stellarium-remotecontrol - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Show planet markers
bs: Prikaži oznake planeta

en: Show planet orbits
bs: Prikaži orbite planeta

en: Extinction Coefficient:
bs: Koeficijent prigušenja:

en: Use associated planet and position
bs: Koristi pridruženi planet i položaj

en: Andromeda Galaxy
bs: Galaksija Andromeda

en: Orion Nebula
bs: Orion, maglina
