stardict 3.0.1 - en to uk translation catalogue (400 entries)

en: stardict automation factory
uk: фабрика автоматизації Зоряного словника

en: stardict application
uk: програма 'Зоряний словник'

en: StarDict
uk: Зоряний словник :: StarDict

en: Lookup words
uk: Шукати слова

en: StarDict is an international dictionary for GNOME.
uk: Зоряний словник - це міжнародний словник для GNOME.

en: Scan selection
uk: Слідкувати за виділеним

en: Whether to scan the selection or not. When the user selects text, StarDict will popup a flat window showing the meaning of that text.
uk: Чи відслідковувати відмічений текст. Коли користувач відмітив текст, Зоряний словник відкриє спливаюче вікно у якому покаже його значення.

en: Only scan while modifier key is being pressed
uk: Слідкувати лише при натиснутій спеціальній клавіші

en: Only scan while the modifier key is being pressed. The modifier key is set by "scan_modifier_key".
uk: Відслідковувати лише при натиснутій спеціальній клавіші. Спеціальна клавіша встановлюється "Слідкувати зі спеціальною клавішею".

en: Hide floating window when modifier key is released
uk: Ховати спливаюче вікно при відпусканні спеціальної клавіші

en: Hide floating window when modifier key is released. It only take effect when only_scan_while_modifier_key is turned on.
uk: Ховати спливаюче вікно при відпусканні спеціальної клавіші. Тільки якщо ввімкнено "Слідкувати лише при натиснутій спеціальній клавіші".

en: Scan-modifier key
uk: Спеціальна клавіша для слідкування

en: Only scan while this modifier key is being pressed. It can be Win(0), Shift(1), Alt(2) or Ctrl(3).
uk: Слідкувати за відміченим лише при натисненій спеціальній клавіші. Це може бути Win(0), Shift(1), Alt(2) або Ctrl(3).

en: Use Custom Font
uk: Задіяти шрифт користувача

en: Whether to use a user-defined font in StarDict, instead of the default system font. If this option is turned on, then the font named in the "Custom Font" option will be used instead of the system font.
uk: Чи використовувати у Зоряному словнику вказаний шрифт замість системного шрифту за умовчанням. Якщо дана опція ввімкнена, тоді замість системного шрифту використовуватиметься шрифт вказаний у "Шрифт користувача".

en: Custom Font
uk: Шрифт користувача

en: A custom font that will be used in StarDict. This will only take effect if the "Use Custom Font" option is turned on.
uk: Шрифт, що використовується у Зоряному словнику. Буде використаний лише якщо ввімкнена опція "Задіяти шрифт користувача".

en: Enable sound event
uk: Використовувати звуки для подій

en: Whether to enable sound events or not. StarDict will play a sound event when a button is active or released, and when a menu pops up.
uk: Якщо задіяне озвучення, Зоряний словник програватиме звуки при активації кнопок та при появі спливаючого вікна.

en: Enable the use of TTS program
uk: Використовувати програму ТуМ (Текс-у-Мову, TTS)

en: Whether to enable StartDict to use an external TTS program for pronounciation, or not.
uk: Дозволити використання зовнішньої програми для читання тексту чи ні

en: TTS program command-line
uk: Командний рядок програми озвучення тексту (TTS)

en: The command-line to use in order to enable pronunciation of words via an external TTS program.
uk: Командний рядок для читання слів через зовнішню програму для читання.

en: Hide the window on startup
uk: Ховати вікно при старті

en: Whether to hide the main window on startup, or not.
uk: Чи ховати головне вікно відразу після запуску.

en: Search website list
uk: Список пошукових сайтів

en: List the search websites.
uk: Показати пошукові сайти.

en: Window-width
uk: Ширина вікна

en: The width of the main stardict window.
uk: Ширина головного вікна зоряного словника.

en: Window-height
uk: Висота вікна

en: The height of the main stardict window.
uk: Висота головного вікна Зоряного словника.

en: Whether the window is maximized or not
uk: Чи максимального розміру вікно

en: Whether the main window is maximized or not.
uk: Чи максимального розміру головне вікно.

en: Hpaned 's position
uk: Позиція горизонтального роздільника

en: The hpaned's position, between the listview and the textview.
uk: Позиція роздільника, який знаходиться між списком слів та областю перекладу.

en: Hide the list
uk: Сховати список

en: Whether to hide the word-list view or not.
uk: Чи ховати список зі знайденими словами.

en: Engine index
uk: Індекс двигунів

en: The index of the translation engine.
uk: Індекс двигуна перекладу.

en: Source language index
uk: Індекс джерельних мов

en: The index of the source language for translating.
uk: Індекс джерельної мови для перекладу.

en: Target language index
uk: Індекс цільових мов

en: The index of the target language for translating.
uk: Індекс цільової мови для перекладу.

en: Query in the floating window when middle mouse button is clicked
uk: Здійснювати пошук у спливаючому вікні при клацанні середньою кнопкою мишки

en: Whether to query in the floating window, or in the main window. Query is activated by the user clicking the middle mouse button on the notification area icon.
uk: Здійснювати пошук у спливаючому або ж у головному вікні. Відбувається, коли користувач натискає середню кнопку миші на іконці у області сповіщень.

en: Pronounce the word when it pops up.
uk: Промовляти слово при появі спливаючого вікна.

en: Pronounce the word when the floating window pops up.
uk: Промовляти слово при появі спливаючого вікна.

en: Maximum window-width
uk: Максимальна ширина вікна

en: The maximum width of the floating stardict window.
uk: Максимальна ширина плаваючого вікна Зоряного словника.

en: Maximum window-height
uk: Максимальна висота вікна

en: The maximum height of the floating stardict window.
uk: Максимальна висота плаваючого вікна Зоряного словника.

en: whether to lock the window or not
uk: чи закріплювати вікно

en: Whether to lock the floating window or not. While locked, the window will not disappear.
uk: Закріплювати спливаюче вікно. Коли вікно закріплене, воно не зникатиме.

en: lock position (x)
uk: Позиція закріплення по x

en: the window's x position while locked.
uk: позиція вікна по x, коли воно закріплене.

en: lock position (y)
uk: Позиція закріплення по у

en: the window's y position while locked.
uk: позиція вікна по y, коли воно закріплене.

en: Dictionary order
uk: Порядок словників

en: List the dictionaries in order.
uk: Показати словники по порядку.

en: Dictionary configuration XML
uk: XML з конфігурацією словника

en: Save the dictionary management configuration.
uk: Зберегти конфігурацію керування словниками.

en: Tree Dictionary order
uk: Порядок ієрархічних словників

en: List the tree dictionaries in order.
uk: Показати ієрархічні словники по порядку.

en: Disabled tree dictionaries list
uk: Список вимкнених ієрархічних словників

en: List the tree dictionaries which are disabled.
uk: Показати відімкнені ієрархічні словники.

en: Plug-in order
uk: Порядок додатків

en: List the plugins in order.
uk: Показати додатки по порядку.

en: Disabled plugins list
uk: Список вимкнених додатків

en: List the plugins which are disabled.
uk: Показати вимкнені додатки.

en: XDXF data parsing plug-in is not found!
uk: Додаток для розбору даних XDXF·не знайдене!

en: PowerWord data parsing plug-in is not found!
uk: Додаток·для·розбору·даних·PowerWord не·знайдене!

en: Wiki data parsing plug-in is not found!
uk: Додаток для розбору даних Wiki·не знайдене!

en: HTML data parsing plug-in is not found!
uk: Додаток для розбору даних у HTML·не знайдене!

en: WordNet data parsing plug-in is not found!
uk: Додаток для розбору даних WordNet·не знайдене!

en: <span foreground="red">[Missing Image]</span>
uk: <span foreground="red">[Зображення відсутнє]</span>

en: Unknown data type, please upgrade StarDict!
uk: Невідомий тип даних, оновіть Зоряний Словник, будь ласка!

en: Hide the main window, do not show splash screen
uk: Ховати вікно при старті, не показувати заставку

en: Start a new instance of stardict
uk: Запустити нову копію Зоряного словника

en: Quit an existing instance of stardict
uk: Закрити запущений Зоряний словник

en: Default Group
uk: Типова група

en: Only level %d user can choose this dictionary!
uk: Лише користувач рівня %d може вибрати цей словник!

en: You can only choose %d dictionaries.
uk: Ви можете вибрати лише %d словник(и).

en: Dictionary Name
uk: Назва словника

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Browse Dictionaries
uk: Переглянути словники

en: These settings will take effect the next time you run StarDict.
uk: Ці налаштування вступлять у силу тільки після перезапуску Зоряного словника.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: <span foreground="red">Query Dict</span>
uk: <span foreground="red">Зробити запит по словнику</span>

en: <span foreground="red">Scan Dict</span>
uk: <span foreground="red">Словники для сканування</span>

en: Virtual Dictionary
uk: Віртуальний словник

en: Network Dictionary
uk: Мережний словник

en: Network
uk: Мережа

en: You can have multiple groups of dictionaries, such as "Study English", "Learn German", and switch them instantly.
uk: Ви можете мати декілька груп словників, такі як "Вивчення англійської", "Вивчення німецької", та перемикатися між ними миттєво.

en: The Query Dict will show in the main window, the Scan Dict will show in the floating window.
uk: Словники для запитів показуються у головному вікні, словники для сканування - у плаваючому.

en: Dictionary Information
uk: Інформація про словник

en: Author
uk: Автор

en: Email
uk: Адреса

en: Website
uk: Сайт

en: Description
uk: Опис

en: Date
uk: Дата

en: File name
uk: Ім'я файлу

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Are you sure you want to delete this group of dictionaries?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю групу словників?

en: Are you sure you want to delete this sub-group of dictionaries?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю підгрупу словників?

en: New dict group
uk: Нова група словників

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: Add dictionary
uk: Додати словник

en: Add
uk: Додати

en: Delete
uk: Видалити

en: Information
uk: Інформація

en: Move to top
uk: Перенести догори

en: Move up
uk: Посунути вгору

en: Move down
uk: Посунути вниз

en: Move to bottom
uk: Перенести додолу

en: D_ict List
uk: _Список словників

en: Manage _Dict
uk: Керування словниками

en: T_ree dictionaries
uk: _Ієрархічні словники

en: _Network dictionaries
uk: _Мережні словники

en: _Show information
uk: _Показати інформацію

en: Select _All
uk: Вибрати _всі

en: _Unselect all
uk: _Зняти вибір з усіх

en: Visit
uk: Відвідайте

en:  to download dictionaries!
uk:  для завантаження словників!

en: Upgrade Now!
uk: Оновити зараз!

en: Manage Dictionaries
uk: Керування словниками

en: Synonym word count
uk: Кількість синонімів

en: Download Now!
uk: Завантажити зараз!

en: Scan
uk: Слідкувати

en: Quit
uk: Вихід

en: _Scan
uk: _Слідкувати

en: _Quit
uk: _Вихід

en: StarDict - Scanning
uk: Зоряний словник - слідкування за виділеним

en: <Not Found!>
uk: <Не знайдено!>

en: Fuzzy query
uk: Нечіткий пошук

en: has succeeded.
uk: вдалий.

en: Found 1 word:
uk: Знайдене 1-е слово:

en: Found %d words:
uk: Знайдено %d слів:

en: Query in the main window
uk: Шукати у головному вікні

en: Save to file
uk: Зберегти у файлі

en: Pronounce the word
uk: Промовити слово

en: Stop selection-scanning
uk: Зупинити відслідковування виділеного

en: Help
uk: Довідка

en: Lock floating window
uk: Закріпити спливаюче вікно

en: _Copy
uk: С_копіювати

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Query
uk: _Шукати

en: _Play
uk: Про_грати

en: Clear the search box
uk: Очистити рядок запиту

en: Show the main menu (Alt+M)
uk: Показати головне меню (Alt+M)

en: Pr_eferences
uk: На_лаштування

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про програму

en: List
uk: Список

en: Result
uk: Результат

en: Full-Text Translation
uk: Повнотекстовий переклад

en: Tree
uk: Ієрархія

en: Choose dict group
uk: Вибрати шрифт для словника

en: Next word (Alt+Down)
uk: Наступне слово (Alt+Down)

en: Previous word (Alt+Up)
uk: Попереднє слово (Alt+Up)

en: Enable Net Dict
uk: Дозволити мережний словник

en: Show the word list
uk: Показати список зі словами

en: Hide the word list
uk: Сховати список зі словами

en: Copy
uk: Скопіювати

en: Save to file (Alt+E)
uk: Зберегти у файлі (Alt-E)

en: Print
uk: Надрукувати

en: Search in the definition text (Ctrl+F)
uk: Пошук у тексті визначення (Ctrl+F)

en: Warning! No dictionary is loaded.
    Please go to StarDict's website, download some dictionaries:
    %s%s%s and put them in %s.
uk: Увага! Жоден словник не завантажений.
    Будь ласка, завантажте їх зі сайту Зоряного словника:
    %s%s%s і збережіть їх у %s.

en:        Welcome to StarDict
    StarDict is a Cross-Platform and international dictionary written in Gtk. It has powerful features, such as "Glob-style pattern matching," "Scan selected word," "Fuzzy query" and "Full-text search".
    
           Here is an introduction to using StarDict:
    
           1. Glob-style pattern matching
           You can input strings containing '*' (wildcard) and '?' (joker) as the pattern. '*' matches an arbitrary, possibly empty, string, and '?' matches an arbitrary character. After pressing Enter, the words that match this pattern will be shown in the list.
           2. Regular expressions matching
           You can input strings as Perl-compatible regular expressions with a beginning ":" character as the identifier. After pressing Enter, the words that match this regex will be shown in the list.
           3. Fuzzy query
           When you can't remember how to spell a word exactly, you can try StarDict's Fuzzy query. It uses "Levenshtein Edit Distance" to compute the similarity between two words, and gives the match results which are most similar to the word that you input. To create a fuzzy query, just input the word with a beginning "/", and then press Enter.
           4. Full-text search
           Full-text search searches for a word in the data. To create a Full-text search, just input the word with a beginning "|", and then press Enter. For example, "|ab cd" searches data which contain both "ab" and "cd". If the words contain Space character, you can use "\ ", such as "|apple\ pie", other escaping characters are "\\" for '\', "\t" for Tab and "\n" for new line.
           5. Special character search
           If your words contain special characters, you can use '\' to escape it, for example, "a\*b\?" searches "a*b?", "\/abc" searches "/abc".
           6. Scan the selected word
           Turn on the check button at the bottom-left corner of the StarDict window to activate this feature. When this feature is on, StarDict will automatically look up words, phrases, and Chinese characters in other applications. Just highlight a word or phrase with your mouse, and a floating window will pop up showing the definition of the selected word.
           7. Dictionary management
           Click the "Manage dictionaries" button at the bottom-right corner of the window to access the dictionary management dialog. From here, you can disable some dictionaries that you don't need, and set the dictionaries' querying order.
    
    
           Statement: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without the warranty that the word spelling, definition, and phonetic information are correct.
uk:        Ласкаво просимо у Зоряний словник
           Зоряний словник це крос-платформний міжнародний словник написаний на Gtk. Він володіє рядом могутніх особливостей, таких як "пошук по шаблону", "слідкування за виділеними словами", "нечіткий пошук" і т.ін.
    
           Наведемо список основних можливостей та їх застосування:
    
           1. Пошук по шаблону
           Користувач може вводити слова з символами '*' (будь-яка послідовність будь-яких символів) та '?' (будь-який символ) у якості шаблону. '*' відповідає будь-якому шматку тексту, можливо порожньому, '?' відповідає будь-якому одному символу. Після натиснення клавіші Enter, відповідні шаблону слова будуть відображені у списку слів.
           2. Пошук по регулярному виразу
           Ви можете використовувати регулярні вирази у стилі Perl якщо вони починаються з символу ":". Після натиснення клавіші Ввід, відповідні шаблону слова будуть відображені у списку слів.
           3. Нечіткий пошук
           Якщо ви ніяк не пригадаєте точне написання слова, ви можете скористатися нечітким пошуком. Він використовує Льовенштайновський алгоритм для підрахунку подібності двох слів та видає слова що найбільше підходять введеному запиту. Для використовування цієї можливості запит повинен починатися з "/".
           4. Повнотекстовий пошук
           Повнотекстовий пошук призначений для пошуку по даним. Для створення повнотекстового пошуку, вставте символ "|" на початку рядка і натисніть Ввід. Наприклад, "|ab cd" шукатиме дані які містять і "ab" і "cd". Якщо слово містить пробіл, ви можете використати "\ ", наприклад "|apple\ pie", інші спеціальні послідовності: "\\" для символу '\', "\t" для символу табуляції і"\n" для символу нового рядка.
           5. Пошук спеціальних символів
           Якщо ваше слово містить спеціальні символи,  ви можете використати '\' для екранування, для прикладу, "a\*b\?" шукатиме "a*b?", "\/abc" шукатиме "/abc".
           6. Слідкування за виділеним текстом
           Вмикається кнопкою у лівому нижньому кутку головного вікна. Користувач може користуватися мишкою, для виділення слова/слів у вікнах інших програм (працює через подвійне клацання по тексту та і через виділення лівою кнопкою мишки), спливаюче вікно з'являється біля виділеного тексту та відображає переклад цього слова.
           7. Керування словниками
           Для відображення діалогу управління словниками, натисніть кнопку "Керування словниками" у правому нижньому кутку. Тут можна вимкнути словники які не потрібні та встановити порядок використання словників при пошуку.
    
    
           Заява: Ця програма розповсюджується з надією що вона буде корисною, але БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, без зобов'язань відносного того, що написання, визначення та фонетика слів вірна.

en: Found no words matching this pattern!
uk: Не знайдено слів, які б відповідали шаблону!

en: Found no words matching this regular expression!
uk: Не знайдено слів, які б відповідали цьому регулярному виразу!

en: There are too many spelling errors :-(
uk: Занадто багато помилок правопису :-(

en: There are no dictionary articles containing this word. :-(
uk: Немає жодної словникової статті з цим словом. :-(

en: The text "%s" was not found.
uk: Слово "%s" не знайдено.

en: _Pronounce
uk: _Промовити

en: <b>Full-Text Translation</b>
uk: <b>Повнотекстовий переклад</b>

en: To
uk: у

en: _Translate
uk: _Перекласти

en: Powered by -
uk: Підтримується -

en: Please input some words to translate.
uk: Будь ласка, введіть декілька слів для перекладу.

en: Connecting...
uk: З’єднання...

en: Scan the selection
uk: Слідкувати за виділеним

en: Show info
uk: Показати підказку

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Manage dictionaries
uk: Керування словниками

en: Go to the StarDict website
uk: Відвідати сайт Зоряного словника

en: Search an Internet dictionary - Right button: website list
uk: Пошукати в мережних словниках. Права кнопка: список пошукових сайтів.

en: %s
    
    <b>Author:</b>	%s
    <b>Website:</b>	%s
    <b>Filename:</b>	%s
uk: %s
    
    <b>Автор:</b>	%s
    <b>Майданчик:</b>	%s
    <b>Назва файлу:</b>	%s

en: <b>Virtual Dictionary</b>
uk: <b>Віртуальний словник</b>

en: <b>Network Dictionary</b>
uk: <b>Мережний словник</b>

en: <b>Special Dictionary</b>
uk: <b>Спеціальний словник</b>

en: <b>TTS Engine</b>
uk: <b>Двигун Текст-У-Мову</b>

en: <b>Data Parsing Engine</b>
uk: <b>Двигун розбору даних</b>

en: <b>Misc</b>
uk: <b>Різне</b>

en: Plug-in Name
uk: Назва додатку

en: Configure Pl_ug-in
uk: Налаштувати _додаток

en: <b>Plug-in Details</b>
uk: <b>Подробиці додатку</b>

en: Manage Plugins
uk: Керування додатками

en: Scan Selection
uk: Слідкувати за виділеним

en: Font
uk: Шрифт

en: Cache
uk: Кеш

en: Export
uk: Експорт

en: Sound
uk: Звук

en: Article rendering
uk: Відображення статті

en: Net Dict
uk: Мережний словник

en: Input
uk: Ввід

en: Options
uk: Параметри

en: Search website
uk: Пошук в Інтернеті

en: Dictionary
uk: Словник

en: Main window
uk: Головне вікно

en: Notification area icon
uk: Іконка для області сповіщень

en: Floating window
uk: Спливаюче вікно

en: Categories
uk: Категорії

en: _Only scan while the modifier key is being pressed.
uk: Слідкувати _лише при натиснутій спеціальній клавіші.

en: H_ide floating window when modifier key released.
uk: _Ховати спливаюче вікно при відпусканні спеціальної клавіші.

en: Scan modifier _key:
uk: Слідкувати зі спеціальною _клавішею:

en: _Scan clipboard.
uk: _Сканувати вміст кишені.

en: Choose dictionary font
uk: Вибрати шрифт для словника

en: Choose
uk: Вибрати

en: Dictionary font
uk: Шрифт словника

en: _Use custom font.
uk: _Задіяти шрифт користувача.

en: Dictionary _font:
uk: _Шрифт словника:

en: Create c_ache files to speed up loading.
uk: Створити кеш для пришвидшення запуску.

en: _Sort word list by collation function.
uk: _Сортувати список слів за допомогою функції порівняння.

en: 	Collation _function:
uk: 	_Функція порівняння:

en: After enabled collation, when load the dictionaries for the first time, it will take some time for sorting, please wait for a moment.
uk: При дозволеній функції порівняння, перше завантаження файлів займе деякий час.

en: C_lean all cache files
uk: Очистити всі файли кешу

en: Open file...
uk: Відкрити файл...

en: _Only export words.
uk: _Експортувати лише слова.

en: File name:
uk: Ім'я файлу:

en: _Browse...
uk: _Переглянути...

en: Default
uk: Типово

en: RealPeopleTTS search path:
uk: Шлях до RealPeopleTTS:

en: Account
uk: Рахунок

en: _User Name:
uk: Ім’я користувача:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Please input the password.
uk: Введіть пароль.

en: Register
uk: Регістр

en: _Email:
uk: Ел. пошта:

en: Please input the user name.
uk: Введіть ім’я користувача.

en: Please input the email.
uk: Введіть адресу ел. пошти.

en: Please input a valid email.
uk: Введіть дійсну адресу ел. пошти.

en: Enable _network dictionaries.
uk: Дозволити мережні словники.

en: StarDict server:
uk: Сервер Зоряного словника:

en: Port:
uk: Порт:

en: Account:
uk: Рахунок:

en: _Register an account
uk: _Зареєструвати рахунок

en: _Search while typing.
uk: Шукати при наборі.

en: Word change _timeout:
uk: _Затримка зміни слова:

en: Show the _first word when not found.
uk: Показувати перше слово якщо нічого не знайдено.

en: _Auto run StarDict after boot.
uk: Автозапускати StarDict після завантаження.

en: Hide main window when _starting StarDict.
uk: Ховати головне вікно при _старті Зоряного словника.

en: _Use open main window hotkey: Ctrl+Alt+Z.
uk: _Відкрити головне вікно при комбінації: Ctrl+Alt+Z.

en: _Transparency:
uk: Прозорість

en: Website Name
uk: Назва сайту

en: Website link
uk: Адреса сайту

en: Website search link
uk: Пошукове посилання на сайт

en: Please input the website name.
uk: Введіть назву сайту.

en: Please input the website link.
uk: Введіть адресу сайту.

en: Please input the website search link.
uk: Введіть посилання на пошук на сайті.

en: _Pronounce the word when it pops up.
uk: _Промовляти слово при появі спливаючого вікна.

en: _Show floating window if word not found.
uk: _Показувати плаваюче віконечко якщо слово не знайдено.

en: Max window _width:
uk: Максимальна _ширина вікна:

en: (default:320)
uk: (типово:320)

en: Max window hei_ght:
uk: Максимальна _висота вікна:

en: (default:240)
uk: (типово:240)

en: _Use custom background color:
uk: _Задіяти колір тла вибраний користувачем:

en: Cat_egories:
uk: _Категорії:

en: Loading
uk: Завантаження

en: Real People TTS
uk: Real People ТуМ

en: Command TTS
uk: Команда ТуМ

en: Full-text Search
uk: Повнотекстовий пошук

en: Search
uk: Пошук

en: Full-text search...
uk: Повнотекстовий пошук...

en: Press Enter to list the words that match the pattern.
uk: Натисніть Enter, щоб побачити список слів які відповідають шаблону.

en: Fuzzy query...
uk: Нечіткий пошук...

en: StarDict is already running. Using the running process.
uk: Зоряний словник вже запущено. Використовується існуючий процес.

en: - Lookup words
uk: - Слідкувати за словами

en: Options parsing failed: %s
uk: Не вдалося розібрати параметри: %s

en: Arabic
uk: Арабська

en: Chinese
uk: Китайська

en: Dutch
uk: Голландська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Russian
uk: Російська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Chinese (Simplified)
uk: Китайська (Спрощена)

en: Chinese (Traditional)
uk: Китайська (Традиційна)

note: name,                         srclangs,            tgtlangs,            tgtlangs2,        website_name,   website_url
en: Google Translate
uk: Перекласти Ґуґлом

en: Yahoo Translate
uk: Перекласти Яхою

en: Excite Japan Translate
uk: Перекласти Японським Excite

en: Authentication denied: %s
uk: Відмовлено у автентифікації: %s

en: Register failed: %s
uk: Не вдалося зареєструватися: %s

en: Register success!
uk: Реєстрація вдалася!

en: You haven't setup the account. Please open the "Net Dict" page in the Preferences dialog and register an account first.
uk: Ви не зареєстрували рахунок. Будь ласка, відкрийте сторінку "Мережний словник" у налаштуваннях і зареєструйте рахунок спочатку.

en: You haven't chosen any dictionaries, please choose some by clicking "Manage Dict"->"Network dictionaries"->"Add".
uk: Ви не вибрали жодного словника. Будь ласка, виберіть якісь клацнувши на "Керування словниками"->"Мережні словники"->"Додати".

en: Sorting, please wait...
uk: Сортування, зачекайте, будь ласка...

en: Can not load image. %s
uk: Не можу завантажити зображення. %s

en: User Dict
uk: Словник користувача

en: User virtual dictionary.
uk: Віртуальні словники користувача.

en: Show the user dictionary.
uk: Показати словник користувача.

en: Dict.cn configuration
uk: Конфігурація словника Dict.cn

en: Query by XML API.
uk: Запит по XML API.

en: Query by HTML API.
uk: Запит по HTML API.

en: Dict.cn network dictionary.
uk: Мережний словник Dict.cn

en: Query result from Dict.cn website.
uk: Hезультат запиту з Dict.cn.

en: Espeak TTS configuration
uk: Конфігурація Espeak ТуМ

en: Voice type:
uk: Тип голосу:

en: Espeak TTS.
uk: Espeak ТуМ.

en: Pronounce words by Espeak TTS engine.
uk: Промовляти слова за допомогою Espeak ТуМ.

en: Espeak TTS
uk: Espeak TуМ

en: Festival TTS configuration
uk: Конфігурація Festival ТуМ

en: Pronounce words by Festival TTS engine.
uk: Промовляти слова за допомогою Festival TTS.

en: [not a printable character]
uk: [символ не є знаком]

en: General Character Properties
uk: Загальні властивості символа

note: character category
en: Unicode category:
uk: Категорія унікоду:

en: Canonical decomposition:
uk: Канонічна декомпозиція:

en: Various Useful Representations
uk: Різноманітні корисні представлення

en: C octal escaped UTF-8:
uk: UTF-8 як вісімковий код для Сі:

en: XML decimal entity:
uk: Десяткове значення для XML:

en: XML hexadecimal entity:
uk: Шістнадцяткове значення для XML:

en: Alias names:
uk: Інші назви:

en: Notes:
uk: Примітки:

en: See also:
uk: Дивись також:

en: Approximate equivalents:
uk: Приблизні еквіваленти:

en: Equivalents:
uk: Еквіваленти:

en: Annotations and Cross References
uk: Анотації і перехресні посилання

en: Definition in English:
uk: Визначення в англійській:

en: Mandarin Pronunciation:
uk: Мандаринська вимова:

en: Cantonese Pronunciation:
uk: Кантонська вимова:

en: Japanese On Pronunciation:
uk: Японська вимова Он:

en: Japanese Kun Pronunciation:
uk: Японська вимова Кан:

en: Tang Pronunciation:
uk: Вимова Танг:

en: Korean Pronunciation:
uk: Корейська вимова:

en: CJK Ideograph Information
uk: Інформація про ідеограми CJK

en: Gucharmap virtual dictionary.
uk: Віртуальний словник Gucharmap.

en: Show information about Unicode characters.
uk: Показувати інформацію про символи Унікоду.

en: HTML data parsing
uk: Розбір даних HTML

en: HTML data parsing engine.
uk: Двигун розбору даних HTML.

en: Parse the HTML data.
uk: Розібрати дані HTML.

en: Man configuration
uk: Конфігурація man

en: Man virtual dictionary.
uk: Віртуальний словник man.

en: Show the man pages.
uk: Показувати сторінки системної довідки (man)

en: PowerWord data parsing
uk: Розбір даних PowerWord

en: PowerWord data parsing engine.
uk: Двигун розбору даних PowerWord.

en: Parse the PowerWord data.
uk: Розібрати дані PowerWord.

en: Error: Open file %s failed!
uk: Помилка: не вдалося відкрити файл %s!

en: QQWry configuration
uk: Конфігурація QQWry

en: You can update the QQWry.Dat file from this website:
    http://www.cz88.net
uk: Ви можете оновити файл QQWry.Dat з цього сайту:
    http://www.cz88.net

en: Error: File %s not found!
    You can download it from this website:
    http://www.cz88.net
uk: Помилка: Файл %s не знайдено!
    Ви можете завантажити його з сайту:
    http://www.cz88.net

en: Show QQWry IP information.
uk: Показувати інформацію QQWry про IP.

en: SAPI TTS configuration
uk: Конфігурація SAPI ТуМ

en: TTS voice engine
uk: Двигун ТуМ (Текст-у-Мову, TTS)

en: Voice :
uk: Голос:

en: Volume :
uk: Гучність:

en: Rate :
uk: Рейт :

en: Input the test text:
uk: Введіть текст для перевірки:

en: SAPI TTS
uk: SAPI ТуМ

en: SAPI TTS.
uk: SAPI ТуМ.

en: Pronounce words by SAPI TTS engine.
uk: Проголошувати слова за допомогою двигуна SAPI ТуМ (Текст-у-Мову, TTS).

en: Warning: failure when requesting a spellchecking dictionary for %s language.
uk: Увага: помилка при запиті словника для перевірки правопису для мови %s.

en: Error, no spellchecking dictionary available!
uk: Помилка: відсутній словник для перевірки правопису!

en: Spell check configuration
uk: Конфігурація перевірки правопису

en: _Use custom languages.
uk: _Задіяти вибрані мови.

en: For example: "en_US de"
uk: Для прикладу: "uk_UA ru"

en: Custom languages:
uk: Вибрані мови:

en: Spell Check
uk: Перевірка правопису

en: Spell check virtual dictionary.
uk: Віртуальний словник перевірки правопису.

en: Spell check the input words and show the correct suggestion.
uk: Перевіряє правопис введених слів і радить правильні варіанти.

en: Spelling Suggestion
uk: Підказки з правопису

en: Update information
uk: Інформація про оновлення

en: You are using an old version of StarDict!
uk: Ви використовуєте стару версію Зоряного словника!

en: You are using the newest version of StarDict!
uk: Ви використовуєте найновішу версію Зоряного словника!

en: Latest version information:
uk: Інформація про останню версію:

en: Latest news:
uk: Останні новини:

en: Update Info
uk: Інформація про оновлення

en: Update information.
uk: Інформація про оновлення.

en: Get the update information from the Internet.
uk: Отримати інформацію про оновлення з Інтернету.

en: Visit StarDict website now?
uk: Відвідати сайт Зоряного словника зараз?

en: _Don't show this until the next update.
uk: _Не показувати цього до наступного оновлення.

en: Wiki data parsing
uk: Розбір даних Wiki

en: Wiki data parsing engine.
uk: Двигун розбору даних Wiki.

en: Parse the wiki data.
uk: Розбір даних Wiki.

en: WordNet configuration
uk: Конфігурація WordNet

en: Graphic mode.
uk: Графічний режим.

en: Text mode.
uk: Текстовий режим.

en: WordNet dict rendering
uk: Відображення словників WordNet

en: WordNet dict rendering engine.
uk: Двигун відображення словників WordNet.

en: WordNet data parsing
uk: Розбір даних WordNet

en: WordNet data parsing engine.
uk: Двигун розбору даних WordNet.

en: Parse the WordNet data.
uk: Розібрати дані WordNet.

en: XDXF data parsing
uk: Розбір даних XDXF

en: XDXF data parsing engine.
uk: Двигун розбору даних XDXF.

en: Parse the XDXF data.
uk: Розібрати дані XDXF.
