stardict 3.0.0 - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Word count
ku: Hejmara gotinan

en: Author
ku: Nivîskar

en: Email
ku: E-name

en: Website
ku: Malper

en: Date
ku: Dîrok

en: File name
ku: Navê dosiyê

en: Add
ku: Zêde bike

en: T_ree dictionaries
ku: Ferhengên darî

en: Manage Dictionaries
ku: Ferhengan îdare bike

en: Quit
ku: Derkeve

en: _Scan
ku: _Sken

en: _Quit
ku: _Bigire

en: <Not Found!>
ku: <Nedît!>

en: Fuzzy query
ku: Lêgerandina sist (fuzî)

en: has succeeded.
ku: serkeft.

en: Save to file
ku: Tomar bike

en: Help
ku: Alîkarî

en: Lock floating window
ku: Pace sabît bike

en: _Copy
ku: _Kopya bike

en: _Query
ku: _Lêbigere

en: Clear the search box
ku: Qutika lêgerandinê pakuj bike

en: Pr_eferences
ku: _Vebijark

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: _About
ku: _Der barê

en: Show the word list
ku: Lîsteya peyvan nîşan bide

en: Hide the word list
ku: Lîsteya peyvan vêşêre

en: Copy
ku: Kopy

en: Print
ku: Çap

en: The text "%s" was not found.
ku: Nivîsara "%s" nehat dîtin.

en: Preferences
ku: Vêbijerk

en: Manage dictionaries
ku: Ferhengan îdare bike

en: Go to the StarDict website
ku: Biçe malpera StarDict

en: Sound
ku: Deng

en: Options
ku: Vêbijerk

en: Dictionary
ku: Ferheng

en: Main window
ku: Paceya bingehî

en: Categories
ku: Kategorî

en: Website Name
ku: Navê Malperê
