step - en to et translation catalogue (178 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Data Source
et: Andmeallikas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Range
et: Vahemik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: max:
et: maks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Decrease:
et: Vähendus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Increase:
et: Kasv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Increment:
et: Samm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, lineEditIncrement)
en: 0.1
et: 0,1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: X :
et: X:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Y :
et: Y:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Ranges
et: Vahemikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoX) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoY)
en: auto
et: automaatne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowLines)
en: Show lines
et: Joonte näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowPoints)
en: Show points
et: Punktide näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of digits:
et: Tüvearve:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display precision:
et: Kuvamise täpsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAxes)
en: Show scene axes
et: Stseeni telgede näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showCreationTips)
en: Show tips when creating objects
et: Kohtspikrite näitamine objektide loomisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableOpenGL)
en: Enable OpenGL (EXPERIMENTAL)
et: OpenGL-i lubamine (EKSPERIMENTAALNE)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wikiExternal)
en: Open wikipedia in external browser
et: Wikipedia avamine välise brauseriga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditVolume)
en: The area the gas takes
et: Gaasi hõlmatav ala

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Particle count:
et: Osakeste arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditCount) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditCount)
en: The number of particles of this gas.
et: Gaasi osakeste arv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Concentration:
et: Kontsentratsioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Particle mass:
et: Osakeste mass:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditMass) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditMass)
en: The mass of one particle
et: Iga osakese mass

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Temperature:
et: Temperatuur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mean velocity:
et: Keskmine kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position:
et: Asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Body size:
et: Keha suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Body mass:
et: Keha mass:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Young's modulus:
et: Elastsusmoodul:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Body damping:
et: Sumbuvustegur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, lineEditBodyDamping)
en: 0.3
et: 0,3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Body split counts:
et: Keha tükkide arv:

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a region for %1
et: Klõpsa hiire vasaku nupuga %1 piirkonna
    vasaku ülemise nurga paigutamiseks

en: Create %1
et: Loo %1

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the region for %1
et: Liiguta hiirt ja vabasta vasak nupp %1 piirkonna
    parema alumise nurga paigutamiseks

en: Please fill in the parameters for the gas particles.
et: Palun määra gaasi osakeste parameetrid.

en: %1 named '%2' created
et: Loodi %1 nimega '%2'

en: You are trying to create a very large number of particles. This will make simulation very slow. Do you want to continue?
et: Püüad luua väga palju osakesi. See muudab simulatsiooni väga aeglaseks. Kas tõesti jätkata?

en: Warning - Step
et: Hoiatus - Step

en: Create particles for %1
et: Loo %1 osakesed

en: Back
et: Tagasi

en: Forward
et: Edasi

en: Sync selection
et: Sünkroniseeri valik

en: Follow selection
et: Järgi valikut

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: No current object.
et: Aktiivne objekt puudub.

en: Documentation error
et: Dokumentatsiooni viga

en: Documentation for %1 not available.
et: %1 dokumentatsioon pole kättesaadav.

en: You can help <a href="https://edu.kde.org/step">Step</a> by writing it!
et: Sa võid aidata <a href="https://edu.kde.org/step">Stepi</a> selle kirjutamisega!

en: Palette
et: Palett

en: Pointer
et: Kursor

en: Selection pointer
et: Valikukursor

en: Show text
et: Näita teksti

en: Move end of %1
et: Liiguta %1 otsa

en: can not launch %1
et: %1 käivitamine nurjus

en: error running %1
et: viga %1 töös

en: %1 reported an error (exit status %2):
    %3
et: %1 teatas veast (lõpetamise olek %2):
    %3

en: %1 did not create output file
et: %1 ei loonud väljundfaili

en: can not open temporary file
et: ajutise faili avamine nurjus

en: can not open result file
et: tulemusfaili avamine nurjus

en: Interactive physical simulator
et: Interaktiivne füüsikasimulaator

en: (C) 2007 Vladimir Kuznetsov
et: (C) 2007: Vladimir Kuznetsov

en: Original author
et: Algne autor

en: Code contributions
et: Koodi annetamine

en: Document to open
et: Avatav dokument

en: &Open Tutorial...
et: &Ava õppematerjal...

en: &Open Example...
et: &Ava näidis...

en: Open Down&loaded Example...
et: Ava a&llalaaditud näidis...

en: Share C&urrent Experiment...
et: Ja&ga aktiivset katset...

en: &Download New Experiments...
et: Laa&di alla uusi katseid...

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Undo
et: Võta tagasi

en: &Delete
et: &Kustuta

en: &Run
et: &Käivita

en: Execute the program
et: Käivita programm

en: Run: Execute the program
et: Käivita: käivitab programmi

[ctx: @option:radio]
en: 1x Speed
et: 1x kiirus

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: 2x Speed
et: 2x kiirus

[ctx: @option:radio]
en: 4x Speed
et: 4x kiirus

[ctx: @option:radio]
en: 8x Speed
et: 8x kiirus

[ctx: @option:radio]
en: 16x Speed
et: 16x kiirus

[ctx: filename]
en: untitled.step
et: nimetu.step

en: <new file>
et: <uus fail>

en: Step files (*.step)
et: Stepi failid (*.step)

en: Cannot parse file '%1': %2
et: Faili '%1' parsimine nurjus: %2

en: <open file: %1>
et: <faili avamine: %1>

en: Cannot open file '%1'
et: Faili '%1' avamine nurjus

en: Cannot save file '%1': %2
et: Faili '%1' salvestamine nurjus: %2

en: The experiment has been modified.
    Do you want to save your changes?
et: Katset on muudetud.
    Kas soovid muudatused salvestada?

en: Uploading is still not implemented in kdelibs.
et: Kdelibs ei toeta veel üleslaadimist.

en: Sorry - Step
et: Vabandust - Step

en: &Stop
et: &Stopp

en: &Simulate
et: &Simuleeri

en: Cannot finish this step because local error is greater than local tolerance.
    Please check solver settings and try again.
et: Seda sammu ei saa lõpetada, sest kohalik viga on suurem kui kohalik tolerants.
    Palun kontrolli lahendaja seadistusi ja proovi uuesti.

en: Cannot finish this step because there are collisions which cannot be resolved automatically.
    Please move colliding objects apart and try again.
et: Seda sammu ei saa lõpetada, sest mõningaid kokkupõrkeid ei saa automaatselt lahendada.
    Palun eemalda kokkupõrkavad objektid ja proovi uuesti.

en: Cannot finish this step because of an unknown error.
et: Seda sammu ei saa lõpetada tundmatu vea tõttu.

en: &Undo
et: &Võta tagasi

en: &Undo: %1
et: &Võta tagasi: %1

en: Re&do
et: Tee uuest&i

en: Re&do: %1
et: Tee uuest&i: %1

en: General
et: Üldine

en: Move %1
et: Liiguta %1

en: Press left mouse button to position a center of a %1
et: Klõpsa hiire vasaku nupuga %1 tsentri paigutamiseks

en: Move mouse and release left mouse button to define a radius of the %1
et: Liiguta hiirt ja vabasta vasak nupp %1 raadiuse määramiseks

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a %1
et: Klõpsa hiire vasaku nupuga %1
    vasaku ülemise nurga paigutamiseks

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the %1
et: Liiguta hiirt ja vabasta vasak nupp %1
    parema alumise nurga paigutamiseks

en: Click on the scene to create a first vertex of %1
et: Klõpsa stseenil %1 esimese tipu loomiseks

en: Click on the scene to add new vertex or press Enter to finish
et: Klõpsa stseenil uue tipu lisamiseks või vajuta Enter lõpetamiseks

en: Change solver type
et: Muuda lahendaja tüüpi

en: Change %1.%2
et: Muuda %1.%2

en: Rename %1 to %2
et: Nimeta ümber %1 → %2

en: Property
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: false
et: väär

en: true
et: tõene

en: Properties
et: Omadused

en: Click on the scene to create a %1
et: Klõpsa stseenil objekti %1 loomiseks

en: Please fill in the parameters for %1
et: Palun määra %1 parameetrid.

en: Create items for %1
et: Loo %1 elemente

note: i18n: ectx: label, entry (showCreationTips), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showCreationTips), group (General)
en: Show tips when creating items
et: Kohtspikrite näitamine elementide loomisel

note: i18n: ectx: label, entry (showAxes), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAxes), group (General)
en: Show axes on the scene
et: Telgede näitamine stseenil

note: i18n: ectx: label, entry (floatDisplayPrecision), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (floatDisplayPrecision), group (General)
en: Display precision of double numbers
et: Kompleksarvude kuvamise täpsus

note: i18n: ectx: label, entry (enableOpenGL), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (enableOpenGL), group (General)
en: Use OpenGL to accelerate drawing whenever possible
et: Võimaluse korral OpenGL-i kasutamine kuvamise kiirendamiseks

note: i18n: ectx: label, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser) i18n: ectx: whatsthis, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser)
en: Browse wikipedia in external browser
et: Wikipedia sirvimine välise brauseriga

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
et: Teksti näitamine ikooni kõrval

en: several objects
et: mitut objekti

en: Change %1
et: Muuda %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (simulationToolBar)
en: Simulation Toolbar
et: Simulatsiooniriba

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
et: &Näited

note: i18n: ectx: Menu (simulation)
en: &Simulation
et: &Simulatsioon

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
et: Töökii&rus

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
et: &Paneelid

en: Click to enter text
et: Klõpsa teksti sisestamiseks

en: &Color
et: &Värv

en: &Bold
et: &Rasvane

en: &Italic
et: &Kaldkiri

en: &Underline
et: Alla&joonitud

en: Align &Left
et: Joondus &vasakule

en: Align C&enter
et: Joondus k&eskele

en: Align &Right
et: Joondus &paremale

en: Align &Justify
et: Rööp&joondus

en: &Align
et: &Joondus

en: Font &Size
et: Fondi &suurus

en: Edit %1
et: Muuda %1

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg)
et: Pildid (*.png *.jpg *.jpeg)

en: Cannot parse file '%1'
et: Faili '%1' parsimine nurjus

en: Cannot find latex installation. You need 'latex', 'dvips' and 'gs' executables installed and accessible from $PATH
et: LaTeXi paigaldust ei leitud. Paigaldatud peavad olema käivitatavad failid 'latex', 'dvips' ja 'gs' ning need peavad asuma otsinguteel (PATH)

en: Cannot compile LaTeX formula: %1
et: LaTeXi valem kompileerimine nurjus: %1

en: Cannot parse result image
et: Tulemuspildi parsimine nurjus

en: Object name
et: Objekti nimi

en: Property name
et: Omaduse nimi

en: Vector index
et: Vektori indeks

en: [not configured]
et: [pole seadistatud]

en: Edit properties of %1
et: Muuda %1 omadusi

en: Clear graph %1
et: Puhasta graafik %1

en: Decrease controller %1
et: Vähenda %1 kontrollerit

en: Increase controller %1
et: Suurenda %1 kontrollerit

en: Change controller %1
et: Muuda %1 kontrollerit

en: Clear tracer %1
et: Puhasta %1 trajektoor

[ctx: Object list]
en: World
et: Maailm

en: Press left mouse button to position first end of a %1
    then drag and release it to position the second end
et: Klõpsa hiire vasaku nupuga objekti %1 esimese otsa paigutamiseks,
    seejärel lohista hiirt ja vabasta nupp teise otsa juures

en: Release left mouse button to position second end of the %1
et: Vabasta hiire vasak nupp objekti %1 teise otsa paigutamiseks

en: Delete %1
et: Kustuta %1

en: Delete several items
et: Kustuta mitu elementi

en: <no object>
et: <objekt puudub>

en: <unnamed>
et: <nimetu>

en: Simulate %1 → %2
et: Simuleeri %1 → %2

en: Cut %1
et: Lõika %1

en: Cut several items
et: Lõika mitu elementi

en: Pasted %1
et: Asetati %1

en: Pasted several items
et: Asetati mitu elementi

en: Objects under mouse:
et: Objektid hiire all:

en: ... (1 more item) | ... (%1 more items)
et[0]: ... (veel %1 element)
et[1]: ... (veel %1 elementi)
