step - en to lt translation catalogue (170 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Data Source
lt: Duomenų šaltinis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Range
lt: Intervalas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Decrease:
lt: Mažinti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Increase:
lt: Didinti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Increment:
lt: Prieaugis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Ranges
lt: Intervalai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoX) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoY)
en: auto
lt: automatiškai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowLines)
en: Show lines
lt: Rodyti linijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowPoints)
en: Show points
lt: Rodyti taškus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of digits:
lt: Skaitmenų kiekis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display precision:
lt: Rodmenų tikslumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAxes)
en: Show scene axes
lt: Scenoje rodyti ašis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showCreationTips)
en: Show tips when creating objects
lt: Objektų kūrimo metu rodyti patarimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableOpenGL)
en: Enable OpenGL (EXPERIMENTAL)
lt: Įgalinti OpenGL (dar neišbaigta)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wikiExternal)
en: Open wikipedia in external browser
lt: Išorinėje naršyklėje atverti Wikipedia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditVolume)
en: The area the gas takes
lt: Dujų užimamas plotas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Particle count:
lt: Dalelių kiekis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditCount) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditCount)
en: The number of particles of this gas.
lt: Dalelių kiekis šiose dujose.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Concentration:
lt: Koncentracija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Particle mass:
lt: Dalelės masė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditMass) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditMass)
en: The mass of one particle
lt: Vienos dalelės masė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Temperature:
lt: Temperatūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mean velocity:
lt: Vidutinis greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position:
lt: Pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Body size:
lt: Kūno dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Body mass:
lt: Kūno masė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Young's modulus:
lt: Jungo modulis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Body damping:
lt: Kūno slopinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Body split counts:
lt: Kūno suskaidymas:

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a region for %1
lt: Kairįjį pelės mygtuką nuspauskite ten,
    kur turėtų būti %1 srities viršutinis kairysis kampas

en: Create %1
lt: Sukurti %1

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the region for %1
lt: Nuvilkite pelę ir atleiskite jos kairįjį mygtuką ten,
    kur turėtų būti %1 srities apatinis dešinysis kampas

en: Please fill in the parameters for the gas particles.
lt: Įveskite dujų dalelių parametrus.

en: %1 named '%2' created
lt: Sukurtas %1, kuris pavadintas „%2“

en: You are trying to create a very large number of particles. This will make simulation very slow. Do you want to continue?
lt: Norima sukurti milžinišką kiekį dalelių. Tai žymiai sulėtins modeliavimo spartą. Vis tiek tęsti?

en: Warning - Step
lt: Įspėjimas — Step

en: Create particles for %1
lt: Kurti daleles, skirtas %1

en: Back
lt: Atgal

en: Forward
lt: Pirmyn

en: Sync selection
lt: Sinchronizuoti išranką

en: Follow selection
lt: Sekti išranką

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: No current object.
lt: Veikiamojo objekto nėra.

en: Documentation error
lt: Dokumentacijos klaida

en: Documentation for %1 not available.
lt: Nėra %1 dokumentacijos.

en: Palette
lt: Paletė

en: Pointer
lt: Rodyklė

en: Selection pointer
lt: Žymėjimo rodyklė

en: Show text
lt: Rodyti tekstą

en: Move end of %1
lt: Perkelti %1 galą

en: can not launch %1
lt: nepavyksta vykdyti %1

en: error running %1
lt: %1 vykdymo klaida

en: %1 reported an error (exit status %2):
    %3
lt: %1 pranešė apie klaidą (%2 baigties būsena):
    %3

en: %1 did not create output file
lt: %1 nesukūrė išvesties failo

en: can not open temporary file
lt: neina atverti laikinojo failo

en: can not open result file
lt: neina atverti rezultatų failo

en: Interactive physical simulator
lt: Interaktyvus fizikos modeliavimas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Code contributions
lt: Talkininkai rašant kodą

en: Document to open
lt: Atvertinas dokumentas

en: &Open Tutorial...
lt: Atverti pa&moką...

en: &Open Example...
lt: Atverti &pavyzdį...

en: Open Down&loaded Example...
lt: Atverti pa&rsiųstą pavyzdį...

en: Share C&urrent Experiment...
lt: Dalintis veikiamuoju &eksperimentu...

en: &Download New Experiments...
lt: Atsiųsti naujų ek&sperimentų...

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: &Delete
lt: &Pašalinti

en: &Run
lt: &Paleisti

en: Execute the program
lt: Paleisti programą

en: Run: Execute the program
lt: Paleisti: paleisti programą

[ctx: @option:radio]
en: 1x Speed
lt: 1⨉ greitis

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: 2x Speed
lt: 2⨉ greičiau

[ctx: @option:radio]
en: 4x Speed
lt: 4⨉ greičiau

[ctx: @option:radio]
en: 8x Speed
lt: 8⨉ greičiau

[ctx: @option:radio]
en: 16x Speed
lt: 16⨉ greičiau

[ctx: filename]
en: untitled.step
lt: bevardis.step

en: <new file>
lt: <naujas failas>

en: Cannot parse file '%1': %2
lt: Failo „%1“ išanalizuoti nepavyko: %2

en: <open file: %1>
lt: <atverti failą: %1>

en: Cannot open file '%1'
lt: Failo „%1“ atverti nepavyko

en: Cannot save file '%1': %2
lt: Failo „%1“ neina įrašyti: %2

en: The experiment has been modified.
    Do you want to save your changes?
lt: Eksperimente yra pakeitimų.
    Įrašyti pakitusį eksperimentą?

en: Uploading is still not implemented in kdelibs.
lt: Išsiuntimas „kdelibs“ modulyje vis dar neįgyvendintas.

en: Sorry - Step
lt: Deja — Step

en: &Stop
lt: &Stabdyti

en: &Simulate
lt: &Modeliuoti

en: Cannot finish this step because local error is greater than local tolerance.
    Please check solver settings and try again.
lt: Vietinė paklaida yra didesnė nei vietinis leistinasis nuokrypis, todėl šis žingsnis nebus užbaigtas.
    Patikrinkite sprendiko nuostatas ir bandykite vėl.

en: Cannot finish this step because there are collisions which cannot be resolved automatically.
    Please move colliding objects apart and try again.
lt: Atsirado automatiškai neišsprendžiamų objektų susidūrimų, todėl šis žingsnis nebus užbaigtas.
    Išskirkite susidūrusius objektus ir bandykite vėl.

en: Cannot finish this step because of an unknown error.
lt: Nežinoma klaida trukdo užbaigti šį žingsnį.

en: &Undo
lt: &Atšaukti

en: &Undo: %1
lt: &Atšaukti: %1

en: Re&do
lt: &Grąžinti

en: Re&do: %1
lt: &Grąžinti: %1

en: General
lt: Normalus

en: Move %1
lt: Perkelti %1

en: Press left mouse button to position a center of a %1
lt: Kairįjį pelės mygtuką nuspauskite ten, kur turėtų būti %1 centras

en: Move mouse and release left mouse button to define a radius of the %1
lt: %1 spindulys bus toks, kiek nuvilksite ir atleisite kairįjį pelės mygtuką

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a %1
lt: Kairįjį pelės mygtuką nuspauskite ten,
    kur turėtų būti %1 viršutinis kairysis kampas

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the %1
lt: Nuvilkite pelę ir atleiskite jos kairįjį mygtuką ten,
    kur turėtų būti %1 apatinis dešinysis kampas

en: Click on the scene to create a first vertex of %1
lt: Pelę scenoje spustelėkite ten, kur turėtų būti %1 pirmoji viršūnė

en: Click on the scene to add new vertex or press Enter to finish
lt: Scenoje spustelėję pelę pridėsite dar vieną viršūnę, o spustelėję klavišą „Įvesti“ — baigsite konstravimą

en: Change solver type
lt: Keisti sprendiko tipą

en: Change %1.%2
lt: Keisti %1.%2

en: Rename %1 to %2
lt: %1 pervadinti į %2

en: Property
lt: Savybė

en: Value
lt: Vertė

en: false
lt: netiesa

en: true
lt: tiesa

en: Properties
lt: Savybės

en: Click on the scene to create a %1
lt: Pelę spustelėjus scenoje, bus sukurtas %1

en: Please fill in the parameters for %1
lt: Prašom įveskti %1 parametrus

en: Create items for %1
lt: Kurti lementus, skirtus %1

note: i18n: ectx: label, entry (showCreationTips), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showCreationTips), group (General)
en: Show tips when creating items
lt: Kuriant objektus rodyti patarimus

note: i18n: ectx: label, entry (showAxes), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAxes), group (General)
en: Show axes on the scene
lt: Scenoje rodyti ašis

note: i18n: ectx: label, entry (floatDisplayPrecision), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (floatDisplayPrecision), group (General)
en: Display precision of double numbers
lt: Rodomų padidinto tikslumo skaičių pateikimo tikslumas

note: i18n: ectx: label, entry (enableOpenGL), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (enableOpenGL), group (General)
en: Use OpenGL to accelerate drawing whenever possible
lt: Kai įmanoma, naudoti OpenGL paišymo spartinimui.

note: i18n: ectx: label, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser) i18n: ectx: whatsthis, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser)
en: Browse wikipedia in external browser
lt: Išorinėje naršyklėje atverti Vikipediją

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
lt: Greta ženkliukų rodyti ir tekstą

en: several objects
lt: keletas objektų

en: Change %1
lt: Keisti %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė priemonių juosta

note: i18n: ectx: ToolBar (simulationToolBar)
en: Simulation Toolbar
lt: Modeliavimo priemonių juosta

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
lt: Pavy&zdžiai

note: i18n: ectx: Menu (simulation)
en: &Simulation
lt: &Modeliavimas

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
lt: Vykdymo &sparta

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
lt: &Pultai

en: Click to enter text
lt: Spustelėkite, kad įvestumėte tekstą

en: &Color
lt: &Spalva

en: &Bold
lt: &Pusjuodis

en: &Italic
lt: &Kursyvas

en: &Underline
lt: Pa&braukta

en: Align &Left
lt: &Kairinė lygiuotė

en: Align C&enter
lt: &Centrinė lygiuotė

en: Align &Right
lt: &Dešininė lygiuotė

en: Align &Justify
lt: &Abipusė lygiuotė

en: &Align
lt: &Lygiuotė

en: &Font
lt: Šri&ftas

en: Font &Size
lt: Šrifto &dydis

en: Edit %1
lt: Keisti %1

en: Cannot parse file '%1'
lt: Failą „%1“ išanalizuoti nepavyko

en: Cannot find latex installation. You need 'latex', 'dvips' and 'gs' executables installed and accessible from $PATH
lt: Programai nepavyko rasti LaTeX, ko gero jis neįdiegtas. Sistemoje turi būti įdiegti „latex“, „dvips“ bei „gs“ vykdomieji failai, be to, jie turi būti pasiekiami pagal sistemos kintamąjį „$PATH“

en: Cannot compile LaTeX formula: %1
lt: Kompiliuoti LaTeX formulę nepavyko: %1

en: Cannot parse result image
lt: Išnagrinėti rezultato paveikslo nepavyko

en: Object name
lt: Objekto pavadinimas

en: Property name
lt: Savybės pavadinimas

en: Vector index
lt: Vektoriaus indeksas

en: [not configured]
lt: [nekonfigūruotas]

en: Edit properties of %1
lt: Keisti %1 savybes

en: Clear graph %1
lt: Išvalyti grafiką %1

en: Decrease controller %1
lt: Mažinti valdiklį %1

en: Increase controller %1
lt: Didinti valdiklį %1

en: Change controller %1
lt: Keisti valdiklį %1

en: Clear tracer %1
lt: Išvalyti pėdsaką %1

[ctx: Object list]
en: World
lt: Pasaulis

en: Press left mouse button to position first end of a %1
    then drag and release it to position the second end
lt: Kairįjį pelės mygtuką nuspauskite ten, kur turėtų būti %1 pirmasis galas,
    po to pelę nuvilkite ir atleiskite jos mygtuką ten, kur turėtų būti antrasis galas

en: Release left mouse button to position second end of the %1
lt: Toje vietoje, kur atleisite kairįjį pelės mygtuką, bus %1 antrasis galas

en: Delete %1
lt: Pašalinti %1

en: Delete several items
lt: Pašalinti keletą objektų

en: <no object>
lt: <objekto nėra>

en: <unnamed>
lt: <be pavadinimo>

en: Simulate %1 → %2
lt: Modeliuoti %1 → %2

en: Cut %1
lt: Iškirpti %1

en: Cut several items
lt: Pašalinti keletą objektų

en: Pasted %1
lt: Padėti %1

en: Pasted several items
lt: Padėti keli objektai

en: Objects under mouse:
lt: Objektas po pelės žymekliu:

en: ... (1 more item) | ... (%1 more items)
lt[0]: ... (dar %1 objektas)
lt[1]: ... (dar %1 objektai)
lt[2]: ... (dar %1 objektų)
lt[3]: ... (dar %1 objektas)
