stellarium-remotecontrol - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Show planet markers
si: ග්‍රහලෝක සලකුණු පෙන්වන්න

en: Show planet orbits
si: ග්‍රහලෝක කක්ෂයන් පෙන්වන්න

en: Extinction Coefficient:
si: නෂ්ට සංගුණකය:

en: Use associated planet and position
si: සම්බන්ධිත ග්‍රහලෝක හා ස්ථාන භාවිතා කරන්න

en: Sirius
si: සීරියස්

en: Arcturus
si: ආර්ක්ටුරස්

en: Capella
si: කැපෙල්ලා

en: Vega
si: වේගා

en: Deneb
si: ඩෙනෙබ්

en: Altair
si: අල්ටෙයාර්

en: Andromeda Galaxy
si: ඇන්ඩ්‍රොමීඩා මන්දාකිණිය

en: Aries
si: ඒරියස් (මේෂ)

en: Taurus
si: ටෝරස් (වෘෂභ)

en: Gemini
si: ජෙමිනි (මිථුන)

en: Cancer
si: කැන්සර් (කටක)

en: Leo
si: ලියෝ (සිංහ)

en: Virgo
si: වර්ගෝ (කන්‍යා)

en: Libra
si: ලිබ්රා (තුලා)

en: Scorpius
si: ස්කෝර්පියස් (වෘශ්චික)

en: Sagittarius
si: සැජිටේරියස් (ධනු)

en: Capricornus
si: කැප්රිකෝනස් (මකර)

en: Aquarius
si: ඇක්වේරියස් (කුම්භ)

en: Pisces
si: පීසස් (මීන)
