step - en to uk translation catalogue (204 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Data Source
uk: Джерело даних

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Range
uk: Діапазон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: min:
uk: мін:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: max:
uk: макс:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Shortcuts
uk: Гарячі клавіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Decrease:
uk: Зменшення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Increase:
uk: Збільшення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Increment:
uk: Приріст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, lineEditIncrement)
en: 0.1
uk: 0,1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Ranges
uk: Межі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Min:
uk: Мін.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Max:
uk: Макс.:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoX) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxAutoY)
en: auto
uk: автоматичні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowLines)
en: Show lines
uk: Показувати лінії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowPoints)
en: Show points
uk: Показувати точки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of digits:
uk: Кількість знаків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Display precision:
uk: Точність відображення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showAxes)
en: Show scene axes
uk: Показ осей сцени

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showCreationTips)
en: Show tips when creating objects
uk: Показувати підказки під час створення об’єктів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableOpenGL)
en: Enable OpenGL (EXPERIMENTAL)
uk: Увімкнути OpenGL (ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_wikiExternal)
en: Open wikipedia in external browser
uk: Відкрити сторінку Вікіпедії у зовнішньому переглядачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Area:
uk: Об’єм:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditVolume)
en: The area the gas takes
uk: Об’єм, який займає газ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Particle count:
uk: Кількість часток:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditCount) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditCount)
en: The number of particles of this gas.
uk: Кількість часток цього газу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Concentration:
uk: Концентрація:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Particle mass:
uk: Маса частки:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lineEditMass) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, lineEditMass)
en: The mass of one particle
uk: Маса однієї частки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Temperature:
uk: Температура:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Mean velocity:
uk: Середня швидкість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Position:
uk: Позиція:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Body size:
uk: Розмір тіла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Body mass:
uk: Маса тіла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Young's modulus:
uk: Модуль Юнга:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Body damping:
uk: В’язкість тіла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, lineEditBodyDamping)
en: 0.3
uk: 0,3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Body split counts:
uk: Кількість сегментів тіла:

[ctx: @title:window]
en: Create Gas Particles
uk: Створити газові частинки

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a region for %1
uk: Натисніть ліву кнопку миші, щоб
    позначити лівий верхній кут області %1

en: Create %1
uk: Створити %1

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the region for %1
uk: Потягніть і відпустіть ліву кнопку миші, щоб
    позначити правий нижній кут області %1

en: Please fill in the parameters for the gas particles.
uk: Будь ласка, вкажіть всі параметри часток газу.

en: %1 named '%2' created
uk: Створено %1 з назвою «%2»

en: Create Particles...
uk: Створити частки…

en: You are trying to create a very large number of particles. This will make simulation very slow. Do you want to continue?
uk: Ви намагаєтеся створити дуже велику кількість часток. Це зробить моделювання дуже повільним. Бажаєте продовжувати?

en: Warning - Step
uk: Попередження — Step

en: Create particles for %1
uk: Створити частки для %1

en: Context Info
uk: Контекстна інформація

en: Back
uk: Назад

en: Forward
uk: Вперед

en: Sync selection
uk: Вибір синхронізації

en: Follow selection
uk: Слідувати за вибраним

en: Open in Browser
uk: Відкрити у переглядачі

en: Documentation
uk: Документація

en: No current object.
uk: Відсутній поточний об’єкт.

en: Documentation error
uk: Помилка у документації

en: Documentation for %1 not available.
uk: Немає документації щодо %1.

en: You can help <a href="https://edu.kde.org/step">Step</a> by writing it!
uk: Ви можете допомогти програмі <a href="https://edu.kde.org/step">Step</a> долучившись до її написання!

en: Palette
uk: Палітра

en: Pointer
uk: Вказівник

en: Selection pointer
uk: Вказівник виділення

en: Show text
uk: Показувати текст

en: Move end of %1
uk: Пересунути кінець %1

en: can not launch %1
uk: неможливо запустити %1

en: error running %1
uk: помилка виконання %1

en: %1 reported an error (exit status %2):
    %3
uk: %1 повідомлено про помилку (стан виходу %2):
    %3

en: %1 did not create output file
uk: %1 не створила файла виводу

en: can not open temporary file
uk: не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: can not open result file
uk: не вдалося відкрити файл результатів

en: Interactive physical simulator
uk: Програма для інтерактивного фізичного моделювання

en: (C) 2007 Vladimir Kuznetsov
uk: © Vladimir Kuznetsov, 2007

en: Original author
uk: Автор програми

en: Code contributions
uk: Написання коду

en: Document to open
uk: Відкрити документ

en: &Open Tutorial...
uk: &Відкрити підручник…

en: &Open Example...
uk: &Відкрити приклад…

en: Open Down&loaded Example...
uk: Відкрити отрима&ний приклад…

en: Share C&urrent Experiment...
uk: Поділитися по&точним експериментом…

en: &Download New Experiments...
uk: &Отримати нові експерименти…

en: Redo
uk: Повторити

en: Undo
uk: Повернути

en: &Delete
uk: &Вилучити

en: &Run
uk: &Виконати

en: Execute the program
uk: Виконати програму

en: Run: Execute the program
uk: Запуск: Виконати програму

[ctx: @option:radio]
en: 1x Speed
uk: Швидкість 1x

[ctx: @option:radio choose the slow speed]
en: 2x Speed
uk: Швидкість 2x

[ctx: @option:radio]
en: 4x Speed
uk: Швидкість 4x

[ctx: @option:radio]
en: 8x Speed
uk: Швидкість 8x

[ctx: @option:radio]
en: 16x Speed
uk: Швидкість 16x

[ctx: filename]
en: untitled.step
uk: без_назви.step

en: <new file>
uk: <новий файл>

[ctx: @title:window]
en: Open Step File
uk: Відкриття файла Step

en: Step files (*.step)
uk: файли Step (*.step)

en: Cannot parse file '%1': %2
uk: Не вдалося розібрати файл «%1»: %2

en: <open file: %1>
uk: <відкрити файл: %1>

[ctx: @title:window]
en: Save Step File
uk: Збереження файла Step

en: Cannot open file '%1'
uk: Не вдалося відкрити файл «%1»

en: Cannot save file '%1': %2
uk: Не вдалося зберегти файл «%1»: %2

en: The experiment has been modified.
    Do you want to save your changes?
uk: Умови експерименту було змінено.
    Чи бажаєте ви зберегти ваші зміни?

en: Uploading is still not implemented in kdelibs.
uk: Завантаження на сервер ще не реалізовано у kdelibs.

en: Sorry - Step
uk: Вибачте — Step

en: &Stop
uk: &Зупинити

en: &Simulate
uk: &Імітувати

en: Cannot finish this step because local error is greater than local tolerance.
    Please check solver settings and try again.
uk: Цей крок не вдалося завершити, оскільки локальна помилка
    перевищила локальне припустиме значення.
    Будь ласка, перевірте налаштування програми розв’язання і
    спробуйте ще раз.

en: Cannot finish this step because there are collisions which cannot be resolved automatically.
    Please move colliding objects apart and try again.
uk: Цей крок не вдалося завершити через те, що деякі зіткнення неможливо
    визначити автоматично.
    Будь ласка, розведіть об’єкти, що зіткнулися, і спробуйте ще раз.

en: Cannot finish this step because of an unknown error.
uk: Не вдалося завершити цей крок через невідому помилку.

en: &Undo
uk: По&вернути

en: &Undo: %1
uk: По&вернути: %1

en: Re&do
uk: П&овторити

en: Re&do: %1
uk: П&овторити: %1

en: General
uk: Загальні

en: Move %1
uk: Пересування %1

en: Press left mouse button to position a center of a %1
uk: Натисніть ліву кнопку миші, щоб позначити центр %1

en: Move mouse and release left mouse button to define a radius of the %1
uk: Потягніть і відпустіть ліву кнопку миші, щоб визначити радіус %1

en: Press left mouse button to position
    top left corner of a %1
uk: Натисніть ліву кнопку миші, щоб позначити лівий верхній кут %1

en: Move mouse and release left mouse button to position
    bottom right corner of the %1
uk: Потягніть і відпустіть ліву кнопку миші, щоб
    позначити правий нижній кут %1

en: Click on the scene to create a first vertex of %1
uk: Клацніть на сцені, щоб створити першу вершину %1

en: Click on the scene to add new vertex or press Enter to finish
uk: Клацніть на сцені, щоб додати нову вершину, або натисніть Enter, щоб завершити

en: Change solver type
uk: Змінити тип розв’язання

en: Change %1.%2
uk: Зміна %1.%2

en: Rename %1 to %2
uk: Перейменувати %1 на %2

en: Property
uk: Властивість

en: Value
uk: Значення

en: false
uk: ні

en: true
uk: так

en: Properties
uk: Властивості

en: Click on the scene to create a %1
uk: Клацніть на сцені, щоб створити %1

en: Please fill in the parameters for %1
uk: Будь ласка, вкажіть параметри об’єкта %1.

[ctx: @title:window]
en: Create Soft Body Items
uk: Створити елементи в’язкого тіла

en: Create items for %1
uk: Створити елементи для %1

note: i18n: ectx: label, entry (showCreationTips), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showCreationTips), group (General)
en: Show tips when creating items
uk: Показувати підказки під час створення елементів

note: i18n: ectx: label, entry (showAxes), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (showAxes), group (General)
en: Show axes on the scene
uk: Показувати на сцені вісі

note: i18n: ectx: label, entry (floatDisplayPrecision), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (floatDisplayPrecision), group (General)
en: Display precision of double numbers
uk: Показати точність для чисел double

note: i18n: ectx: label, entry (enableOpenGL), group (General) i18n: ectx: whatsthis, entry (enableOpenGL), group (General)
en: Use OpenGL to accelerate drawing whenever possible
uk: За можливості використовувати OpenGL для прискорення малювання

note: i18n: ectx: label, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser) i18n: ectx: whatsthis, entry (wikiExternal), group (InfoBrowser)
en: Browse wikipedia in external browser
uk: Переглянути сторінку Вікіпедії у зовнішньому переглядачі

note: i18n: ectx: label, entry (showButtonText), group (ItemPalette) i18n: ectx: whatsthis, entry (showButtonText), group (ItemPalette)
en: Show text beside icon
uk: Показувати текст поруч з піктограмою

en: several objects
uk: декілька об’єктів

en: Change %1
uk: Зміна %1

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (simulationToolBar)
en: Simulation Toolbar
uk: Панель моделювання

note: i18n: ectx: Menu (examples)
en: &Examples
uk: &Приклади

note: i18n: ectx: Menu (simulation)
en: &Simulation
uk: &Моделювання

note: i18n: ectx: Menu (speed)
en: &Run Speed
uk: Швидкість &виконання

note: i18n: ectx: Menu (panels)
en: &Panels
uk: &Панелі

en: Click to enter text
uk: Клацніть, щоб ввести текст

en: &Color
uk: К&олір

en: &Bold
uk: &Жирний

en: &Italic
uk: &Курсив

en: &Underline
uk: &Підкреслений

en: Align &Left
uk: Вирівняти &ліворуч

en: Align C&enter
uk: Вирівняти по &центру

en: Align &Right
uk: Вирівняти &праворуч

en: Align &Justify
uk: Вирівняти за &шириною

en: &Align
uk: &Вирівнювання

en: &Font
uk: &Шрифт

en: Font &Size
uk: &Розмір шрифту

en: Insert &Image...
uk: Вставити &зображення…

en: Insert &Formula...
uk: Вставити &формулу…

en: Edit %1
uk: Змінити %1

[ctx: @title:window]
en: Open Image File
uk: Відкриття файла зображень

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg)
uk: зображення (*.png *.jpg *.jpeg)

en: Cannot parse file '%1'
uk: Не вдалося розібрати файл '%1'

en: Cannot find latex installation. You need 'latex', 'dvips' and 'gs' executables installed and accessible from $PATH
uk: Не вдалося знайти встановленого пакунка latex. Вам потрібно встановити виконувані файли «latex», «dvips» та «gs» до теки, яку має бути визначено у системній змінній $PATH

[ctx: @title:window]
en: LaTex Formula - Step
uk: Формула LaTeX — Step

en: Enter LaTeX formula string:
uk: Введіть рядок формули LaTeX:

en: Cannot compile LaTeX formula: %1
uk: Не вдалося зібрати формулу LaTeX: %1

en: Cannot parse result image
uk: Не вдалося розібрати зображення-результат

en: Object name
uk: Назва об’єкта

en: Property name
uk: Назва властивості

en: Vector index
uk: Значок вектора

en: [not configured]
uk: [не налаштовано]

en: Clear Graph
uk: Очистити графік

en: Configure Graph...
uk: Налаштувати графік…

[ctx: @title:window]
en: Configure Graph
uk: Налаштування графіка

en: Edit properties of %1
uk: Змінити властивості %1

en: Clear graph %1
uk: Очистити графік %1

en: Configure Meter...
uk: Налаштувати вимірювач…

[ctx: @title:window]
en: Configure Meter
uk: Налаштування вимірювача

en: Increase Value
uk: Збільшити значення

en: Decrease Value
uk: Зменшити значення

en: Decrease controller %1
uk: Зменшити регулятор %1

en: Increase controller %1
uk: Збільшити регулятор %1

en: Change controller %1
uk: Змінити регулятор %1

en: Configure Controller...
uk: Налаштувати регулятор…

[ctx: @title:window]
en: Configure Controller
uk: Налаштування регулятора

en: Clear Trace
uk: Очистити траєкторію

en: Clear tracer %1
uk: Очистити траєкторію %1

en: Undo History
uk: Журнал повернення

[ctx: Object list]
en: World
uk: Світ

en: Press left mouse button to position first end of a %1
    then drag and release it to position the second end
uk: Натисніть ліву кнопку миші, щоб визначити позицію першого кінця %1,
    а потім потягніть і відпустіть вказівник, щоб визначити позицію другого кінця

en: Release left mouse button to position second end of the %1
uk: Відпустіть ліву кнопку миші у точці, де має розташовуватися другий кінець %1

en: Delete %1
uk: Вилучити %1

en: Delete several items
uk: Вилучити декілька елементів

en: <no object>
uk: <немає об’єкта>

en: <unnamed>
uk: <без назви>

en: Simulate %1 → %2
uk: Імітувати %1 → %2

en: Cut %1
uk: Вирізано %1

en: Cut several items
uk: Вирізано декілька елементів

en: Pasted %1
uk: Вставлено %1

en: Pasted several items
uk: Вставлено декілька елементів

en: Objects under mouse:
uk: Об’єкти під вказівником миші:

en: ... (1 more item) | ... (%1 more items)
uk[0]: … (%1 додатковий елемент)
uk[1]: … (%1 додаткових елементи)
uk[2]: … (%1 додаткових елементів)
uk[3]: … (%1 додатковий елемент)
