stellarium-remotecontrol - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Sirius
gu: વ્યાધ

en: Arcturus
gu: સ્વાતિ

en: Capella
gu: બ્રમ્હહૃદય

en: Vega
gu: અભિજીત

en: Deneb
gu: હંસપુચ્છ

en: Altair
gu: શ્રવણ

en: Aries
gu: મેષ રાશિ

en: Taurus
gu: વૃષભ રાશિ

en: Gemini
gu: મિથુન રાશિ

en: Cancer
gu: કર્ક રાશિ

en: Leo
gu: સિંહ રાશિ

en: Virgo
gu: કન્યા રાશિ

en: Libra
gu: તુલા રાશિ

en: Scorpius
gu: વૃશ્ચિક રાશિ

en: Sagittarius
gu: ધનુ રાશિ

en: Capricornus
gu: મકર રાશિ

en: Aquarius
gu: કુંભ રાશિ

en: Pisces
gu: મીન રાશિ
