stellarium-remotecontrol - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Show planet markers
hy: Ցույց տալ մոլորակների նշիչները

en: Show planet orbits
hy: Ցույց տալ մոլորակների ուղեծիրները

en: Use associated planet and position
hy: Օգտագործել համապատասխան մոլորակը և դիրքը

en: Aries
hy: Խոյ

en: Taurus
hy: Ցուլ

en: Gemini
hy: Երկվորյակներ

en: Cancer
hy: Խեցգետին

en: Leo
hy: Առյուծ

en: Virgo
hy: Կույս

en: Libra
hy: Կշեռք

en: Scorpius
hy: Կարիճ

en: Sagittarius
hy: Աղեղնավոր

en: Capricornus
hy: Այծեղջյուր

en: Aquarius
hy: Ջրհոս

en: Pisces
hy: Ձկներ
