step - en to et translation catalogue (40 entries)

[ctx: anchor.html:title]
en: Anchor
et: Ankur

[ctx: anchor.html:p]
en: Anchor is a joint that fixes position of the body. The body can not move when it has an anchor.
et: Ankur on liitmik, mis fikseerib keha asukoha. Ankruga keha ei saa liikuda.

[ctx: box.html:title]
en: Box
et: Kast

[ctx: box.html:p]
en: A rigid box with a unique name and the following parameters:
et: Jäik kast unikaalse nime ja järgmiste parameetritega:

[ctx: chargedparticle.html:title]
en: Charged Particle
et: Laetud osake

[ctx: chargedparticle.html:p]
en: A zero-sized particle which carries an electric charge. It has a unique name and five parameters:
et: Nullsuurusega osake, mis kannab elektrilaengut. Sel on unikaalne nimi ja viis parameetrit:

[ctx: coulombforce.html:title]
en: Coulomb Force
et: Coulomb'i jõud

[ctx: coulombforce.html:p]
en: Coulomb force is a force of interaction between charged particles.
et: Coulomb'i jõud on laetud osakeste vaheline jõud.

[ctx: coulombforce.html:p]
en: <b>Coulomb's law</b>
et: <b>Coulomb'i seadus</b>

[ctx: coulombforce.html:p]
en: For more details, please refer to the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Coulomb's_law">Coulomb Force</a>.
et: Täpsemalt kõneleb sellest Wikipedia artikkel <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Coulomb's_law">Coulomb's law</a>.

[ctx: disk.html:title]
en: Disk
et: Ketas

[ctx: disk.html:p]
en: A rigid disk with a unique name and the following parameters:
et: Jäik ketas unikaalse nime ja järgmiste parameetritega:

[ctx: gas.html:title]
en: Gas
et: Gaas

[ctx: gasljforce.html:title]
en: Force
et: Jõud

[ctx: gasljforce.html:p]
en: This force simulates the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lennard-Jones_potential">Lennard-Jones potential</a>. There are three parameters for this force:
et: See jõud matkib <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Lennard-Jones_potential">Lennard-Jonesi potentsiaali</a>. Sel jõul on kolm parameetrit:

[ctx: gasljforce.html:p]
en: These parameters are empirical and are usually obtained from experiment or some rough estimation.
et: Need parameetrid on empiirilised ning saadakse tavaliselt katsest või ligikaudsest hinnangust.

[ctx: gasparticle.html:title]
en: Gas Particle
et: Gaasiosake

[ctx: gravitationforce.html:title]
en: Gravitation Force
et: Gravitatsioonijõud

[ctx: gravitationforce.html:p]
en: Gravitational force is an attractive force that act between bodies having mass.
et: Gravitatsioonijõud on külgetõmbejõud massiga kehade vahel.

[ctx: gravitationforce.html:p]
en: <b>Newton's law</b>
et: <b>Newtoni seadus</b>

[ctx: gravitationforce.html:p]
en: <b>General relativity</b>
et: <b>Üldrelatiivsus</b>

[ctx: gravitationforce.html:body]
en: <li>In general relativity gravitation is explained on the basis of curvature of space-time.</li>
et: <li>Üldrelatiivsusteooria seletab gravitatsiooni aegruumi kõveruse alusel.</li>

[ctx: gravitationforce.html:p]
en: For more details, please refer to the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Gravitation">Gravitation Force</a>.
et: Täpsemalt kõneleb sellest Wikipedia lehekülg <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Gravitation">Gravitation Force</a>.

[ctx: linearmotor.html:title]
en: Linear Motor
et: Lineaarmootor

[ctx: linearmotor.html:p]
en: A linear motor produces a linear force along its length.
et: Lineaarmootor rakendab lineaarset jõudu piki oma telge.

[ctx: linearmotor.html:p]
en: You can set the desired linear force for an object by changing the force value in the properties browser.
et: Soovitava objektile rakendatava lineaarjõu saab paika panna omaduste paneelis jõu väärtust muutes.

[ctx: meter.html:title]
en: Meter
et: Mõõdik

[ctx: note.html:title]
en: Note
et: Märkus

[ctx: note.html:p]
en: You can use notes to place text on the canvas of Step.
et: Märkused võimaldavad paigutada Stepi lõuendile teksti.

[ctx: particle.html:title]
en: Particle
et: Osake

[ctx: particle.html:p]
en: A zero-sized particle which has a unique name and four parameters:
et: Nullsuurusega osake, millel on unikaalne nimi ja neli parameetrit:

[ctx: pin.html:title]
en: Pin
et: Nõel

[ctx: pin.html:p]
en: A pin is a joint that fixes a particular point of the body, The body can still move around the pin.
et: Nõel on liitmik, mis fikseerib keha konkreetse punkti. Keha võib siiski ümber nõela liikuda.

[ctx: polygon.html:title]
en: Polygon
et: Hulknurk

[ctx: polygon.html:p]
en: A rigid polygon with a unique name and the following parameters:
et: Jäik hulknurk unikaalse nime ja järgmiste parameetritega:

[ctx: softbody.html:title]
en: Soft body
et: Elastne keha

[ctx: spring.html:title]
en: Spring
et: Vedru

[ctx: spring.html:p]
en: A flexible elastic object to store mechanical energy. It has a unique name and the following parameters:
et: Painduv elastne objekt, mis salvestab mehaanilist energiat. Sel on unikaalne nimi ja järgmised parameetrid:

[ctx: weightforce.html:p]
en: For more details, please refer to the <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Weight">Weight Force</a>.
et: Täpsemalt kõneleb sellest Wikipedia lehekülg <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Weight">Weight Force</a>.

[ctx: world.html:title]
en: World
et: Maailm
