step - en to et translation catalogue (179 entries)

[ctx: name]
en: world1
et: maailm1

[ctx: name]
en: polygon1
et: hulknurk1

[ctx: name]
en: polygon2
et: hulknurk2

[ctx: name]
en: polygon3
et: hulknurk3

[ctx: name]
en: polygon4
et: hulknurk4

[ctx: name]
en: gas1
et: gaas1

[ctx: name]
en: graph1
et: graaf1

[ctx: name]
en: disk1
et: ketas1

[ctx: name]
en: solver1
et: lahendaja1

[ctx: name]
en: particle1
et: osake1

[ctx: name]
en: particle2
et: osake2

[ctx: name]
en: weightForce1
et: raskusjõud1

[ctx: name]
en: note1
et: märkus1

[ctx: name]
en: disk2
et: ketas2

[ctx: name]
en: disk4
et: ketas4

[ctx: name]
en: anchor1
et: ankur1

[ctx: name]
en: disk5
et: ketas5

[ctx: name]
en: disk6
et: ketas6

[ctx: name]
en: disk7
et: ketas7

[ctx: name]
en: disk8
et: ketas8

[ctx: name]
en: disk9
et: ketas9

[ctx: name]
en: box1
et: kast1

[ctx: name]
en: world
et: maailm

[ctx: name]
en: spring1
et: vedru1

[ctx: name]
en: chargedParticle1
et: laetudOsake1

[ctx: name]
en: chargedParticle2
et: laetudOsake2

[ctx: name]
en: solver
et: lahendaja

[ctx: name]
en: disk3
et: ketas3

[ctx: name]
en: gasParticle1
et: gaasiosake1

[ctx: name]
en: gasParticle2
et: gaasiosake2

[ctx: name]
en: gasParticle3
et: gaasiosake3

[ctx: name]
en: gasParticle4
et: gaasiosake4

[ctx: name]
en: gasParticle5
et: gaasiosake5

[ctx: name]
en: gasParticle6
et: gaasiosake6

[ctx: name]
en: gasParticle7
et: gaasiosake7

[ctx: name]
en: gasParticle8
et: gaasiosake8

[ctx: name]
en: gasParticle9
et: gaasiosake9

[ctx: name]
en: gasParticle10
et: gaasiosake10

[ctx: name]
en: gasParticle11
et: gaasiosake11

[ctx: name]
en: gasParticle12
et: gaasiosake12

[ctx: name]
en: gasParticle13
et: gaasiosake13

[ctx: name]
en: gasParticle14
et: gaasiosake14

[ctx: name]
en: gasParticle15
et: gaasiosake15

[ctx: name]
en: gasParticle16
et: gaasiosake16

[ctx: name]
en: gasParticle17
et: gaasiosake17

[ctx: name]
en: gasParticle18
et: gaasiosake18

[ctx: name]
en: gasParticle19
et: gaasiosake19

[ctx: name]
en: gasParticle20
et: gaasiosake20

[ctx: name]
en: meter1
et: mõõdik1

[ctx: name]
en: meter2
et: mõõdik2

[ctx: name]
en: note3
et: märkus3

[ctx: name]
en: meter3
et: mõõdik3

[ctx: name]
en: note2
et: märkus2

[ctx: name]
en: note5
et: märkus5

[ctx: name]
en: meter4
et: mõõdik4

[ctx: name]
en: note4
et: märkus4

[ctx: name]
en: note6
et: märkus6

[ctx: name]
en: note7
et: märkus7

[ctx: name]
en: graph2
et: graaf2

[ctx: HTML:p]
en: Position - time
et: Asukoht - aeg

[ctx: name]
en: spring2
et: vedru2

[ctx: name]
en: controller1
et: kontroller1

[ctx: HTML:p]
en: Lissajous curve
et: Lissajous' kõver

[ctx: name]
en: linearMotor1
et: lineaarmootot1

[ctx: name]
en: linearMotor2
et: lineaarmootot2

[ctx: name]
en: linearMotor3
et: lineaarmootot3

[ctx: HTML:p]
en: Example image:
et: Näidispilt:

[ctx: name]
en: Body
et: Keha

[ctx: name]
en: Disk
et: Ketas

[ctx: name]
en: Spring
et: Vedru

[ctx: name]
en: Graph
et: Graaf

[ctx: name]
en: CircularMotor
et: Ringmootor

[ctx: name]
en: Velocity
et: Kiirus

[ctx: name]
en: Acceleration
et: Kiirendus

[ctx: name]
en: softBody1
et: elastneKeha1

[ctx: name]
en: softBodyParticle1
et: elastseKehaOsake1

[ctx: name]
en: softBodyParticle2
et: elastseKehaOsake2

[ctx: name]
en: softBodyParticle3
et: elastseKehaOsake3

[ctx: name]
en: softBodyParticle4
et: elastseKehaOsake4

[ctx: name]
en: softBodyParticle5
et: elastseKehaOsake5

[ctx: name]
en: softBodyParticle6
et: elastseKehaOsake6

[ctx: name]
en: softBodyParticle7
et: elastseKehaOsake7

[ctx: name]
en: softBodyParticle8
et: elastseKehaOsake8

[ctx: name]
en: softBodyParticle9
et: elastseKehaOsake9

[ctx: name]
en: softBodyParticle10
et: elastseKehaOsake10

[ctx: name]
en: softBodyParticle11
et: elastseKehaOsake11

[ctx: name]
en: softBodyParticle12
et: elastseKehaOsake12

[ctx: name]
en: softBodyParticle13
et: elastseKehaOsake13

[ctx: name]
en: softBodyParticle14
et: elastseKehaOsake14

[ctx: name]
en: softBodyParticle15
et: elastseKehaOsake15

[ctx: name]
en: softBodyParticle16
et: elastseKehaOsake16

[ctx: name]
en: softBodySpring1
et: elastseKehaVedru1

[ctx: name]
en: softBodySpring2
et: elastseKehaVedru2

[ctx: name]
en: softBodySpring3
et: elastseKehaVedru3

[ctx: name]
en: softBodySpring4
et: elastseKehaVedru4

[ctx: name]
en: softBodySpring5
et: elastseKehaVedru5

[ctx: name]
en: softBodySpring6
et: elastseKehaVedru6

[ctx: name]
en: softBodySpring7
et: elastseKehaVedru7

[ctx: name]
en: softBodySpring8
et: elastseKehaVedru8

[ctx: name]
en: softBodySpring9
et: elastseKehaVedru9

[ctx: name]
en: softBodySpring10
et: elastseKehaVedru10

[ctx: name]
en: softBodySpring11
et: elastseKehaVedru11

[ctx: name]
en: softBodySpring12
et: elastseKehaVedru12

[ctx: name]
en: softBodySpring13
et: elastseKehaVedru13

[ctx: name]
en: softBodySpring14
et: elastseKehaVedru14

[ctx: name]
en: softBodySpring15
et: elastseKehaVedru15

[ctx: name]
en: softBodySpring16
et: elastseKehaVedru16

[ctx: name]
en: softBodySpring17
et: elastseKehaVedru17

[ctx: name]
en: softBodySpring18
et: elastseKehaVedru18

[ctx: name]
en: softBodySpring19
et: elastseKehaVedru19

[ctx: name]
en: softBodySpring20
et: elastseKehaVedru20

[ctx: name]
en: softBodySpring21
et: elastseKehaVedru1

[ctx: name]
en: softBodySpring22
et: elastseKehaVedru22

[ctx: name]
en: softBodySpring23
et: elastseKehaVedru23

[ctx: name]
en: softBodySpring24
et: elastseKehaVedru24

[ctx: name]
en: softBodySpring25
et: elastseKehaVedru25

[ctx: name]
en: softBodySpring26
et: elastseKehaVedru26

[ctx: name]
en: softBodySpring27
et: elastseKehaVedru27

[ctx: name]
en: softBodySpring28
et: elastseKehaVedru28

[ctx: name]
en: softBodySpring29
et: elastseKehaVedru29

[ctx: name]
en: softBodySpring30
et: elastseKehaVedru30

[ctx: name]
en: softBodySpring31
et: elastseKehaVedru1

[ctx: name]
en: softBodySpring32
et: elastseKehaVedru32

[ctx: name]
en: softBodySpring33
et: elastseKehaVedru33

[ctx: name]
en: softBodySpring34
et: elastseKehaVedru34

[ctx: name]
en: softBodySpring35
et: elastseKehaVedru35

[ctx: name]
en: softBodySpring36
et: elastseKehaVedru36

[ctx: name]
en: softBodySpring37
et: elastseKehaVedru37

[ctx: name]
en: softBodySpring38
et: elastseKehaVedru38

[ctx: name]
en: softBodySpring39
et: elastseKehaVedru39

[ctx: name]
en: softBodySpring40
et: elastseKehaVedru40

[ctx: name]
en: softBodySpring41
et: elastseKehaVedru41

[ctx: name]
en: softBodySpring42
et: elastseKehaVedru2

[ctx: name]
en: Solar System
et: Päikesesüsteem

[ctx: name]
en: Sun
et: Päike

[ctx: name]
en: Mercury
et: Merkuur

[ctx: name]
en: Venus
et: Veenus

[ctx: name]
en: Earth
et: Maa

[ctx: name]
en: Mars
et: Marss

[ctx: name]
en: Uranus
et: Uraan

[ctx: name]
en: Neptune
et: Neptuun

[ctx: name]
en: Pluto
et: Pluuto

[ctx: name]
en: World
et: Maailm

[ctx: name]
en: Solver
et: Lahendaja

[ctx: name]
en: softBodyParticle17
et: elastseKehaOsake17

[ctx: name]
en: softBodyParticle18
et: elastseKehaOsake18

[ctx: name]
en: softBodyParticle19
et: elastseKehaOsake19

[ctx: name]
en: softBodyParticle20
et: elastseKehaOsake20

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Tutorial 1</span>
et: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Õppematerjal 1</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:12pt;">Bodies and springs.</span>
et: <span style=" font-size:12pt;">Kehad ja vedrud.</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Position and velocity</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Asukoht ja kiirus</span>

[ctx: HTML:p]
en: - You can change position of any body simply by dragging it.
et: Keha asukohta saab muuta lihtsalt seda lohistades.

[ctx: HTML:p]
en: - Take a look at the Properties panel on the right. Here you can numerically set position and velocity (as well as all other properties) for the current body.
et: - Uuri paremal asuvat omadustepaneeli. Seal saab arvudena määrata aktiivse keha asukohta ja kiiruse ning veel mitmeid omadusi.

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Properties</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Omadused</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Simulation</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Matkimine</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Tutorial 2</span>
et: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Õppematerjal 2</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:12pt;">Controllers and Graphs</span>
et: <span style=" font-size:12pt;">Kontrollerid ja graafid</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Try it</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Proovi seda</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Controller</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Kontroller</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Graph</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Graaf</span>

[ctx: HTML:p]
en: - Create a graph for the velocity of particle1.
et: - Osakese1 kiiruse graafi loomine

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Tutorial 3</span>
et: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Õppematerjal 3</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Angle and angular velocity</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Nurk ja nurkkiirus</span>

[ctx: name]
en: controller2
et: kontroller2

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Tutorial 4</span>
et: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Õppematerjal 4</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:12pt;">Motors and forces</span>
et: <span style=" font-size:12pt;">Mootorid ja jõud</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Linear motor</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Lineaarmootor</span>

[ctx: HTML:p]
en: - A linear motor applies a constant force to a given point on a body.
et:  :Lineaarmootor rakendab ühtlast jõudu keha määratud punktile.

[ctx: HTML:p]
en: - You can change the point of application by dragging the force
et: - Jõu rakendamise kohta saab muuta seda lohistades

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Circular motor</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Ringmootor</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Global forces</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Globaalsed jõud</span>

[ctx: name]
en: box2
et: kast2

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Tutorial 5</span>
et: <span style=" font-size:14pt; font-weight:600;">Õppematerjal 5</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-size:12pt;">Joints</span>
et: <span style=" font-size:12pt;">Liitmikud</span>

[ctx: HTML:p]
en: - Remove anchor1 that fixes position of the box and attach a pin to the corner of the box. Try starting the simulation.
et: - Eemalda ankur1, mis fikseerib kasti asukoha, ja lisa nõel kasti nurka. Püüa matkimist alustada.

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:600;">Joints</span>
et: <span style=" font-weight:600;">Liitmikud</span>

[ctx: HTML:p]
en: <span style=" font-weight:400;">- Joints are objects that attach bodies to each other or to the background.</span>
et: <span style=" font-weight:400;">- Liitmikud on objektid, mis seovad kehasid omavahel või taustaga.</span>

[ctx: HTML:p]
en: - An anchor is a joint that fixes the position of the body.
et: - Ankur on liitmik, mis fikseerib keha asukoha.

[ctx: HTML:p]
en: - A pin is a joint that fixes one point of the body.
et: - Nõel on liitmik, mis fikseerib keha ühe punkti.
