step - en to lv translation catalogue (165 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Data Source
lv: Datu avots

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Range
lv: Diapazons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: max:
lv: maks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shortcuts
lv: Īsceļi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Decrease:
lv: Samazināt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Increase:
lv: Palielināt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Increment:
lv: Solis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Ranges
lv: Diapazoni

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowLines)
en: Show lines
lv: Rādīt līnijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowPoints)
en: Show points
lv: Rādīt punktus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of digits:
lv: Ciparu skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display precision:
lv: Attēlošanas precizitāte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAxes)
en: Show scene axes
lv: Rādīt scēnas asis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showCreationTips)
en: Show tips when creating objects
lv: Rādīt padomus veidojot objektus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableOpenGL)
en: Enable OpenGL (EXPERIMENTAL)
lv: Ieslēgt OpenGL (EKSERIMENTĀLS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wikiExternal)
en: Open wikipedia in external browser
lv: Atvērt Wikipēdiju ārējā pārlūkā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditVolume)
en: The area the gas takes
lv: Laukums, kuru aizņem gāze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Particle count:
lv: Daļiņu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditCount) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditCount)
en: The number of particles of this gas.
lv: Daļiņu skaits šajā gāzē.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Concentration:
lv: Koncentrācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Particle mass:
lv: Daļiņu masa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditMass) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditMass)
en: The mass of one particle
lv: Vienas daļiņas masa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Temperature:
lv: Temperatūra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mean velocity:
lv: Vidējais ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position:
lv: Pozīcija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Body size:
lv: Izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Body mass:
lv: Masa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Young's modulus:
lv: Junga modulis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Body damping:
lv: Ķermeņa mīkstums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Body split counts:
lv: Ķermeņa sašķelšanu skaiti:

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a region for %1
lv: Nospiediet peles kreiso pogu, lai
    novietotu %1 reģiona augšējo kreiso stūri

en: Create %1
lv: Izveidot %1

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the region for %1
lv: Pārvietojiet peli un atlaidiet peles kreiso pogu, lai
    novietotu %1 reģione apakšējo labo stūri

en: Please fill in the parameters for the gas particles.
lv: Lūdzu aizpildiet gāzes daļiņu parametrus.

en: %1 named '%2' created
lv: Izveidots %1 saukts par '%2'

en: You are trying to create a very large number of particles. This will make simulation very slow. Do you want to continue?
lv: Jūs mēģinat simulēt ļoti lielu daļiņu daudzumu. Tas padarīs simulāciju ļoti lēnu. Vai vēlaties turpināt?

en: Warning - Step
lv: Brīdinājums - Step

en: Create particles for %1
lv: Izveidot %1 daļiņas

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Sync selection
lv: Sinhrozinēt izvēlētos

en: Follow selection
lv: Sekot izvēlētajiem

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: No current object.
lv: Nav aktīvā objekta.

en: Documentation error
lv: Dokumentācijas kļūda

en: Documentation for %1 not available.
lv: Nav pieejama %1 dokumentācija.

en: Palette
lv: Palete

en: Pointer
lv: Kursors

en: Selection pointer
lv: Iezīmēšanas kursors

en: Show text
lv: Rādīt tekstu

en: Move end of %1
lv: Pārvietot %1 galu

en: can not launch %1
lv: neizdevās palaist %1

en: error running %1
lv: kļūda darbinot %1

en: %1 reported an error (exit status %2):
    %3
lv: %1 ziņoja par kļūdu (beigu statuss %2):
    %3

en: %1 did not create output file
lv: %1 neizveidoja izvada failu

en: can not open temporary file
lv: neizdevās atvērt pagaidu failu

en: can not open result file
lv: neizdevās atvērt rezultātu failu

en: Interactive physical simulator
lv: Interaktīvs fizikas simulators

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Code contributions
lv: Koda devumi

en: Document to open
lv: Atveramais dokuments

en: &Open Tutorial...
lv: &Atvērt pamācību...

en: &Open Example...
lv: &Atvērt piemēru...

en: Open Down&loaded Example...
lv: Atvērt &lejupielādētu piemēru...

en: Share C&urrent Experiment...
lv: Dalīties ar a&ktīvo eksperimentu...

en: &Download New Experiments...
lv: Lejpupielā&dēt jaunus eksperimentus...

en: Redo
lv: Pārdarīt

en: Undo
lv: Atsaukt

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: &Run
lv: Da&rbināt

en: Execute the program
lv: Palaist programmu

en: Run: Execute the program
lv: Darbināt: Palaist programmu

[ctx: @option:radio]
en: 1x Speed
lv: 1x ātrums

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: 2x Speed
lv: 2x ātrums

[ctx: @option:radio]
en: 4x Speed
lv: 4x ātrums

[ctx: @option:radio]
en: 8x Speed
lv: 8x ātrums

[ctx: @option:radio]
en: 16x Speed
lv: 16x ātrums

[ctx: filename]
en: untitled.step
lv: nenosaukts.step

en: <new file>
lv: <jauns fails>

en: Cannot parse file '%1': %2
lv: Neizvevās analizēt failu '%1': %2

en: <open file: %1>
lv: <atvērt failu: %1>

en: Cannot open file '%1'
lv: Neizdevās atvērt failu '%1'

en: Cannot save file '%1': %2
lv: Neizdevās saglabāt failu '%1': %2

en: The experiment has been modified.
    Do you want to save your changes?
lv: Eksperiments ir mainīts.
    Vai vēlaties saglabāt izmaiņas?

en: Uploading is still not implemented in kdelibs.
lv: Augšupielādei vēl nav atbalsta no kdelibs.

en: Sorry - Step
lv: Atvainojiet - Step

en: &Stop
lv: &Apturēt

en: &Simulate
lv: &Simulēt

en: Cannot finish this step because local error is greater than local tolerance.
    Please check solver settings and try again.
lv: Nevar pabeigt šo soli, jo lokālā kļūda ir lielāka par lokālo tolderanci.
    Lūdzu pārbaudiet risinātāja iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot finish this step because there are collisions which cannot be resolved automatically.
    Please move colliding objects apart and try again.
lv: Nevar pabeigt šo soli, jo ir sadursmes, ko nevar automātiski atrisināt.
    Lūdzu pārvietojiet sadūrušos objektus nostāk un mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot finish this step because of an unknown error.
lv: Nevar pabeigt šo soli, nezināma kļūda.

en: &Undo
lv: &Atsaukt

en: &Undo: %1
lv: &Atskaut: %1

en: Re&do
lv: Pār&darīt

en: Re&do: %1
lv: Pār&darīt: %1

en: General
lv: Pamata

en: Move %1
lv: Pārvietot %1

en: Press left mouse button to position a center of a %1
lv: Nospiediet peles kreiso pogu, lai novietotu %1 centru

en: Move mouse and release left mouse button to define a radius of the %1
lv: Velciet peli un atlaidiet peles kreiso pogu, lai uzstādītu %1 rādiusu

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a %1
lv: Nospiediet peles kreiso pogu, lai novietotu
    %1 augšējo kreiso stūri

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the %1
lv: Velciet peli un atlaidiet kreiso pogu, lai
    %1 novietotu apakšējo kreiso stūri

en: Click on the scene to create a first vertex of %1
lv: Nospiediet uz scēnas, lai izveidotu pirmo %1 virsotni

en: Click on the scene to add new vertex or press Enter to finish
lv: Nospiediet uz scēnas, lai pievienotu jaunu virsotni, vai nospiediet Enter, lai beigtu

en: Change solver type
lv: Mainīt risinātāja tipu

en: Change %1.%2
lv: Mainīt %1.%2

en: Rename %1 to %2
lv: Pārdēvēt %1 par %2

en: Property
lv: Īpašība

en: Value
lv: Vērtība

en: false
lv: aplams

en: true
lv: patiess

en: Properties
lv: Īpašības

en: Click on the scene to create a %1
lv: Nospiediet uz scēnas, lai izveidotu %1

en: Create items for %1
lv: Izveidot %1 objektus

note: i18n: ectx: label, entry (showCreationTips), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showCreationTips), group (General)
en: Show tips when creating items
lv: Rādīt padomus, veidojot objektus

note: i18n: ectx: label, entry (showAxes), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAxes), group (General)
en: Show axes on the scene
lv: Rādīt scēnas asis

note: i18n: ectx: label, entry (floatDisplayPrecision), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (floatDisplayPrecision), group (General)
en: Display precision of double numbers
lv: Rādīt double skaitļu precizitāti

note: i18n: ectx: label, entry (enableOpenGL), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (enableOpenGL), group (General)
en: Use OpenGL to accelerate drawing whenever possible
lv: Lietot OpenGL, lai paātrinātu zīmēšanu

note: i18n: ectx: label, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser) i18n: ectx: whatsthis, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser)
en: Browse wikipedia in external browser
lv: Atvērt Vikipēdiju ārējā pārlūkā

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
lv: Rādīt tekstu blakus ikonai

en: several objects
lv: vairāki objekti

en: Change %1
lv: Mainīt %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (simulationToolBar)
en: Simulation Toolbar
lv: Simulācijas rīkjosla

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
lv: &Piemēri

note: i18n: ectx: Menu (simulation)
en: &Simulation
lv: &Simulācija

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
lv: &Darbības ātrums

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
lv: &Paneļi

en: Click to enter text
lv: Nospiediet, lai ievadītu tekstu

en: &Color
lv: &Krāsa

en: &Bold
lv: &Trekns

en: &Italic
lv: &Slīpraksts

en: &Underline
lv: &Pasvītrots

en: Align &Left
lv: Izlīdzināt pa &kreisi

en: Align C&enter
lv: Izlīdzināt &centrā

en: Align &Right
lv: Izlīdzināt pa &labi

en: Align &Justify
lv: Izlīdzināt pa &visu

en: &Align
lv: &Izlīdzināt

en: &Font
lv: &Fonts

en: Font &Size
lv: Fonta &izmērs

en: Edit %1
lv: Rediģēt %1

en: Cannot parse file '%1'
lv: Neizdevās analizēt failu '%1'

en: Cannot find latex installation. You need 'latex', 'dvips' and 'gs' executables installed and accessible from $PATH
lv: Neizdevās atrast latex instalāciju. Nepieciešami 'latex', 'dvips' un 'gs' izpildfaili un tiem jābūt pieejamiem no $PATH

en: Cannot compile LaTeX formula: %1
lv: Neizdevās kompilēt LaTeX formulu: %1

en: Cannot parse result image
lv: Neizdevās apstrādāt rezultāta attēlu

en: Object name
lv: Objekta nosaukums

en: Property name
lv: Īpašības nosaukums

en: Vector index
lv: Vektoru indekss

en: [not configured]
lv: [nav konfigurēts]

en: Edit properties of %1
lv: Rediģēt %1 īpašības

en: Clear graph %1
lv: Tīrīt grafiku %1

en: Decrease controller %1
lv: Samazināt kontrolieri %1

en: Increase controller %1
lv: Palielināt kontrolieri %1

en: Change controller %1
lv: Mainīt kontrolieri %1

en: Clear tracer %1
lv: Tīrīt pēdas %1

[ctx: Object list]
en: World
lv: Pasaule

en: Press left mouse button to position first end of a %1
    then drag and release it to position the second end
lv: Vispirms nospiediet peles keiso pogu %1 vienā galā
    tad velciet un atlaidiet peli otrā galā

en: Release left mouse button to position second end of the %1
lv: Atlaidiet pieles kreiso pogu, lai novietotu %1 otru galu

en: Delete %1
lv: Dzēst %1

en: Delete several items
lv: Dzēst vairākus objektus

en: <no object>
lv: <nav objekta>

en: <unnamed>
lv: <nenosaukts>

en: Simulate %1 → %2
lv: Simulēt %1 → %2

en: Objects under mouse:
lv: Objekti zem peles:

en: ... (1 more item) | ... (%1 more items)
lv[0]: ... (vēl %1 objekts)
lv[1]: ... (vēl %1 objekti)
lv[2]: ... (vēl %1 objektu)
