыстығы үшін де кепілдеме берілмейді.

en: Found no words matching this pattern!
kk: Бұл үлгіге сай бірде-бір сөз табылмады!

en: Found no words matching this regular expression!
kk: Бұл тұрақты өрнекке сай бірде-бір сөз табылмады!

en: There are too many spelling errors :-(
kk: Тым көп емле қателері кездесті :-(

en: There are no dictionary articles containing this word. :-(
kk: Бұл сөз бар сөздіктер ішінен табылмады. :-(

en: The text "%s" was not found.
kk: "%s" мәтіні табылмады.

en: _Pronounce
kk: _Айту

en: <b>Full-Text Translation</b>
kk: <b>Мәтінді аудару</b>

en: To
kk: Қайда

en: _Translate
kk: _Аудару

en: Powered by -
kk: Ұсынған -

en: Please input some words to translate.
kk: Аудару үшін бірнеше сөзді енгізіңіз.

en: Connecting...
kk: Байланыс орнату...

en: Scan the selection
kk: Таңдалғанды бақылап отыру

en: Show info
kk: Ақпаратын көрсету

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Manage dictionaries
kk: Сөздіктерді басқару

en: Go to the StarDict website
kk: StarDict веб сайтына өту

en: Search an Internet dictionary - Right button: website list
kk: Интернеттегі сөздіктен іздеу - Оң жақпен шерту: веб сайттар тізімі

en: %s
    
    <b>Author:</b>	%s
    <b>Website:</b>	%s
    <b>Filename:</b>	%s
kk: %s
    
    <b>Авторы:</b>	%s
    <b>Веб сайты:</b>	%s
    <b>Файл аты:</b>	%s

en: <b>Virtual Dictionary</b>
kk: <b>Виртуалды сөздік</b>

en: <b>Network Dictionary</b>
kk: <b>Желілік сөздік</b>

en: <b>Special Dictionary</b>
kk: <b>Арнайы сөздік</b>

en: <b>TTS Engine</b>
kk: <b>TTS қолданбасы</b>

en: <b>Data Parsing Engine</b>
kk: <b>Мәліметті талдау қолданбасы</b>

en: <b>Misc</b>
kk: <b>Түрлі</b>

en: Plug-in Name
kk: Плагин аты

en: Configure Pl_ug-in
kk: Пл_агинді баптау

en: <b>Plug-in Details</b>
kk: <b>Плагин ақпараты</b>

en: Manage Plugins
kk: Плагиндерді басқару

en: Scan Selection
kk: Таңдалғанды бақылау

en: Font
kk: Қаріп

en: Cache
kk: Кэш

en: Export
kk: Экспорт

en: Sound
kk: Дыбыс

en: Video
kk: Видео

en: Article rendering
kk: Мақаланы өңдеу

en: Dict management
kk: Сөздіктерді басқару

en: Net Dict
kk: Желілік сөздік

en: Web browser
kk: Веб браузері

en: Input
kk: Енгізу

en: Options
kk: Опциялар

en: Search website
kk: Веб сайттан іздеу

en: Dictionary
kk: Сөздік

en: Main window
kk: Негізгі терезе

en: Notification area icon
kk: Жүйелік трей таңбашасы

en: Floating window
kk: Қалқымалы терезе

en: Categories
kk: Санаттар

en: _Only scan while the modifier key is being pressed.
kk: _Тек түрлендіргіш перне басылған кезде бақылау.

en: H_ide floating window when modifier key released.
kk: Түрлендіргіш перне жіберілген кезде қ_алқымалы терезені жасыру.

en: Scan modifier _key:
kk: Бақылауд_ың түрлендіргіш пернесі:

en: _Scan clipboard.
kk: Ал_масу буферін бақылау.

en: _Use scan hotkey: Ctrl+Alt+X.
kk: Б_ақылау ыстық пернелерін қолдану: Ctrl+Alt+X.

en: Choose dictionary font
kk: Сөздік қарібін таңдаңыз

en: Choose
kk: Таңдау

en: Dictionary font
kk: Сөздік қарібі

en: _Use custom font.
kk: Басқа қарі_пті қолдану.

en: Dictionary _font:
kk: Сө_здік қарібі:

en: Create c_ache files to speed up loading.
kk: Жүкте_луді тездету үшін кэш файлдарын жасау.

en: _Sort word list by collation function.
kk: _Сөздер тізімін collation функциясы көмегімен сұрыптау.

en: 	Collation _function:
kk: 	Collation _функциясы:

en: After enabled collation, when load the dictionaries for the first time, it will take some time for sorting, please wait for a moment.
kk: collation іске қосылған соң, сөздіктерді алғашқы рет жүктеген кезде, сұрыптауға бірталай уақыт кетеді, күте тұрыңыз.

en: C_lean all cache files
kk: Б_арлық кэш файлдарын өшіру

en: Open file...
kk: Файлды ашу...

en: _Only export words.
kk: _Тек сөздерді экспорттау.

en: File name:
kk: Файл аты:

en: _Browse...
kk: Қара_п шығу...

en: Dictionary name showing style:
kk: Сөздік аттарын көрсету стилі:

en: Default
kk: Бастапқы

en: One blank line
kk: Бір бос жол

en: Two blank lines
kk: Екі бос жол

en: Dictionary management
kk: Сөздіктерді басқару

en: Command for playing sound files:
kk: Дыбыс файлдарын ойнату командасы:

en: Always use sound play command.
kk: Дыбысты ойнату командасын әрқашан қолдану.

en: RealPeopleTTS search path:
kk: RealPeopleTTS іздеу орны:

en: Enable _TTS program.
kk: TTS бағд_арламасын қолдануды іске қосу

en: Command line:
kk: Командалық жолы:

en: Command for playing video files:
kk: Видео файлдарын ойнату командасы:

en: Account
kk: Тіркелгі

en: _User Name:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: Please input the password.
kk: Парольді көрсетіңіз.

en: Register
kk: Тіркелу

en: _Email:
kk: _Эл. пошта:

en: Please input the user name.
kk: Пайдаланушы атын көрсетіңіз.

en: Please input the email.
kk: Эл. пошта адресін көрсетіңіз.

en: Please input a valid email.
kk: Дұрыс эл. пошта адресін көрсетіңіз.

en: Enable _network dictionaries.
kk: Же_лілік сөздіктерді іске қосу.

en: StarDict server:
kk: StarDict сервері:

en: Port:
kk: Порт:

en: Account:
kk: Тіркелгі:

en: _Register an account
kk: Тіркел_гіні жасау

en: Command for opening URLs:
kk: Сілтемелерді ашу командасы:

en: _Search while typing.
kk: _Теру кезінде іздеу.

en: Word change _timeout:
kk: Сөз өзг_ерудің уақыты:

en: (default:300 ms)
kk: (бастапқы:300 мс)

en: Show the _first word when not found.
kk: Табыл_маған кезде бірінші сөзді көрсету.

en: Skin change will take effect after application restart
kk: Скинді ауыстыру тек қайта қосылғаннан кейін ғана іске асады

en: _Auto run StarDict after boot.
kk: Жүк_телген кезде StarDict-ті авто іске қосу.

en: Skin:
kk: Скин:

en: Hide main window when _starting StarDict.
kk: StarDict қосылған кезде, басты тере_зені жасыру.

en: _Use open main window hotkey: Ctrl+Alt+Z.
kk: _Басты терезені ашу ыстық пернелері: Ctrl+Alt+Z.

en: _Transparency:
kk: _Мөлдірлілігі:

en: Website Name
kk: Веб сайт аты

en: Website link
kk: Веб сайт сілтемесі

en: Website search link
kk: Веб сайт іздеу сілтемесі

en: Please input the website name.
kk: Веб сайт атын көрсетіңіз.

en: Please input the website link.
kk: Веб сайт сілтемесін көрсетіңіз.

en: Please input the website search link.
kk: Веб сайт іздеу сілтемесін көрсетіңіз.

en: When middle mouse button is clicked:
kk: Тышқанның орта батырмасы басылғанда:

note: order of items must match the TNotifAreaMiddleClickAction enum
en: Query selection in floating window
kk: Таңдалғанды қалқымалы терезеде сұрау

en: Query selection in main window
kk: Таңдалғанды басты терезеде сұрау

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: _Pronounce the word when it pops up.
kk: Сөз қалқ_ымалы түрде шыққан кезде оны айту.

en: _Show floating window if word not found.
kk: Сөз т_абылмаса да қалқымалы терезені көрсету.

en: Max window _width:
kk: Макс. терезе е_ні:

en: (default:320)
kk: (бастапқы:320)

en: Max window hei_ght:
kk: Макс. терезе б_иіктігі:

en: (default:240)
kk: (бастапқы:240)

en: _Use custom background color:
kk: _Таңдауыңызша фон түсін қолдану:

en: Cat_egories:
kk: Са_наттар:

en: Loading
kk: Жүктелуде

en: Command TTS
kk: TTS командасы

note: gtk_widget_set_app_paintable(window, TRUE);
en: StarDict starting...
kk: StarDict іске қосылуда...

en: Full-text Search
kk: Толық мәтінді іздеу

en: Search
kk: Іздеу

en: Full-text search...
kk: Толық мәтінді іздеу...

en: Press Enter to list the words that match the pattern.
kk: Үлгіге сәйкес келетін сөздер тізімін шығару үшін Enter басыңыз.

en: Press Enter to list the words that match this regular expression.
kk: Бұл тұрақты өрнекке сәйкес келетін сөздер тізімін шығару үшін Enter басыңыз.

en: Fuzzy query...
kk: Дәлсіз сұраным...

en: Loading skin...
kk: Скин жүктелуде...

en: Skin loaded.
kk: Скин жүктелді.

en: StarDict is already running. Using the running process.
kk: StarDict іске қосулы тұр. Бар үрдісті қолдану.

en: - Lookup words
kk: - Сөздерді іздеу

en: Options parsing failed: %s
kk: Опцияларды талдау қатесі: %s

en: Loading StarDict configuration...
kk: StarDict баптауларын жүктеу...

en: StarDict configuration loaded.
kk: StarDict баптаулары жүктелді

en: Afrikaans
kk: Африкаанс

en: Albanian
kk: Албания

en: Arabic
kk: Арабша

en: Belarusian
kk: Беларус

en: Bulgarian
kk: Болгар

en: Catalan
kk: Каталон

en: Chinese
kk: Қытай

en: Croatian
kk: Хорватиялық

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Даниялық

en: Dutch
kk: Голландия

en: English
kk: Ағылшын

en: Estonian
kk: Эстон

en: Filipino
kk: Филиппин

en: Finnish
kk: Финн

en: French
kk: Француз

en: Galician
kk: Галиция

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Haitian Creole
kk: Гаити креолдық

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hindi
kk: Хинди

en: Hungarian
kk: Венгр

en: Icelandic
kk: Исландиялық

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Irish
kk: Ирландиялық

en: Italian
kk: Италияндық

en: Japanese
kk: Жапон

en: Korean
kk: Кореялық

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Lithuanian
kk: Литвалық

en: Macedonian
kk: Македониялық

en: Malay
kk: Малай

en: Maltese
kk: Мальта

en: Norwegian
kk: Норвегиялық

en: Persian
kk: Парсы

en: Polish
kk: Поляк

en: Portuguese
kk: Португалдық

en: Romanian
kk: Румын

en: Russian
kk: Орыс

en: Serbian
kk: Сербиялық

en: Slovak
kk: Словак

en: Slovenian
kk: Словения

en: Spanish
kk: Испаниялық

en: Swahili
kk: Суахили

en: Swedish
kk: Швециялық

en: Thai
kk: Тай

en: Turkish
kk: Түрік

en: Ukrainian
kk: Украин

en: Vietnamese
kk: Вьетнамдық

en: Welsh
kk: Валлиялық

en: Yiddish
kk: Идиш

en: Chinese (Simplified)
kk: Қытай (Қарапайым)

en: Chinese (Traditional)
kk: Қытай (Дәстүрлі)

en: Unable to interpret translation engine response!
kk: Аударма қозғаушының жауабын талдау мүмкін емес!

en: Conversion error.
kk: Айналдыру қатесі.

en: Authentication denied: %s
kk: Аутентификация сәтсіз: %s

en: Register failed: %s
kk: Тіркелу сәтсіз: %s

en: Register success!
kk: Тіркелу сәтті!

en: You haven't setup the account. Please open the "Net Dict" page in the Preferences dialog and register an account first.
kk: Сіз тіркелгіні орнатқан жоқсыз. Алдымен баптаулардағы "Желілік сөздіктер" бетін ашып, тіркелгіні орнатыңыз.

en: You haven't chosen any dictionaries, please choose some by clicking "Manage Dict"->"Network dictionaries"->"Add".
kk: Сіз сөздіктерді көрсеткен жоқсыз, "Сөздіктерді басқару"->"Желілік сөздіктер"->"Қосу" арқылы көрсетіңіз.

en: Sorting, please wait...
kk: Сұрыптау, күте тұрыңыз...

en: Invalid collate function. Disable collation.
kk: Collate функциясы қате. Оны сөндіру.

en: Can not load image. %s
kk: Суретті жүктеу мүмкін емес. %s

en: Template '%s' invalid, should not contain a '%s'
kk: '%s' үлгісі қате, оның құрамында '%s' болмауы тиіс

en: Template '%s' doesn't contain XXXXXX
kk: '%s' үлгісінің ішінде XXXXXX жоқ болып тұр

en: Failed to create file '%s': %s
kk: '%s' файлын жасау сәтсіз: %s

en: Unable to create directory: '%s'. Verification cache file will not be saved. Error: '%s'
kk: Буманы жасау сәтсіз: '%s'. Тексерудің кэш файлы сақталмайды. Қате: '%s'

en: Unable to save the verification cache file '%s'. Error: '%s'
kk: '%s' тексерудің кэш файлының сақтау сәтсіз. Қате: '%s'

en: Verifying...
kk: Тексеру...

en: Unable to load information for dictionary '%s'
kk: '%s' сөздігі үшін ақпаратты жүктеу мүмкін емес

en: Unable to open the verification cache file '%s'. Error: '%s'
kk: '%s' тексерудің кэш файлын ашу сәтсіз. Қате: '%s'

en: Unable to parse contents of the verification cache file '%s'. Error: '%s'
kk: '%s' тексерудің кэш файлының құрамасын талдау сәтсіз. Қате: '%s'

en: Error in parsing verification cache file: invalid value of the '%s' attribute. Line: %d, character: %d.
kk: Тексерудің кэш файлын талдау сәтсіз: '%s' атрибутының мәні қате. Жол: %d, таңба: %d.

en: Error in parsing verification cache file: missing mandatory attribute '%s'. Line: %d, character: %d.
kk: Тексерудің кэш файлын талдау сәтсіз: міндетті '%s' атрибуты жоқ. Жол: %d, таңба: %d.

en: Error in parsing verification cache file: unknown attribute '%s'. Line: %d, character: %d.
kk: Тексерудің кэш файлын талдау сәтсіз: белгісіз атрибут '%s'. Жол: %d, таңба: %d.

en: Error in parsing verification cache file: unknown element '%s'. Line: %d, character: %d.
kk: Тексерудің кэш файлын талдау сәтсіз: белгісіз элемент '%s'. Жол: %d, таңба: %d.

en: Verification status of '%s': dictionary is OK
kk: '%s' тексеру нәтижесі: сөздік ОК

en: Verification status of '%s': dictionary is broken
kk: '%s' тексеру нәтижесі: сөздік зақымдалған

en: Dict.cn plugin: context parse failed: %s
kk: Dict.cn плагині: контекстті талдау сәтсіз: %s

en: Dict.cn configuration
kk: Dict.cn баптаулары

en: Query by XML API.
kk: XML API көмегімен сұрау.

en: Query by HTML API.
kk: HTML API көмегімен сұрау.

en: Loading Dict.cn plug-in...
kk: Dict.cn плагинін жүктеу...

en: Dict.cn network dictionary.
kk: Dict.cn желілік сөздігі.

en: Query result from Dict.cn website.
kk: Нәтижесін Dict.cn веб сайтынан сұрау.

en: Espeak TTS configuration
kk: Espeak TTS баптаулары

en: Voice type:
kk: Дауыс түрі:

en: Test
kk: Сынау

en: Loading Espeak plug-in...
kk: Espeak плагинін жүктеу...

en: Pronounce words by Espeak TTS engine.
kk: Сөздерді Espeak TTS engine көмегімен айту.

en: Festival TTS configuration
kk: Festival TTS баптаулары

en: Loading Festival plug-in...
kk: Festival плагинін жүктеу...

en: Pronounce words by Festival TTS engine.
kk: Сөздерді Espeak TTS engine көмегімен айту.

en: [not a printable character]
kk: [басылып көрсетілетін таңба емес]

en: General Character Properties
kk: Жалпы таңба қасиеттері

note: character category
en: Unicode category:
kk: Юникод санаты:

en: Canonical decomposition:
kk: Қалыпты таралымы:

en: Various Useful Representations
kk: Түрлі пайдалы көріністер

en: C octal escaped UTF-8:
kk: Сегіздік жабылған C UTF-8:

en: XML decimal entity:
kk: XML ондық түрі:

en: XML hexadecimal entity:
kk: XML оналтылық түрі:

en: Alias names:
kk: Алиас аттары:

en: Notes:
kk: Жазбалар:

en: See also:
kk: Тағы қараңыз:

en: Approximate equivalents:
kk: Сәйкес сияқты:

en: Equivalents:
kk: Сәйкес:

en: Annotations and Cross References
kk: Аңдатпалар мен өзара сілтеулер

en: Definition in English:
kk: Ағылшында анықтамасы:

en: Mandarin Pronunciation:
kk: Мандарин айтылуы:

en: Cantonese Pronunciation:
kk: Кантон айтылуы:

en: Japanese On Pronunciation:
kk: Жапон Он айтылуы:

en: Japanese Kun Pronunciation:
kk: Жапон Кун айтылуы:

en: Tang Pronunciation:
kk: Танг айтылуы:

en: Korean Pronunciation:
kk: Кореялық айтылуы:

en: CJK Ideograph Information
kk: CJK Ideograph ақпараты

en: Loading Gucharmap plug-in...
kk: Gucharmap плагинін жүктеу...

en: Gucharmap virtual dictionary.
kk: Gucharmap виртуалды сөздігі.

en: Show information about Unicode characters.
kk: Unicode таңбалары жөнінде ақпаратты көрсету.

en: Loading HTML data parsing plug-in...
kk: HTML мәліметін талдау плагинін жүктеу...

en: HTML data parsing
kk: HTML мәліметін талдау

en: HTML data parsing engine.
kk: HTML мәліметін талдау қолданбасы.

en: Parse the HTML data.
kk: HTML мәліметін талдау.

en: Man configuration
kk: Man баптаулары

en: _Input string requires the "man " prefix. For example: "man printf".
kk: Е_нгізілетін мәтін жолы "man " префиксінен басталуы тиіс. Мысалы: "man printf".

en: Loading Man plug-in...
kk: Man плагині жүктелуде...

en: Man virtual dictionary.
kk: Man виртуал сөздігі.

en: Show the man pages.
kk: Man парақтарын көрсету.

en: Loading PowerWord data parsing plug-in...
kk: PowerWord мәліметін талдау плагинін жүктеу...

en: PowerWord data parsing
kk: PowerWord мәліметін талдау

en: PowerWord data parsing engine.
kk: PowerWord мәліметін талдау қолданбасы.

en: Parse the PowerWord data.
kk: PowerWord мәліметтерін талдау.

en: Error: Open file %s failed!
kk: Қате: %s файлын ашу сәтсіз!

en: QQWry configuration
kk: QQWry баптаулары

en: You can update the QQWry.Dat file from this website:
    http://www.cz88.net
kk: Сіз QQWry.Dat файлын келесі веб сайтынан жүктей  аласыз:
    http://www.cz88.net

en: Error: File %s not found!
    You can download it from this website:
    http://www.cz88.net
kk: Қате: %s файлы табылмады!
    Сіз оны келесі веб сайттан жүктей аласыз:
    http://www.cz88.net

en: Loading QQWry plug-in...
kk: QQWry плагинін жүктеу...

en: Show QQWry IP information.
kk: QQWry IP ақпаратын көрсету

en: Show address information by IP.
kk: IP бойынша адрес ақпаратын көрсету.

en: SAPI TTS configuration
kk: SAPI TTS баптаулары

en: TTS voice engine
kk: TTS дыбыс қозғаушысы

en: Voice :
kk: Дыбыс :

en: Volume :
kk: Деңгейі :

en: Rate :
kk: Жиілігі :

en: Input the test text:
kk: Сынау мәтінін енгізіңіз:

en: Loading SAPI tts plug-in...
kk: SAPI tts плагинін жүктеу...

en: Pronounce words by SAPI TTS engine.
kk: Сөздерді SAPI TTS қозғаушысы көмегімен айту.

en: Warning: failure when requesting a spellchecking dictionary for %s language.
kk: Ескерту: %s тілі үшін емлені тексеру сөздігін сұрау кезінде қате кетті.

en: Error, no spellchecking dictionary available!
kk: Кешіріңіз, қолжетерлік емлені тексеру сөздіктер жоқ!

en: Spell check configuration
kk: Емлені тексеру баптаулары

en: _Use custom languages.
kk: _Таңдауыңызша тілдерді қолдану.

en: For example: "en_US de"
kk: Мысалы: "kk ru_RU"

en: Custom languages:
kk: Таңдауыңызша тілдер:

en: Loading Spelling plug-in...
kk: Емле тексеру плагині жүктелуде...

en: Spell Check
kk: Емлені тексеру

en: Spell check virtual dictionary.
kk: Виртуалды сөздік емлесін тексеру.

en: Spell check the input words and show the correct suggestion.
kk: Енгізілген сөздердің емлесін тексеру мен дұрыс нұсқаларын ұсыну.

en: Spelling Suggestion
kk: Емле ұсыныныстары

en: Update information
kk: Ақпаратты жаңарту

en: You are using an old version of StarDict!
kk: Сіздегі StarDict нұсқасы ескіріп қалған!

en: You are using the newest version of StarDict!
kk: Сіздегі StarDict нұсқасы ең жаңа!

en: Latest version information:
kk: Соңғы нұсқа ақпараты:

en: Latest news:
kk: Соңғы жаңалықтар:

en: Loading Update info plug-in...
kk: Жаңарту ақпараты плагинін жүктеу...

en: Update Info
kk: Жаңарту ақпараты

en: Update information.
kk: Жаңарту ақпараты.

en: Get the update information from the Internet.
kk: Интернеттен жаңарту ақпаратын алу.

en: Visit StarDict website now?
kk: StarDict веб сайтына қазір өту керек пе?

en: _Don't show this until the next update.
kk: Осын_ы келесі жаңартуға дейін көрсетпеу.

en: Loading Wiki data parsing plug-in...
kk: Wiki мәліметін талдау плагинін жүктеу...

en: Wiki data parsing
kk: Wiki мәліметін талдау

en: Wiki data parsing engine.
kk: Wiki мәліметін талдау қолданбасы.

en: Parse the wiki data.
kk: Wiki мәліметтерін талдау.

en: WordNet configuration
kk: WordNet баптаулары

en: Graphic mode.
kk: Бейнелік режим.

en: Text mode.
kk: Мәтіндік режим.

en: Loading WordNet dict rendering plug-in...
kk: WordNet сөздікті өңдеу плагинін жүктеу...

en: WordNet dict rendering
kk: WordNet сөздігін өңдеу

en: WordNet dict rendering engine.
kk: WordNet сөздігін өңдеу қолданбасы.

en: Render the WordNet dictionary.
    Statement: The engine of this plugin comes from dedict (http://sevenpie.net), which is developed by Bian Peng &lt;tianpmoon@gmail.com&gt;, many thanks for his open source sharing!
kk: WordNet сөздігін өңдеу.
    Ескерту: Бұл плагиннің қозғауышы dedict негізінде (http://sevenpie.net) жасалынған, оны болса, Bian Peng &lt;tianpmoon@gmail.com&gt; жазған, оның осындай бөлісуі үшін көп рахмет!

en: Loading WordNet data parsing plug-in...
kk: WordNet мәліметін талдау плагинін жүктеу...

en: WordNet data parsing
kk: WordNet мәліметін талдау

en: WordNet data parsing engine.
kk: WordNet мәліметін талдау қолданбасы.

en: Parse the WordNet data.
kk: WordNet мәліметтерін талдау.

en: XDXF parser configuration
kk: XDXF талдауыш баптаулары

en: Abbreviation
kk: Қысқартылуы

en: Example
kk: Мысалы

en: Extra key phrase
kk: Қосымша кілт фразасы

en: Emphasize
kk: Ерекшелеу

en: Reference
kk: Сілтеу

en: Loading XDXF data parsing plug-in...
kk: XDXF мәліметін талдау плагинін жүктеу...

en: XDXF data parsing
kk: XDXF мәліметін талдау

en: XDXF data parsing engine.
kk: XDXF мәліметін талдау қозғаушысы.

en: Parse the XDXF data.
kk: XDXF мәліметтерін талдау.
