stellarium-remotecontrol - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Milky Way brightness:
eu: Esne Bidearen distira:

en: Show planet markers
eu: Erakutsi planeten adierazleak

en: Show planet orbits
eu: Erakutsi planeten orbitak

en: Extinction Coefficient:
eu: Itzaltze-koefizientea:

en: Use associated planet and position
eu: Erabili lotutako planeta eta posizioa

en: Andromeda Galaxy
eu: Andromeda galaxia

en: Orion Nebula
eu: Orion izar-lainoa
